Farklı Olmayı Seven Sevgiliniz İçin Evlilik Teklifi Yüzüğü Nasıl Olmalı ?

Sevgilisine evlenme teklifi edecek kişilerin en büyük sorunlarından biri evlilik teklifi yüzüğü nasıl olmalı sorusu. Biz de farklı yüzük modellerini sizler için tanıttık.

Hayatınızın en özel ve en güzel günlerinden birini yaşayacaksınız. Aşırı heyecanlısınız çünkü sevgilinize evlenme teklif edeceksiniz. Onun için unutulmaz bir gün olsun ve elbette ki size sevinç çığlıklarıyla “evet” desin istiyorsunuz.

Evlenme teklif ederken yapılan organizasyonun en önemli parçalarından biri yüzük seçimidir. Fakat evlilik teklifi yüzüğü nasıl olmalı? Hele de sevgiliniz klişelerden hoşlanmayan biriyse… O zaman gelin biz size bazı önerilerde bulunalım.

Önce sevgiliniz romantik biri mi, çılgın biri mi, hangi bölümde okuyor, kıskanç mıdır, altın mı beyaz altın mı sever gibi ayrıntıları bir düşünün. Bilmiyorsanız, konuyu bir şekilde oralara getirerek öğrenin. Bundan sonra işiniz daha kolay olacaktır. Şimdi gelelim evlilik teklifi yüzüğü nasıl olmalı ipuçlarına.

01_1

Örneğin; romantik bir sevgiliniz varsa; parmak izinizi alarak yüzüğe işleyen yerler bulabilirsiniz. Bir parmak izini iki yüzüğe birden işlerler ve yarısını siz, diğer yarısını sevgiliniz teklifinizi kabul ettikten sonra takabilir. Romantizm sevenler için elbette ki seçenekler bitmiyor. Kalp atışı şeklinde yüzükler bulabilmek de mümkün. “Kalbim hep seninle atıyor ve atmaya devam edecek.” der, takarsınız yüzüğü o güzel parmaklarına.

Artık sevgilinizin fotoğrafını cüzdanda taşıma devri bitti! Sevdiğinizin fotoğrafını yüzüğün üstüne yaptırabiliyorsunuz. Ya da üzerinde çok farklı dillerde “Seni Seviyorum” yazan çeşitli yüzükler bulmanız mümkün. Ayrıca yüzük içine isim yazdırma devri bitti, hem sizin hem sevgilinizin ismini artık yüzüğün üst kısmına açık ve seçik bir şekilde yazdırabiliyorsunuz.

anti-cheating-ring

Sevgiliniz çok mu kıskanç? Bu yüzük tam ona göre. Aslında orijinali “Ben evliyim” yazan bu yüzüğe, biraz araştırma yaparak “Ben nişanlıyım” ya da başka istediğiniz kelimeleri yazdırtabilirsiniz. Yüzüğü çıkardığınız takdirde parmağınızın üzerinde “Ben nişanlıyım” yazısı kalacak. Sevgilinizin de aklı hiç sizde kalmayacak!

Sevgiliniz makine ya da mekatronik gibi bir mühendislikte mi okuyor? Eğer kızsa, bu bölümü gerçekten seviyor demektir. Eğer erkekse, zaten bu yüzük muhtemelen çok daha fazla hoşuna gidecektir. Vida, kelepçe gibi makine parçalarını andıran ve ikisi biraraya geldiğinde birleşebilen yüzükler var. Bu da ikinizin bir bütünün parçalarını olduğunu söyleyebileceğiniz kısım.

Evlilik teklifi yüzüğü nasıl olmalı sorusunu da hallettiğinize göre daha ilgilenmeniz gereken daha bir sürü organizasyon parçası var. Hadi hadi koşun! Hayatınızın aşkına hayatının sürprizini yapın, şaşırtın.

Mutluluklar dileriz!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!