Farklı Olmayı Sevenler İçin Nişan Yüzüğü Modelleri

Evliliğe doğru giden ilişkilerde yapılan hazırlıkların en önemlilerinden biri de nişan yüzüğü seçmektir. Küçük bir detay gibi görünse de, yüzük seçmek en çok gelin adaylarının özen gösterdiği ve zorlandığı bir aşamadır. Evlilik teklifinde tek taşınızı taktınız, sıra nişan törenine geliyor. Peki tek taşınızın yanına nasıl bir nişan yüzüğü modeli takacaksınız?

Nişanlanırken taktığınız yüzüğünüzü, evlendikten sonra da kullanmaya devam edersiniz. Uzun zaman içinde kullanacağınız yüzüğünüzün farklı ve size özel olmasını isteyebilirsiniz. Bu yüzden nişan yüzüğü modelleri seçiminde doğru tercihi yapmalısınız, özellikle çift olarak seçeceğiniz nişan yüzüğü sizin ve müstakbel eşinizin de içine sinecektir. Eğer farklı nişan yüzüğü modelleri arayışı içindeyseniz, sizin için birkaç tavsiyemiz var.

Kral ve Kraliçe Tacı Nişan Yüzüğü Modelleri

Etrafınızdakilere birbirinizin baş tacı olduğunuzun mesajını veren, kurduğunuz yuvanın kral ve kraliçesinin siz olduğunu gösteren farklı bir nişan yüzüğü modelidir. Genellikle damadın yüzüğü sade şekildeyken, gelinin yüzüğü pırlantalı ve desenli tasarlanmıştır. İsterseniz iki yüzüğün de desenli modelini seçebilirsiniz.

Tarihli Nişan Yüzüğü Modelleri

En anlamlı nişan yüzüğü modelleri de tarihli olanlardır. Alacağınız yüzüğün içine isimlerinizi yazdırırken neden dışında da hayatınızın en önemli tarihi yer almasın? Görsel olarak ilgi çekici bir yüzük arıyorsanız sizin için en uygunu tarihli modeller olacaktır. Bu tarz nişan yüzüğü modellerinin bir başka tasarımı olan üzerinde isimlerinizin yazılı olduğu, içindeyse evlilik tarihinizin yer aldığı modelleri de tercih edebilirsiniz.

Örgü Desenli Nişan yüzüğü Modelleri

Modası hiç geçmeyecek nişan yüzüğü modellerinden biri de örgü şeklinde olanlardır. Özellikle sarı ve beyaz altının ayrı kullanılması ile tasarlanan modeller daha çok gösterişli durmakta. Birbirinize aşkla bağlı, eşinizin ve sizin ayrılmaz bir bütün olduğunuzu simgeleyen bir mesaj da verebilirsiniz.

Leopar Desenli Nişan yüzüğü Modelleri

Farklıdan öte marjinal bir nişan yüzüğü modeli arıyorsanız işte bu alyanslar tam sizin için. Leopar, Zebra ve Yılan desenleriyle oldukça farklı tasarıma sahip olan nişan yüzüğü modelleri biraz cesaret istese de ilgi çekmeyi seviyorsanız tercih edebilirsiniz. Bu alyanslarla eminiz ki tüm gözler sizde ve alyansınızda olacaktır.

Bu farklı nişan yüzüğü modellerine rağmen sadelikten ve klasikten vazgeçemem diyorsanız, düz modeller de tercihiniz olabilir. Neredeyse yüzyıllardır var olan, hiçbir şekilde modası geçmeyen düz ve sade nişan yüzüğü modellerini tek taşınızın yanında kullanarak istediğiniz gösterişi sağlayabilirsiniz.

Nişan yüzüğü modellerinin hepsi birbirinden güzel ve şık, sizin zevkinizle de birleşince eminiz ki ortaya harika bir görüntü çıkacaktır.

Mutluluklar.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!