Evlilik Yüzüğü Nasıl Sunulmalı?

Hayallerinizi süsleyen evlilik teklifi yakın zamanda gerçekleşti ve sizi de hummalı bir çalışma aldı. Müstakbel eşiniz ile birlikte yepyeni bir hayatın kapılarını arayalayacağınız güne ise ramak kaldı. Düğün konsepti, dekorasyon, gelinlik- damatlık, yüzük seçimi derken sıra geldi yüzüklerin nasıl sunulacağına. Evlilik töreni esnasında parmaklara takılan yüzük kadar, sunumu da oldukça önemlidir. Düğün konseptinden yola çıkarak sunumu da ona göre hazırlamak daha doğru olacaktır. Konseptten bağımsız, bütünü bozan bir sunum değil, konsept ile uyumlu, üzerine düşünülmüş tercihler yapılması kusursuz bir düğünü de beraberinde getirecektir.

Düğün konseptinden yola çıkarak karar vereceğiniz evlilik yüzüğü sunumunda, bizim sizler için seçtiğimiz bazı konseptler yer almakta. Bu seçeneklerden yola çıkarak sizde kendi konseptinize uygun sunumlar için ilham alabilirsiniz. Handmade hazırlanan yüzük sunumlarından farklı konseptlere, yastık zeminli sunumlardan doğa dostu seçimlere kadar aradığınız sunumu bu yazıda görselleri ile birlikte bulabilmeniz mümkün.

kutu

Kutu İçerisindeki Sunumlar

Kutu içerisinde çok şık yüzük sunumları mevcut. Düğün konseptine ve mevsimine göre uygun kutuyu belirledikten sonra, kutuyu süsleyebilir ve yüzükleri içerisine yerleştirebilirsiniz. Sonbahar ve kış ayları için tahtadan ya da odundan  yapılmış kutular, ilkbahar ve yaz ayları için ise renkli kutular terih edilebilir. Kutu içerisine taze çiçekler yerleştirebilir, notlar yazabilir, danteller ile süsleyebilirsiniz.

yastik

Mini Yastık Süslemeli Sunumlar

Son iki yıldır oldukça revaçta olan bu uygulamayı yüzük sunumu esnasında da kullanabilirsiniz. Usta ellerden çıkmış yastık tasarımlı, dilediğiniz gibi süslenmiş mini yastıklara yüzükleri yerleştirebilirsiniz. Dantel seçimlerinde dantel şeritlere ayrıca yüzükleri bağlayabilirsiniz. Ya da yüzükler için yastığın hemen ön yüzüne şeffaf kumaşlardan kese hazırlatıp, yüzükleri onun içinde muhafaza edebilirsiniz.

dogadostu

Doğa Dostu Seçimler

Evlilik yüzüğü nasıl sunulmalı acaba diye kara kara düşünmenize gerek yok. Düğün konseptinden, mekandan ve kendi yaşam tarzınızdan ilham alarak da çok kısa süre içerisinde dilediğiniz yüzük sunumunu keşfetmiş olabilirsiniz. Yeşili, hayvanları kısaca doğayı seven bir insansanız ve bu  konularda duyarlı olduğunuza inanıyorsanız seçiminizi bu yönde yapabilirsiniz. Ağaç, yosun, tahta gibi geri dönüştürülebilir ya da çok sevdiğiniz mücevher kutunuza bir iki tutam yosun doldurarak hem duyarlı bir yol izlemiş hem de görsel açıdan zengin bir sunum gerçekleştirmiş olursunuz.

handmade

Handmade Sunumlar

Handmade sunumlar içerisinde tamamıyla size özgü sunumlara yer vermek istedik. Müstakbel eşiniz ile birlikte anısı olan bir objeyi kullanmanız ya da sizin birlikte yaptığınız bir odun yakma, seramik yapma ya da bir başka ne var ise onu kullanarak yüzük sunumunuzda da ona büyük bir rol verebilirsiniz. Bu hem anlamlı hem de oldukça romantik bir anı da beraberinde getirecektir.

farklikonseptli

Farklı Konseptli Sunumlar

Evlilik yüzüğü nasıl sunulmalı sorunsalını düşünürken, düğün konseptinden ve mevsiminden ilham almanız gerektiğini söylemiştik. Eğer düğün konseptinize marin temalı ise deniz yıldızı ya da deniz kabuğu kullanabilirsiniz. Sonbahar ya da kış ayı için kurumuş dallar ya da çiftlikte gerçekleşecek bir düğün için at nalına takılmış yüzükler oldukça dikkat çekici bir sunumu yaratacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!