Fark Yaratmayı Seven Gelinler İçin Renkli Gelin Ayakkabısı Modelleri

Külkedisi hikayesi ile büyüyen genç kızların ayakkabıya olan aşklarına şaşırmamak gerek! Çünkü onlar Cindirella’nın cam ayakkabılarının hayalini kurdu yıllar boyu. Sıra gelin ayakkabısı seçimine geldiğinde ise her zamankinden daha tutkulu bakıyorlar vitrinlere. Biz de bu kez onlar için klasik beyaz gelin ayakkabısı anlayışının dışına çıkarak rengarenk bir liste derledik! Eğer siz de gelinliğinizin altından göz kırpan Renkli Gelin Ayakkabısı ile kuralları yıkmak istiyorsanız hazırladığımız listeye bir göz atın deriz!

Pastel Tonlardan Vazgeçemeyenler İçin…

“Macera aramıyorum ama yine de gelin ayakkabım beyaz olmasın” diyorsanız açık pembe ayakkabılar tam da size göre. Taşlı kurdeleler ya da açık bantlı topuklular… Her iki seçeneğinde su gibi gelinliğinizle muhteşem bir uyum sağlayacağına eminiz. Seçim yapmakta zorlanıyorsanız uzun süre ayakta kalacağınızı göz önünde bulundurarak platformları, topuklu konusunda iddiayı seviyorsanız ince topuklu modelleri tercih edebilirsiniz.

Zarafet Timsali Mor Şimdi de Ayakkabılarda!

Her kadın düğün gününde zarif bir ve şık görünmeyi ister! Bunun yolu ise muhteşem bir gelinliğin yanı sıra orijinal aksesuarlardan geçer. Bu aksesuarların başrolünü ise tabii ki şık bir ayakkabı oynuyor çoğu zaman. Eğer renkli gelinlik ayakkabılarıyla zarif bir görüntü yakalayabileceğinize inanmıyorsanız yanılıyorsunuz. Örneğin en kısa zamanda mor gelin ayakkabısı modelleriyle tanışırsanız kesinlikle bize hak vereceksiniz.

İddialı Gelinler İçin Yeşil Renkli Gelin Ayakkabıları

Renkli gelin ayakkabılarının en başarılılarını kesinlikle yeşil tonlarında görüyoruz. Zümrüt yeşilinden fıstık renkli olanlara kadar pek çok alternatifin tamamı gelin ayakkabısı olmak için harika bir aday! Biz seçim yapmakta biraz zorlansak da sizin için morun ihtişamıyla hoş bir uyum yakalayan sivri burunlu ayakkabılarla Gucci’nin iddialı tasarımı olan bir model seçtik. İkisinden biri kesinlikle gelin ayakkabısı seçiminizi yaparken size yol gösterecektir.

Pembe Tutkunu Gelinlere Özel…

Peki ya pembe gelin ayakkabıları, onlara ne dersiniz? Prenseslerin ışıltısını yansıtmak için pembe ayakkabılardan daha iyi bir seçenek bulamazsınız. Özellikle kabarık etekli gelinliklere çok yakışacağına eminiz. Ya da vintage bir gelinlik için hoş bir pembe gelin ayakkabısı tercih edebilirsiniz. Üstelik renkli gelin ayakkabıları arasında en çok pembelerle karşılaşacağınızdan gelinliğinize uygun bir model bulmakta zorlanmayacaksınız.

 

Mavi Gelin Ayakkabılarını da Unutmadık!

Mavinin huzurunu pırıl pırıl bir yaz düğününe taşısanız sizce de şahane olmaz mı? Mesela düğün rengi olarak maviyi belirleseniz… Dekorasyondan gelin çiçeğine kadar her yerde maviye yer verseniz… Bizce harika olur! Bu oyunda mavi renkli gelin ayakkabılarına da rol düşer tabii. Örneğin ince tokalı, mavi renkli gelin ayakkabısıyla oldukça şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!