Evlilik Teklifleri İçin En Güzel 5 Yabancı Şarkı

Unutulmaz bir evlilik teklifi için hazırladığınız sürprizlere ve sözlerinize eşlik edecek en güzel 5 yabancı şarkı.

surprizevlenmetekl

Sevdiğinizi mutlu edecek, şaşırtacak ve hiç unutamayacağı evlilik teklifi planını hazırladınız. Harika sözlerle oluşturulmuş bir metin, sürprizlerle dolu bir akşam, unutulmayacak jestler ya da hiç beklemediği bir anda yapacağınız bir konuşma. Her şey hazır. Ancak bir türlü hangi şarkıyı seçmeniz gerektiğine karar veremiyorsunuz. Aslında burada önceliğiniz sizin için anlamlı olan, bir anısı olan veya bizim şarkımız dediğiniz bir şarkıyı seçmek olabilir. Eğer bunlardan biri sizin isteklerinizi ya da konuşma metnini karşılamıyorsa veya öyle bir şarkınız yoksa sizin için seçtiğimiz şarkılara göz atabilir ve o anı ölümsüz kılacak tüm detayları tamamlayabilirsiniz. İşte Evlilik Teklifleri İçin En Güzel 5 Yabancı Şarkı:

Sting & The Police – Every Breath You Take

 

Bu efsane şarkıda anlatılanlar tam da istediğiniz gibi olabilir. Her anınızı paylaşacağınız, her nefesinde yanında olmak isteyeceğiniz, birbirinize bağlılığınızı haykırmak istediğiniz ve yaptığınız her şeyin sebebi olan kişiye edeceğiniz evlilik teklifinde bu şarkıyı tercih edebilirsiniz.

Rhett Miller – Question

 

İki sevgilinin hikayesini anlatan, evlilik teklifi için bir hayli uygun altyapıya sahip bu şarkı ile sevgilinize unutulmaz bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. “Bir gün sana hayatında ilk defa cevabı evet olması gereken bir soru soracağım ve işte belki bu gece o soruya sahibim ” sözleri ile tam da günün önemini vurgulayan bir yapıya sahip. Bu yapısıyla da evlilik teklifleri için en güzel 5 yabancı şarkı listemizde yer alıyor.

Craig David – Unbelievable

 

“Bana aşkı sen öğrettin!” dediğiniz kişi için belki de en uygun şarkılardan biri. Aşkı, sevgiliyi ve hayatın nasıl değiştiği anlatan sözlere sahip bu şarkı ile sevdiğiniz kişiye çok duygusal bir teklif yapabilirsiniz. Kaybetmekten korktuğunuz ve sonsuza kadar sürmesini istediğiniz aşkınızı nihayete erdirecek o anda bu şarkı ile her şey tamam olacak.

Kenny Rogers – Lady

 

“Kadınım, yıllar boyu seni hiç bulamayacağımı düşündüm ama hayatıma girip beni tamamladın. Sonsuza dek her sabah gözlerimi seni görmek için açayım” sözlerine sahip şarkı ile şahane bir evlilik teklifi hazırlayabilirsiniz. Aşkın ne olduğunu ve sevdiğiniz kişiye verdiğiniz değeri anlatacak bu şarkı da tercihleriniz içinde olabilir.

The Civil Wars – Dance Me to the End of Love

 

İşte evlilik teklifleri için en güzel 5 yabancı şarkı listesindeki en güzel şarkılardan biri. “Aşkın sonuna kadar dans et benimle”. Hayatı biriyle birleştirmek için daha anlamlı bir söz düşünülemezdi galiba. İşte bu şarkı eşliğinde sevdiğinize ölene kadar birlikte olmayı isteyeceğiniz teklifi yapabilirsiniz. Şehrin loş ışıklarında, bir su kenarında, elinizde yüzük ve ölüm bizi ayırana kadar dans et benimle sözleri. Unutulmaz bir evlilik teklifi sahnesi olabilir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!