Evlilik Teklifine Sürpriz Katın! Farkınızı Gösterin Siradisi Evlilik Teklifi Yüzüğü Modelleri

Farkınızı gösterin sıradışı evlilik teklifi yüzüğü modelleri ile  özel anı unutulmaz hale getirebilir, yüzük ile sürprizi daha da şaşırtıcı kılabilirsiniz.

 

Farkınızı gösterin sıradışı evlilik teklifi yüzüğü modelleri, sıradan olmak istemeyenlerin tercihi oluyor. Günümüzde erkeklere atfedilen evlilik teklifi görevi yavaş yavaş kadınlar tarafından da yerine getirilmeye başlasa da, trend ivmesi hala erkekleri gösteriyor. Özellikle romantiklik açısından sıklıkla nahoş sıfatlarla anılan erkekler, bu yargıyı kırmak adına en azından bu özel günde daha romantik, sıra dışı ve heyecanlı yanlarını ortaya çıkarmak istiyor. Siz de heyecan arayanlardan ve risk almayı sevenlerdenseniz farkınızı göstermek adına sıra dışı evlilik teklifi yüzükleri tam size göre.

Genellikle tek taş pırlantalarla yapılan teklifler günümüzde beştaşlar, tamturlar ile de desteklenebiliyor. Ancak o kadar çok tüketildi ki artık tek taş kadın için bir sürpriz ifade etmiyor. Onu şaşırtmanın yeni yollarını arayanlar çareyi ilginç evlilik yüzükleri seçmekte buluyor. Maddi alım gücüyle bağlantılı olarak alternatifler değişirken, ilginç tasarımlar her cebe uygun çeşitler bulundurabiliyor.

“Pırlanta almasak olmaz mı?” derseniz… Olur efendim neden olmasın… Eğer ille de pırlanta olsun diye tutturan bir sevgiliniz yoksa, zümrüt, yakut, elmas taşlar da alternatif ve şık evlilik teklifi yüzüğü olabiliyor. İlginç olarak kategorize edilebilecek bu yüzük tercihi, bir anne yadigarı veya aile mirası olabiliyor. Her şeyden önce maneviyata önem veren kadınları çok daha fazla etkileyecek olan bu tercih yapılmadan önce ise yüzüğün bakımının yapılması tavsiye ediliyor. Taşı çizilmiş, zarar görmüş, kararmış veya küçük taşları eksilmiş yüzükler birkaç günde uzman ellerde yeni gibi tadilat görebiliyor. Temizlenen, taşları onarılan aile yadigarları sizin de özel anınızın anısını unutulmaz kılabilir.

Sevdiğiniz kişi için ‘Sen benim baş tacımsın’ diyorsanız veya ona özel bir hitabınız varsa, bundan yararlanarak da yüzük seçebilirsiniz. Seni krallar / kraliçeler gibi yaşatacağım gibi sözlerinizi destekleyecek taç şeklindeki yüzük tasarımları kuyumcularda sizi bekliyor. Bu sözler lafta kalmasın, yüzük şeklini alsın diyenlerdenseniz evlilik teklifi yüzük modelleri arasından siz de bu tip yüzüklerden birini seçebilirsiniz. Prenses yüzüğü de denilen modeller, “prenses” olarak seslendiğiniz sevdiceğinize özel bir hediye olabilir.

İç güzelliğe de önem veren bir sevgiliniz varsa yalnız üstünde değil içinde de pırlanta bulunduran yüzükler mevcut. Yüzüğün isim yazılan iç kısmına yerleştirilen küçük bir taş, onun her an pırlanta ile temas etmesini sağlayabiliyor. İlginç bir yüzükle teklif yapmak isteyenler içi pırlantalı yüzükleri de tercih edebiliyor.

Ünlülerin yüzük tercihleri de ilham kaynağınız olabilir. Hürrem yüzüğü, prenses Diana yüzüğü olarak anılan modeller evlilik teklifinde ikonik bir imza yaratabiliyor. Sevdiğiniz kadının böyle bir hayranlığı mevcutsa hem romantik hem de şık bir seçim olacak bu yüzükler özel olarak tasarlanabildiği gibi hazır üretimde de kolaylıkla bulunabiliyor.

Evlilik teklifi yüzük seçimi için kalp atışlarınızı durduramadığınızı biliyoruz. ‘Kalbim seninle atıyor’ sözü artık yüzüklerinize geliyor! Yaşam çizgisi desenli evlilik teklifi yüzüğü ile aşkınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. İçine parmak izinin işlendiği, kalp ritminin resmedildiği bu yüzükler hem sizin için özel hem de onun için benzersiz bir evlenme teklifi yaratabiliyor. Ona kalbinizi veriyorsunuz, daha romantik bir an olabilir mi?

Her ne kadar evlilik ciddi bir iş olsa da araya oyunlar katmak her zaman eğlenceli oluyor. Şifreli kilidi andıran görüntüsüyle yüzük modelleri bu eğlenceye ortak olabilir. Şifreyi çözebilir mi dersiniz? Emin değilseniz riske girmeyin ama sevgilinizin kıvrak zekası bu espriyi kaldıracaksa evlenme teklifinde ilginç ve eğlenceli anlar sizi bekliyor demektir. Şifreli yüzükleri inceleyebilir, seçimleriniz arasında onlara yer verebilirsiniz.

Evlenme teklif edeceğiniz kişinin mesleği veya ilgi alanları da yüzük seçiminde öne çıkabiliyor. Örneğin bir fotoğrafçı aşağıdaki yüzüğü aldığında dünyanın en mutlu kadını olabilir. Bizce denemeye değer…

Rüya içinde rüya görmek bir filmin konusu, siz de o özel günde yüzük içinde yüzük görmeye ne dersiniz? Bu özel tasarım yüzüklerde yüzük, yüzük kabından oluşuyor ve kabı kaldırınca tekrar bir yüzük gözüküyor. Yüzüğü ister açık isterseniz de kapalı kullanın, sürpriz içinde sürpriz taşıyan bu alternatif size de eğlenceli görünmüyor mu? Yine de şaka sevmeyen bir sevgiliniz varsa bizce risk almayınız.

Birbirine kelepçelenen yüzükler de şimdi çok moda… Evlenme teklifi yüzüğü nasıl olur dersine konu olabilecek bu yüzükler iki alyanstan oluşuyor. Birinin ucunda vida girişi diğerinde içe doğru vidanın oturacağı bir alan ver alıyor Yüzükler parmaktan çıkarıldığında kelepçe gibi birbirine kenetlenebiliyor. Asla ayrılmayacağınıza dair bir söz olabilecek bu yüzükler, anlamıyla farklı olmak isteyen damat adaylarının gözdesi oluyor.

Benim sevgilim yüzük takmaz diyenleri duyar gibiyiz, sizin için de ilginç öneriler mevcut. Yüzük şeklinde kolye uçları halihazırda satışta. Evlilik akdini boynunda taşımak isteyenlerin seçimi olan yüzükler mesleği gereği yüzük takamayan veya sürekli çıkarması gereken, alerjisi olan veya sevmeyen kişileri memnun ediyor.

Bir kalbin iki yarısını paylaştığını hissedenlerin seçimi ise kalpli iki parça tasarımlar oluyor. Yan yana geldiğinde tam bir kalp görüntüsü oluşturan yüzüklerin kadın için olanları taşlarla süsleniyor. Erkeğin taşıdığı parça sadeleşirken, kadınlar için hem şık hem de manidar bu seçenek ilginç öneriler arasında yer almayı hak ediyor.

Evlilik yüzüğünün altın olması alışıldık bir durum ancak sevdiğiniz kadının tarzı sürekli altın takmasına müsaade etmezse siz de başka seçeneklere yönelebilirsiniz. Günümüzde beyaz altından, siyah doğal taşlardan veya altın üzerine renkli kaplamalardan oluşan yüzükler damatlar adaylarının yüzünü güldürüyor. Gotik tarzda bir kıza aşık damat adaylarına önerimiz ise siyah alyans…

Evliliğin olmazsa olmazı bebekler de evlilik yüzüklerinde yer alıyor. Bebek ayaklarının işlendiği alyanslar anne olmak isteyen ve bu teklifi bekleyen kadınlar için biçilmiş kaftan oluyor. İlginç evlilik yüzükleri arasında yer alan bebek ayaklı tasarımlar, istek halinde değerli taşlarla ışıktı kazanabiliyor.

Dini inancınıza göre üzerine dualar, bazı kelimeler işletebileceğiniz yüzükler de “Allah’ın emri” ile başlayan malum cümleyi evlilik sembollerine aktarıyor. İnancı kuvvetli gelinlere alınabilecek şık bir teklif yüzüğü olan dua işlemeli seçenekler damatlar arasında da popülerleşmeye başlıyor. Genellikle yeşil altın üzerine yazılan yazılar istek durumunda beyaz altın ve rose altın yüzüklerde de yer bulabiliyor.

Mühim olan yüzüğün değeri değil, niyetimiz diyenler için kutu kola kapağı da papatya sapı da yüzük olabiliyor. Maddi gücü yeten, sürprizine ışıltı katmak isteyen ve klasiklerden haz etmeyen çiftler için önerilen ilginç yüzükler damat adaylarına yol gösteriyor. Düğün yardımcısı tarafından listelenen ilginç evlenme teklifi yüzükleri ile hayatınızın en özel anlarından biri adrenalin kazanıyor. Siz de istediğiniz yüzüğü seçebilir, onu dünyanın en mutlu kadını yapabilirsiniz. Önerimiz ise yüzüğü seçtikten sonra ya onun bir yüzüğünü gizlice alarak ya da ip vasıtasıyla bir bahaneyle parmağını ölçerek ölçü üzerinden yüzüğü boyutlandırtmanız. Teklif anında parmağa dar gelen veya parmaktan düşen yüzükler bu özel süprizin biraz olsun tadını kaçırabilir. Şimdiden mutluluklar…

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!