Farkınızı Gösterin: Sıradışı Evlilik Teklifi Yüzüğü Modelleri

Romantik, yıllarca akılda kalacak, çocuklara ve torunlara güzel bir anı olarak anlatılabilecek bir evlenme teklifi almak herkesin hayalidir. Duygusal yoğunluğu yüksek bu özel anı daha da ölümsüz kılacak bir şey varsa o da evlilik teklifi yüzüğüdür. Evlilik teklifi yüzüğü manevi değeri o kadar yüksek bir yüzüktür ki yüzüğün sahibi, yüzüğü ileride kızına veya aileye girecek geline vermek üzere saklar. Böylece evlilik teklifi yüzüğü nesilden nesile aktarılan ölümsüz bir aşkın sembolü halini alır. Ayrıca daha ilk adımdan ne kadar güzel yıllar geçirebileceğinizin sinyalini vermek aranızdaki sevgi bağının daha da güçlenmesi için son derece önemli bir unsurdur.

Hayatınıza anlam katan o insanı bulduktan sonra evlilik teklifine sıra gelince akla ilk tek taş yüzükler gelir. Pek çok farklı modeli bulunan tek taş yüzükler, evli bayanların büyük bir çoğunluğunun teklif yüzüğü olduğu için yavaş yavaş demode olmaya başlamıştır. Bu kadar önemli bir aşamaya gelmişken biraz daha özel bir yüzükle çok özel bir evlilik teklifi yapmak isteyebilirsiniz. Klasik anlayışın biraz daha dışında olan bayanlar sıradışı yüzüklere bayılacak ve kendilerini özel hissedeceklerdir.

tumblr_lzjoffEdrw1r6sfh1o1_500 (1)

Tek taştan sonra evlilik teklifi için akla ikinci olarak tam tur yüzükler gelir fakat biraz daha sıradışı olmaktan bir zarar gelmez. Farklı evlilik teklifi yüzüğü modellerine biraz göz atmak size fikir verebilir, böylece sevdiğiniz kadını hem şaşırtıp hem de sevinçten havalara uçuracak bir yüzük bulabilirsiniz.

Ne kadar sıradışı bir evlilik teklifi yüzüğü olsa da üzerinde pırlanta veya elmas gibi değerli bir taş olmayan evlilik teklifi yüzüğü düşünülemez. İnce zevkleri olan, zarif ve romantik bayanların çok beğeneceği bu kalın, çiçek detaylı yüzük sıradışı evlilik teklifi yüzüklerine güzel bir örnek. Nostaljik etkiler taşıyan bu yüzük müstakbel eşinize sizinle birlikte olduğu için ne kadar şanslı olduğunu bir kez daha hatırlatacak kadar güzel.

Kalp şeklindeki taş kesimiyle göz dolduran bu yüzük, kalbinizi sonsuza kadar ona verdiğinizin bir simgesi adeta.

images (1)

Eğer ben evlilik teklifi yüzüğüm biraz farklı olsun ama çok da alışılmışın dışında olsun istemiyorum diyorsanız, size Disney esintili bu güzel ve değişik evlilik teklifi yüzüğü modellerini sunuyoruz. Disney’in güzel prenseslerinin hikayelerinden esinlenilerek dizayn edilmiş bu güzel yüzükler ona kendisini bir prenses gibi hissettirirken, çocukken en sevdiği masalı sizinle yaşıyor olacak.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!