Evlilik Teklifi Yüzüğü Fiyatları

Hayatınızın aşkını buldunuz ve sonsuza dek birlikte olmak istiyorsunuz. Sıra evlenme teklifine geliyor. Bu aşamada birçok araştırma yapıyorsunuz ama en çok kafanızı kurcalayan evlilik teklifi yüzüğü fiyatları oluyor. 20 cm pırlantadan 1 karata kadar her bütçeye göre tasarlanmış montürlerle evlilik sektörünü ayakta tutan pırlantalar, genç kızların rüyalarını süslemeye devam ediyor. Geçmişten günümüze değişmeyen tek kalıcı  hediye tektaş yüzükler artık tek başına yeterli olmuyor. Tektaş pırlantanın vazgeçilmez büyüsü evlilik teklifi senaryosu yüzüğün değerine unutulmaz anlamlar katıyor. Bazen senaryonun maliyeti büyük, bazen yüzüğün.

Evlilik teklifi için günümüzde alışveriş merkezi kiralayıp binlerce figüran ile mizansen hazırlayan damat adayları var. Ama senaryo ne olursa olsun parmakta kalan evlilik teklifi yüzüğü oluyor. Santim, karat ve renk ayrımı ile ayrışan pırlantalar kesim, montür ve mıhlama yöntemleri ile de birbirlerinden ayrışıyor. Belçika ve İsrail’in sektör liderliğini yaptığı pırlantalar kesim ve renklerine göre farklı fiyatlandırmalar ile satışa sunuluyor.

Evlilik teklifi yüzüklerinde fiyat aralığı oldukça geniş. Her bütçeye uygun model ve boyutta yüzükler var. Karatlara ve modellere göre 500 liradan 30 bin liraya kadar model ve marka bulunuyor. 0,36 karatlık bir tek taş pırlanta yüzük 3 bin lira civarı ücretle satışa sunuluyor. Beyaz altın fiyatları şu an piyasadaki en yüksek fiyatlar. Daha sonra yuvarlak kesim altın evlilik teklifi yüzükleri geliyor. Onlar da 13 bin lira ve daha düşük fiyatlarla piyasada yer alıyorlar. 0,75 karat beyaz altın yüzükler  ise 7 bin lira civarında satışa sunuluyor. 0,45 karata kadar indikten sonra fiyatlar 2 bin lira ve daha altında olacak şekilde karşınıza çıkıyor.

Kısaca karat düştükçe fiyatlar da düşüyor. Taşın büyüklüğü, beyaz altın, sarı altın ve gümüş olarak aradığınızda fiyatların nasıl dizildiğini görebilirsiniz. Kuyumcuları ya da online pırlanta sitelerini gezmeye başlayarak aşkınıza layık ve bütçenize uygun olan evlilik teklifi yüzüğünü alabilirsiniz. Evlilik teklifi yüzüğü fiyatlarına bakarken aklınızda tutmanız gereken şey, en pahalısının makbul olduğu değil, müstakbel eşinizin zevklerine en uygun olanını bulmanız gerektiğidir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!