Evlilik Teklifi Pastaları

Evlilik teklifi etme kararı beraberinde düşünülmesi gereken birçok detayı da getirir. Önce bir hikayeye daha sonra da hazırlık sürecine başlamanız gerekecek. Evlilik teklifi hikayelerine bakarak kendinize bir hikaye seçebilirsiniz. Hikayeye bir de evlilik teklifi pastası eklerseniz her şey kusursuz olacaktır. Özellikle konuşmak için fazla heyecanlıysanız, bu noktada pastaların sizin için gerekeni söylemesine izin verebilirsiniz. Zamanı ve mekanı iyi seçtikten sonra yapmanız gereken doğru evlilik teklifi pastası ile teklifi gerçekleştirmek.

Evlilik teklifi pastaları küçük boyutlarda olmalıdır. İki kişilik pastalar ve muffinler işinizi görür. Pastacılık sektörünün rekabetle birlikte gelişmesiyle oldukça fazla sayıda evlilik teklifi pastası fikri bulunuyor. Sizin için en romantik en güzel evlilik teklifi pastalarını seçtik.

Evlilik Teklifi Pastaları (1)

Tek taş yüzüğünüzü bir pastada sunmak isterseniz, küçük beyaz bir pasta harika fikir olacaktır. Dilediğiniz renkleri kullanabilirsiniz ama en romantik renk bu durumda beyazdır. Pastanın kek kısmına yüzüğü görünecek şekilde yerleştirebilir, üzerini de beyaz krema ile süsleyebilirsiniz. Yüzük her şeyi özetleyeceği için yapmanız gereken tek dizinizin üzerine çökmek olacaktır.

Evlilik Teklifi Pastalar (2)

Evlilik teklifinizin büyülü sözlere ihtiyacı var, onlar da hepimizin bildiği gibi; “Benimle evlenir misin?” Üç veya dört tane küçük pasta seçip oldukça romantik bir görüntü oluşturmaları için büyülü sözleri yazdırabilirsiniz. Kırmızı pastaların üzerine çikolata ile yazdırdığınız kelimeler gelin adayının havalara uçmasını sağlayacaktır.

Evlilik Teklifi Pastalar (3)

Evlilik teklifi pastası fikirlerinin en orjinali iki adet küçük pasta seçip onları “Benimle evlenir misin?” yazan pankart ile birleştirmek. İki insanı birbirine bağlar şekilde bir görüntüye sahip bu pastalar oldukça romantik bir evlilik teklifi yapmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda gelin adayının bakmaya doyamayacağı bir görüntü oluşturuyorlar.

Evlilik Teklifi Pastalar (4)

Pastadan bir yüzük kutusu yaptırabilirsiniz. Özenle seçeceğiniz renkler ve model sayesinde hem ağızlar tatlanacak hem de yemeye kıyılamayacak güzellikte bir görüntü ortaya çıkacaktır. Tek taş yüzüğü pastanın içinde görecek olan gelin adayının bu evlilik teklifi pastası karşısında “evet” demekten başka seçeneği kalmayacaktır. Çilekler de her zaman oldukça romantik hisler taşıyan meyvelerdir. Kalp şeklinde doğranmış çilekli bir pastanın da yaratacağı hisler oldukça olumlu ve pozitif olacaktır.

Evlilik Teklifi Pastalar (5)

Kırmızı ve siyahın muhteşem uyumu ve çarpıcılığını evlilik teklifi pastası için kullanabilirsiniz. Çikolatadan yapılmış bir pastayı, kırmızı küçük bir kalp ile süsleyebilir ve bu pastanın yarattığı romantik ve duygusal hislerin üzerine teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!