Evlilik Yıl Dönümü Sürprizleri

Hediye insanlara bir şeyler anlatmalı, bir mesaj vermeli ve onları mutlu etmelidir. Evlilik yıl dönümü sürprizleri denildiği zaman da insanın aklına romantik bir hediye geliyor doğal olarak. Öyle de olmalı zaten. Evliliğin kutlanması çok uzun yıllardır var olan bir şey.  Genellikle baş başa romantik bir şekilde kutlansa da evlilik yıl dönümünü aileleriyle kutlamayı tercih eden çiftler de yok değil.

Evlilik yıl dönümünde kadınları da erkekleri de haftalar öncesinden ne hediye almalı telaşı sarar. Özel organizasyonlar, sürprizler ve özel hediyeler bin bir emek ve özenle hazırlanır. Aklınızda tam olarak nasıl bir şey hazırlayacağınıza dair bir fikir yoksa, önerilerimize kulak verin…

Evlilik Yıl Dönümü Sürprizleri  1)     Galaksiden bir yıldız

Geçtiğimiz yıllarda yıldızlar satışa çıktı. Galaksiden bir tanesini seçip ona eşinizin adını verebiliyorsunuz. Oldukça değerli bir hediye yıldız… Ona hayatınızı parlatan ve aydınlatan bir yıldız olduğunu anlatmanın yolu.  Gökyüzüne bakıp “o sensin “ diyebilirsiniz.

Evlilik Yıl Dönümü Sürprizleri  2)     Romantik Bir Akşam Yemeği

Her zaman geçerliliği olan bir hediyedir. En sevilen restoranda özel olarak hazırlanılıp gidilmiş bir akşam yemeği. Herkesi mutlu edebilecek nitelikte fakat çoğu kişiye göre sıradan gelen bir hediyedir. Siz aldanmayın, eğer içinizden böyle bir hediye geliyorsa, olayı biraz daha süsleyebilirsiniz. Örneğin mekanı kapatabilir ve özel şarkılar çalmasını sağlayabilirsiniz.

Evlilik Yıl Dönümü Sürprizleri  3)     Mücevher

Hediyelerin en vazgeçilmezi mutlak suretle mücevherdir.  Kadınların her zaman aklını başından alabilme yeteneğine sahip mücevher seçimini yine tarz ve stil belirleyecektir.  Değerli taşlar, pırlanta veya altın. Dilediğiniz mücevheri seçebilir ve harika bir evlilik yıl dönümü hediyesi olarak değerlendirebilirsiniz. Mücevher hiçbir zaman yanıltmaz.  Hele yakut bir küpe asla!

Evlilik Yıl Dönümü Sürprizleri  4)     Etkinlik Bileti

Konser, sinema, gala, tiyatro gibi etkinliklerden hangisi ilgi alanınıza giriyorsa özel bir jestle alınmış VIP biletler, sevenlerine oldukça güzel ve romantik birer hediye olabilir.

Evlilik Yıl Dönümü Sürprizleri  5)     Yaratıcı Olun!

Fikriniz ne kadar sıra dışı olursa değeri o kadar artacaktır. Bir film çekebilirsiniz veya mutfağa girip yemekler yapabilir ve özel bir sunum hazırlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir sürpriz hazırlayabilir ve son ana kadar unutmuş numarası yapabilirsiniz. Sinema salonu kapattırabilirsiniz. Bir yere götürüp sadece ilk gittiğiniz filmin müziklerinin çalmasını sağlayabilirsiniz. Günü birlik Avrupa’nın bir şehrine götürebilirsiniz. Unutmayın fark yaratanlar her zaman kazanır.  Eşinizin aklını başından almak için onu yeterince tanıyor olmalısınız.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!