Fark Yaratan Gelin Aksesuarları

2014 yılının ortasına geldik fakat gelin aksesuarlarındaki değişim hala bitmedi. Gelin çiçeği modellerinden ayakkabılara kadar uzanan aksesuar seçenekleri, her geçen gün yepyeni bir moda akımına uğruyor. Hal böyle olunca bize de yeniliklerden bahsetmek düşüyor. 2014 yılının yepyeni gelin aksesuarları trendlerini kaçırmak istemiyorsanız bu yılın tüm yenilikleriyle ilgili hazırladığımız yazıya göz atmayı unutmayın deriz!

Çiçeklere Yepyeni Bir Hava Geliyor! – Fark Yaratan Gelin Aksesuarları

2014 gelin aksesuarları trendindeki değişiklerden ilk olarak gelin çiçekleriyle başlamak istedik. Çünkü gelin aksesuarlarının başrolü her zaman bir sonraki gelin adaylarını belirleyen o muhteşem çiçekler oluyor. Bu yılın gelinleri çiçekler konusunda oldukça şanslı. Çünkü yapay gelin çiçeklerinin yerini taze bahar çiçekleri aldı. Fakat 2014 aksesuar trendleri arasında ufak bir değişiklik de söz konusu. Yılın düğün trendi çiftlik temaları olunca çiçeklerin de formu değişti. Bu sebeple bu yılın düğünlerinde kır çiçeklerini göreceğiz. Bahsettiğimiz kır çiçekleri ise düşündüğünüz gibi sarıpapatyalar ya da akasyalar değil! Zakkumlar, zambaklar hatta taze buğday tanelerini bile 2014 düğünlerinde göreceğiz.

Duvak Boyları Kısalıyor! – Fark Yaratan Gelin Aksesuarları

Kısa duvaklara bayılan gelinlerdenseniz 2014 sizin yılınız olacak! Çünkü gelin aksesuarları 2014 trendleri arasında kısa duvaklar revaçta. Uzun duvak kullanmak istiyorsanız üzülmeyin sizin için de pek çok seçenek var. Ancak bu yılın düğünlerinde en çok kısa duvakları göreceğiz. Duvağa eşlik eden taşlı minik bir saç tacı da gelinlerin tercihleri arasında olacak gibi. Yılın öne çıkan bir diğer detayı da vintage temalı düğünlerin olması sebebiyle aksesuarlarda da küçük bir geriye dönüş bizi bekliyor. Bunun etkisini ise en çok duvaklarda yaşayacağız.

Gösterişli Zamanlara Dönüş – Fark Yaratan Gelin Aksesuarları

2014 yılı gelin aksesuarlarının tamamında mütevazı detaylara yer verilmesine rağmen takılarda tam tersine bir durum söz konusu. Bu yıl parıltılı kolyeler, küpeler ve bileklikler düğünlerin en çok ilgi çeken noktalarından biri olacak. Sadeliğin ve geçmişe dönüşün yılı olduğundan bu durumu parlatacak bazı detaylara ihtiyaç olduğunu düşünen pek çok tasarımcı birbirinden şık takılara da gelinler için imzasını atıyor. Özellikle vintage düğünlerin ruhuna yakışan 50’li ve 60’lı yılların yansımalarını gösterişli takılarla görecek gibiyiz.

Ve Renkli Gelin Ayakkabıları – Fark Yaratan Gelin Aksesuarları

Renklerle oynamayı seven gelin adayları için müjdeli haber 2014 yılında geldi. Bu yılın gelin aksesuarı trendlerinden biri de renkli papuçlar. Masallardaki prensesleri bile kıskanan rengarenk gelin ayakkabıları şimdiden pek çok gelin adayını etkisi altına aldı sanki. Pembe gelin ayakkabılarını son yıllarda görmeye alışmıştık. Fakat bu yılın çizgisinde eğlenceli bir renk cümbüşü var. Biz turuncu ve mavi renkteki gelin ayakkabılara bayıldık. Ancak aklımızda mor olan modeller de kalmadı değil. Siz de kendi renginizi seçin ve bembeyaz gelinliğinize eğlence katacak bir ayakkabıyla kadın konuklarınızı mest edin.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!