Birlikte Bir Ömrün İlk Nişanesi: Evlilik Teklifi Yüzüğü Modelleri

Evlilik, iki insanın hayatında vereceği en önemli kararlardan biridir. Bu karar, zihinlerde yer edecek çok özel bir evlilik teklifi ile taçlanır. Ancak bu teklifin en önemli karakteri evlilik teklifi yüzüğüdür. Bu yazımızda siz beylere oldukça yardımı dokunacak, evlilik teklifi yüzüğü modelleri hakkında bilgiler verdik.

Baharın aylarının gelmesi ile birlikte düğün sezonu da yavaş yavaş başlamış oldu. Evlilik hazırlıklarındaki çiftler de bu heyecanlı serüven için koşturmaya başladı. Yaşam serüvenimizin en büyük dönüm noktası evlenmeyle başlıyor. Hayat çoğu insan tarafında “evlenmeden önce” ve “evlendikten sonra” şeklinde ikiye ayrılıyor. Yaşam tarzımızdan alışkanlıklarımıza, çevremize, sosyal ilişkilerimize kadar bir çok şey değişiyor evlilikle birlikte. Tabi ki bu iş evlenmeye karar vermekle bitmiyor. Bu süreçte evlilik kararını güzel bir teklifle taçlandırmak da artık olmazsa olmaz bir durum. Bunun için güzel bir evlilik teklifi yüzüğü seçmeniz gerekiyor. Her evresi ayrı, uzun ve heyecanlı bir süreç olan bu yolda evlenmeye karar vermek adımların en büyüğü tabi ki. Hal böyle olunca erkekler için güzel ve etkili bir evlenme teklifi yapmak, kadınlar için de unutulmaz bir teklif almak büyük önem kazanıyor. Bu durumda aslında işin en büyük kısmı erkeklere düşüyor. Çünkü güzel bir evlilik teklifi ortamı yaratmak, partnerinin nefesini kesecek bir yüzükle mutluluğu doruk noktasına çıkarmak, beylerin görevi olarak yer etmiş durumda. Dolayısıyla evlenme aşamasındaki çiftlere, özellikle de evlilik teklifi yüzük modelleri arayan sevgili beylere daha çok yardımcı olacak bu yazımızı, sizin için hazırladık.

Romantik Partnerler İçin  Evlilik Teklifi Yüzüğü Modelleri

Evet sevgili beyler, “Güzel bir evliliğe giden yol güzel bir evlilik teklifinden geçer” klişesiyle, önce evlilik teklifi yüzüğü arayışındaki sizler için sunduğumuz alternatiflerden yola çıkarak karar verip, alışverişe çıkmanız faydalı olacaktır. Güzel bir evlilik teklifi yüzüğü olumlu ve coşkulu bir cevap almanıza  yardımcı olacaktır elbette. Üstelik başarılı bir yüzük seçimi yaptığınız takdirde, hem partnerinizin hayatı boyunca mutlulukla anlatacağı bir anısı olacak, hem de sizi partnerinizin çevresi ve sizin çevrenizde daha prestijli gösterecektir. Ayrıca partnerinizin parmağından bir an olsun çıkarmayacağı, belki de sizden bir parça olarak göreceği bu yüzüğün daima onunla birlikte olduğunu görmek, bu yüzüğe sahip olduğu için yüzünde belirecek olan mutluluk, size bir ömür yetecektir.

Zarif ve Şık Evlilik Teklifi Yüzüğü Modelleri

Yüzük seçiminde maddi durumunuz kadar partnerinizin karakteri ve zevki de çok önemli. Öncelikle onu yeterince tanıyor olmanız ve zevklerini biliyor olmanız gerekiyor. Nasıl bir yüzüğü beğenir, klasik şık bir yüzük mü ya da daha alternatif, sıra dışı bir yüzük mü onu daha çok mutlu eder, bunu öğrenmelisiniz. Klasik bir tek taşla kolay yolu seçip, yıllarca modası geçmeyecek bir seçim yapabilirsiniz. Ya da farklı olsun, sevdiğime hitap etsin diyorsanız, o zaman işiniz biraz daha zor. Bolca gezip, bolca seçenek görmeniz gerekiyor. Partneriniz sadelikten hoşlanan, klasik bir tarzı olan ve yeniliğe çok da açık olmayan biri ise ona her dönemin bir numaralı evlilik teklifi yüzüğü olan tektaş yüzük modellerini tercih edebilirsiniz. Fazla zamanınız yoksa size sunduğumuz örneklerden yola çıkarak evlilik teklifi yüzük modelleri seçebilirsiniz.

Klasiğin Dışında, Sıra Dışı Evlilik Teklifi Yüzüğü Modelleri

Her kadını aynı standartlarda değerlendirmek doğru olmaz. Bazı kadınlar sadelikten ve klasiklerden hoşlanırken, bazı kadınlar çok daha marjinal zevklere sahip olabilirler. Bu nedenle partnerinizin tarzına uygun bir evlilik teklifi yüzüğü seçebilirsiniz. Daha önceleri evlilik teklifi için sık sık tektaş yüzükler tercih edilirdi. Ancak günümüzde durum artık pek böyle ilerlemiyor beyler! Kadınların artık çok daha farklı beğenileri var. Bu nedenle artık partneriniz için farklı kesimlerde (dörtgen, oval gibi) ve farklı renklerde yüzükler tercih edebilirsiniz. Partneriniz sıra dışı bir kadınsa ve ona kendisi gibi sıra dışı bir yüzükle evlenme teklifinde bulunursanız, alacağınız cevap oldukça net ve coşkulu olacaktır.

Gösterişi Seven Kadınları Memnun Edecek, Çok Taşlı Evlilik Teklifi Yüzüğü Modelleri

Nasıl ki sadeliği, klasikliği ya da marjinalliği seven kadınlar varsa, gösterişi seven kadınlar da vardır. Bu tarz bir partnerle birlikte olan beyler, gösterişi seven kadınlara yapacağınız evlilik tekliflerinde üç veya beş taşlı yüzükleri tercih edebilirsiniz. Eminiz ki bu yüzüklerle partneriniz evlilik teklifinizi çığlıklarla kabul edecektir. Bir zamana kadar düğün hediyesi olarak beylerin eşlerine hediye ettiği bu yüzükler, artık evlilik teklifi yüzüğü olarak da kullanılabiliyor. Bu yüzükler göze hitap eden oldukça gösterişli yüzüklerdir, ancak tek taş veya diğer evlilik teklifi yüzüklerinden maddi açıdan biraz daha tuzlu olabiliyor. Ancak iyi bir araştırma ile daha uygun fiyatlı olanlarını da bulmak mümkün. Eee beyler, evlenmek kolay değil, bir kadını memnun etmek hiç kolay değil!

Hem Cebinize Hem de Kalplere Hitap Edecek Evlilik Teklifi Yüzüğü Modelleri

Herkes partnerine her şeyin en güzelini en özelini hediye etmek ister. Ancak bazen en güzel ve en özel algımız maddi durumumuza, harcamalarımıza takılı kalabilir. Ancak bu demek değildir ki, bir kadın yalnızca pahalı hediyelerle mutlu olacak! Eğer maddi durumunuz pahalı yüzükleri kaldıramayacak durumda ise, hem kendi maddiyatınıza hem de sevgilinizin kalbine ve gözüne hitap edecek evlilik teklifi yüzüklerini bulmak çok zor değil. Ufak bir saha araştırması ile sevgilinize daha az karatlı ya da en az pırlanta kadar albenisi olan swarovski taşlarla tasarlanmış zarif yüzükler seçebilirsiniz. Bu yüzükler hem diğer evlenme teklifi yüzükleri kadar şık hem de cebinizi rahatlatacak kadar uygun olacaktır. Ne de olsa aşkınızın büyüklüğü ne büyük ne de pahalı taşlarla boy ölçüşebilir!

Yeni Dönemin Minimalist Kadınlarına Hitap Edecek Evlilik Teklifi Yüzüğü Modelleri

Son dönemlerde yükselişe geçen minimalist tarz, artık kendini evlilik teklifi yüzüklerinde de göstermeye başladı. Bu tarzın sahip olduğu keskin hatlar, daha ufak ve daha sade yapıları, gösterişten uzak ve farklı karakteri, pırlantalar ve diğer değerli taşlar ile birleştiğinde ortaya çıkan evlilik teklifi yüzük modelleri görülmeye değer! Hatta bu yüzükler kimi zaman değerli taşlar yerine yarı değerli taşlardan yapılıyor olsa bile, kadınlar bu yüzüklere adeta bayılıyor! Eğer partneriniz minimalist tarzdan hoşlanan bir kadın ise, başka modelleri arkanızda bırakıp minimalist yüzükleri seçmenizi tavsiye ederiz. Bu yüzükler, parmaklarından asla çıkaramayacakları en değerli aksesuarları olacaktır.

Her ne kadar belli kalıplara sokulmuş olsa da, eşinizin zevkini, beğenisini, nelerden mutlu olup, nelerden mutsuz olacağını en iyi siz bilirsiniz. Öyleyse birçok konuda olduğu gibi, evlilik teklifi yüzüğü seçerken ki en büyük yardımcınız da aranızdaki bağ, sevgi ve anlayış olacaktır. Kuralları yıkın, partnerinizin yüzünü ne güldürecekse ona yönelin. Elbette bunu cebinizi de düşünerek yapın. Aşk ve sevgi, para ile satın alınacak kavramlar değildir ancak bu özel anınızı, unutulmaz bir hediye ile taçlandırmak, çocuklarınıza, belki de torunlarınıza anlatacağınız heyecanlı bir anıya sahip olmak çok değerlidir. Bu fikir göz önüne alındığında, biraz yorulup güzel bir yüzük araştırmak çok da zor bir iş değil. Herkese aşk ve sağlıkla yaşayacakları, mükemmel bir evlilik dileriz.

Peki, sizin tercih edeceğiniz evlilik teklifi yüzüğü nasıl olur, sizler hangi tarz yüzüklerden hoşlanırsınız? Cevaplarınızı merakla bekliyoruz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!