Evlilik Teklifine Cevap Olacak “Evet” Alternatifleri

Birlikteyken çok mutlusunuz, artık onsuz bir hayat düşünemiyorsunuz bile! Evlilik teklifine cevap vermek için neler yaparsınız?

O ilk tanıştığınız günler ne kadar heyecanlıydınız her ikiniz de. İlk görüşte aşk mıydı bu yoksa birbirinizi tanıdıkça aranızda bir bağlılık, bir sevgi mi oluştu? Belki bu soruların cevabını şu an tam olarak bilemiyorsunuz. Ama emin olduğunuz bir şey varsa, o da artık sevdiğiniz kişi her an yanınızda olmadan hayatın bir anlamı yok sizin için. İlişkiniz olgunlaştı ve önünüzde aydınlık bir gelecek sizi bekliyor. Hayaliniz gerçek olacak ve onunla düşlediğiniz o huzurlu, aşk dolu beraberlik için imzaları atacaksınız. Çünkü size evlenme teklif etti!

evlilik-teklifi-cevap

Bu harika bir şey! Havalarda uçuyorsunuz, ayaklarınız yere basmıyor sanki. Mutluluk sarhoşu oldunuz bu güzel teklif karşısında. Sevdiğiniz üzerine düşeni yaptı ve size çok hoşunuza giden, romantik bir evlenme teklifi hazırladı. Sizin de altta kalmamanız gerekiyor. Düşünüp duruyorsunuz, evlilik teklifine cevap olarak “evet” demek bu kadar kolay değil. Aynı güzellikte bir sürprizli cevap hazırlamak istiyorsunuz. Onun hoşuna gidecek bir “evet” nasıl olmalı? İşte size yardımcı olacak bazı fikirler…

Öncelikle sevdiğinizin evlilikten beklentilerini bir düşünün, bunları bir sıraya koyun. İlk başa onun olmazsa olmazlarını yazabilir ve önem sırasına göre liste haline getirebilirsiniz. Hem bu sayede onun evlilikten beklentilerini bilerek daha iyi bir ilişki modu yakalayabilmeniz mümkün olacaktır. Daha sonra bu listedeki cümleleri tek tek kesin. Mesela “boy boy çocuklarımız olmalı” veya “eşim bana hayatın her alanında destek olmalı” gibi cümleler olabilir bunlar.

Sonra toz pembe bir kartonun üzerine dağınık olarak bu ince kağıtları yapıştırın. Dergilerden her cümle ile ilgili bir görsel materyali keserek kartona kolaj olarak ekleyin. Tam ortası boş kalsın. Oraya, büyük bir kalp çizin, “Sevgilim, bütün beklentilerini gerçekleştirmek için cevabım evet!” benzeri bir süslü cümle yazın içine. Bu hoş bir evlilik teklifine cevap olacaktır.Teknolojiye düşkünse, benzer bir kolajı bilgisayarda da yapabilirsiniz.

Çok güzel sayfaları olan bir sunu hazırlayabilir, romantik aşk sözleri yazıp fonda çalan sizin şarkınız eşliğinde ona evet dediğiniz bir power point gönderebilirsiniz. Eğer teknolojiyi kullanmak yerine geleneksel evlilik teklifine cevap olsun diyorsanız ona çok romantik bir akrostiş yazabilirsiniz.

evlilik-teklifi-cevap-2

İlk harfleri, “seninle evlenerek hayalimi gerçekleştirmek istiyorum, cevabım evet!” cümlesini oluşturan yedi satırlık bir şiir, inanın çok hoşuna gidecek.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!