Evlilik Yıldönümü İçin Sürpriz Fikirleri

Mutlu aşkın sırrı için belki de ilk kural, ilişkiyi baştan sona sürprizlerle canlı tutmaktır. Evlilik yıl dönümü gibi özel günler, böyle bir durumda bulunmaz fırsatlar olabilir.

podborka_19-723x542

Evlilik yıl dönümünüzde, ona mükemmel bir eş ve sevgili olduğu için teşekkürlerinizi, hayranlığınızı ve aşkınızı sunun. Mutlu aşkın sırrı için belki de ilk kural, ilişkiyi baştan sona sürprizlerle canlı tutmaktır. Evlilik yıl dönümleri gibi özel günler, bunun için bulunmaz fırsatlar olabilir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, internet üzerinde romantik bir sürü sürpriz fikri bulabilirsiniz. Ya da kendiniz yeni sürpriz fikirleri yaratabilirsiniz. Bu yazımızda size, yaratıcılığınızı konuştururken yardımcı olacak evlilik yıl dönümü için sürpriz fikirleri hakkında değişik önerilerde bulunacağız.

Eşinize Unutulmaz Bir Sürpriz Hazırlayın

Aşkla ve sevgiyle ilişkinizde koca bir yılı daha geride bırakmanın haklı gururunu yaşıyorsunuz. Huzur ve mutluluk içinde geçen bir yıl, acısıyla, mutlu anlarıyla ve bir çok özel anıyla geride kaldı. Şimdi önünüzde aynı aşkla, aynı bağlılıkla birlikte olmayı umut ettiğiniz güzel bir yıl daha var. Kutlamaya değer değil mi? Sevdiğinizle birlikte sizi bekleyen yepyeni yıla benzersiz bir başlangıç yapabilir, gözlerinizde heyecan, kalbinizde aşkla, üzerinden yıllar geçse de asla unutulmayacak özel bir evlilik yıl dönümü kutlaması yapabilirsiniz.

ib_api_p_1951386

Herkes Hediye Almaktan Hoşlanır

Kadın ya da erkek olmanız fark etmez. Herkes, sevdiği ve sevildiği insanlar tarafından şımartılmak, mutlu edilmek ister. Yılın herhangi bir gününde hediye almak, üstelik ortada hiçbir sebep yokken hatırlanmak, inanılmaz mutluluk verici bir duygudur kesinlikle. Ama söz konusu olan gün, eğer bir evlilik yıl dönümü ise koşulsuz bir biçimde, istisnasız herkes sürpriz bir hediye beklentisi içine girer. Evlilik yıl dönümü için sürpriz hediye fikirleri denince, kadınlar için aklımıza ilk gelen hediye mutlaka bir mücevherdir. Bu sürpriz hediye, belki bir pırlanta yüzük, ya da bir kolye, belki bir bileklik ya da pırlanta küpeler olabilir. Eğer dikkatli davranırsanız, eşinizle dışarıda gezerken onun vitrinlerde neyi daha fazla incelediğinden yola çıkarak, sürpriz hediyenizi başarıyla elde edebilirsiniz. Eğer, sürpriz hediye tercihinizi mücevherden yana kullanmayı düşünmüyorsanız, o halde ona çok sevdiği bir parfüm hediye edebilirsiniz. Eşiniz seyahat etmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, yeni lezzetler tatmayı seven gezgin bir ruha sahip ise şüphesiz ona hediye edeceğiniz bir yurt dışı gezisi, onu inanılmaz sevindirecektir. Belki de tüm bu seçeneklerin dışında, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve teknolojik araçlarla arası iyi olan bir eşiniz var ise onun için en güzel sürpriz hediye, ona alacağınız bir cep telefonu, profesyonel fotoğraf makinesi, tablet ya da bir laptop olabilir. Ama tercih edeceğiniz hediye ne olursa olsun, evlilik yıl dönümü sürprizleri, mutlaka, günün ilk saatlerinde eşinize çiçek göndermekle başlar.

ib_api_p_1964457

Sürpriz Kutlama, Sınırsız Romantizm!

Evlilik yıl dönümü, tanışma yıl dönümü kutlamalarının eşler tarafından en çok tercih edilenidir. Eşinize sürpriz bir kutlama hazırlamak istiyorsanız, baş başa olunan romantik bir akşam yemeği romantizmin dozunu arttıracaktır. Bunun için sürpriz bir akşam yemeği rezervasyonu yapabilirsiniz. Bu yemeği özel kılacak ve fark katacak şey ise birbirinizi ilk kez gördüğünüz ya da ilk defa yemeğe çıktığınız mekanda rezervasyon yaptırmaktır. Bu mekanda yenecek romantik bir evlilik yıl dönümü yemeği, eski güzel anılarınızı canlandıracak, nostaljik bir tat yaşatacaktır. Mumlar, müzik ve çiçekler de bu harika sürprizin yarattığı romantizm etkisini güçlendirecektir. Eşiniz, böyle bir sürprizi hayatı boyunca unutmayacaktır.

ib_api_p_171463

O Unutulmaz Günü Yeniden Yaşayın

Evlilik yıl dönümü sürprizi için, unutulmaz bir hediye vermeye hazır mısınız? Alyanslarınızı yenileyin! Bu özel gün için her şeyi mükemmel bir şekilde hazırladınız. Akşam yemeği, mumlar, müzik ve ambiyans; Her şey tamam. Tam bu sırada yepyeni alyanslarınızı çıkarıp, gözlerinin içine bakarak, birini onun parmağına takmanız, eşinizi evlendiğiniz o muhteşem güne saniyeler içinde götürecektir. Böylesine farklı, romantik bir hediye unutulmazdır. Çünkü, en mutlu ve en unutulmaz güne, zamanda birlikte yolculuk yapmak harika bir evlilik yıl dönümü hediyesi olabilir.

ib_api_p_585154

Yıl Dönümü Kutlamak İçin Müzik ve Dans: Eğlenceli Romantizm!  

Romantizm, kişiden kişiye değişen bir duygudur. Kimileri için romantik bir akşam yemeği evlilik yıl dönümü için yapılabilecek en iyi şey iken, kimi çiftler bunu çok sıradan bulabilirler. Sevgilinizi, eşinizi mutlu edecek, kendisini daha da özel hissetmesini sağlayacak farklı fikirlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Örneğin, eşinizin uzun zamandır gitmek istediği bir konser ya da dinlemek istediği bir sanatçı olabilir. Ona, evlilik yıl dönümü sürpriz hediyesi olarak, böyle bir konserin biletini hediye edebilirsiniz. Üstelik, sırf ona olan aşkınızdan, aynı konsere kendiniz için de bilet aldığınızı görmek onu derinden etkileyecektir. Mesela, ikinizin de severek dinlediği bir konsere bilet alabilirsiniz ya da birlikte dans edip şarkı söyleyebileceğiniz bir mekanda yer ayırabilirsiniz. Gece boyunca birlikte sınırsız eğlenebilirsiniz. Keyifli ve eğlenceli vakit geçirirken, ona olan aşkınızı bir kez daha ifade edebilirsiniz. Dans demişken, eğer eşiniz gerçek bir dans tutkunu ise onunla birlikte kayıt yaptıracağınız bir dans kursu büyüleyici bir hediye olabilir.

ib_api_p_797688

Evde Güzel Bir Akşam Yemeği

Özel günlerde baş başa kalarak romantik kutlamalar yapmayı seven çiftlerden iseniz evde yediğiniz güzel bir akşam yemeği unutulmaz bir evlilik yıl dönümü sürprizi olabilir. Onun evde olmadığı sırada her yeri mumlarla ışıklandırarak hoş bir ortam yaratabilirsiniz. Onun için kendi ellerinizle hazırladığınız özel yemekleri şık bir sofrada sunabilirsiniz. Duvarlara en sevdiğiniz fotoğraflarınızı asabilir ve bunları led ışıklarla süsleyebilirsiniz. Arka planda da onun en sevdiği şarkılardan oluşan bir müzik açtınız mı tamamdır! Evdeki yenen bu romantik kutlama yemeğinden sonra sürprizin devamı olarak eşiniz ve sizin için hazırlattığınız ve birlikte fotoğraflarınızdan oluşan romantik filmi birlikte izleyebilirsiniz. Bu özel sürpriz, sizi mutlu zamanlara geri götürürken benzersiz bir hediye olacaktır. Yeni sürpriz hediye fikirleri denince aklımıza bütün bunların yanı sıra, kendi ellerinizle özel olarak hazırlayacağınız çok özel sürprizler de geliyor. Örneğin, yatak odanızdaki yatağınızın üzerinde uçan balonlardan bir bahçe yapabilirsiniz. Balonların her birinin uçlarına ona olan aşkınızı farklı cümlelerle yazıp, bağlayabilirsiniz. Yatağınızın üzerine gül yaprakları dökebilirsiniz. Mumlarla yatak odasında loş bir aydınlık elde edebilirsiniz. Bu sürpriz, onun aklını başından alacaktır. Eve geldiğinde şaşkınlığını gizleyemeyecek, mutluluktan havalara uçacak! Kapıdan girdiği andan itibaren, her bir adımda sizin özenle kendisi için yaptığınız sürprizleri görmek, onu çok mutlu edecektir. Sizi bekleyen yepyeni, kocaman, mutluluk dolu yeni bir yılı kutlayarak aşkınızı tazeleyeceksiniz.

Sevgi, mutlu etmek ise size verdiğimiz bu evlilik yıl dönümü sürpriz fikirleri eşinizi oldukça mutlu edecektir. Onun zevkine uygun, mutlaka baş döndürücü bir hediye ve sürpriz fikri vardır. Unutmayın, önemli olan onunla ne kadar mutlu olduğunuzu ve ona olan aşkınızı, böyle özel bir günde ona yaptığınız bu özenli sürprizler ve hediyelerle hissettirmenizdir. Eğer, önerdiğimiz sürpriz fikirlerinden, uyguladığınız ya da  uygulayacaklarınız olursa, mutluluğunuzu yorum bırakarak bizimle paylaşmanızı ve başkalarına da sürpriz fikirler için ilham kaynağı olmanızı bekleriz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!