Farklı Sevgililer Günü Hediyeleri

14 Şubat bir klasik olarak yıllar boyu sürecek olan aşkın teminatıdır. Bu özel günde çiftler birbirlerine verdikleri hediyelerle o günü ölümsüzleştirirler. O yüzden farklı Sevgililer Günü hediyeleri seçmek o günü daha da özel kılar.

Kim sevmez ki hediye almayı, ille de sevgililer günü olmasına gerek yok ama madem bir sevgiliniz oldu ve o büyük geldi çattı; sizde onu düşünerek alacağınız muhteşem bir hediye ile sevginizin değerini göstermeyi istemez misiniz? Hiçbir aşık için fiyat mühim değildir, bu yüzden de düşünülmek ve özel hissetmek en büyük odak olmalıdır. Sevgililer Günü’ne az bir zaman kalmışken farklı ve yaratıcı bir hediye arıyorsanız en farklı sevgililer günü hediyeleri için listeye bir göz atmanız yararınıza olacaktır.

Emin olun her gün hediye almanız gerekseydi, bu hiç hoş olmazdı. Sevgililer Günü senede bir gün olduğu için özel ve anlamlı. Sevgi ve aşkı bulmanın giderek zorlaştığı bugünlerde sevmenin ve aşık olmanın kutsanması, bu romantik günün kutlanması her zamankinden çok daha önemli bir hale dönüşür. Şüphesiz bu özel günü esas değerli kılan aşkı bulabilmiş ender insanların arasında yer alabilmektir. Bu nedenle sevdiğiniz ileride belki hayat arkadaşlığı yapacağınız insana gereken özeni göstererek farklı sevgililer günü sürprizleri de düşünebilirsiniz. Ona dair bir plan yapmak, onu düşünmek hatta ona ne hediye alacağınızı düşünürken kararsız kalmak kaygılı olmanıza neden olabilir ama unutmayın herkes hayatta tek ve biriciktir. Sevilmek için önce çok sevmek gerek. Günümüzde internet üzerinden de alışveriş yapılabilmesi kolaylığı ile mekan, zaman, bütçe size dert olmadan farklı seçenekleri değerlendirip sevgilinizi mutlu edebilirisiniz. Tabi bu arada sıradanlaşmış hediye seçimlerinden uzaklaşmak istiyorsanız ilginç ve farklı sevgililer günü hediyeleri alternatiflerimize göz atabilirsiniz.

Evli Çiftler İçin Sıra Dışı Öneriler

Evet, severek evlendiniz sayın bayan ya da bayım. Peki, ne değişti de sevgililer günü size ait olmaktan çıktı? Öyle bir düşünceyi aklınızdan çıkarın, sevgi ve aşk ihtiyacı sürekli olduğu için evliliklerde bunu devam ettirmek çok daha önemlidir. Sizin için sizinle aynı hayatı paylaşan kadına veya adama gereken özeni göstermediğinizde ölen bir aşkın küllerinde boğulma tehlikesi yaşarsınız. Madem evlenmek için onu seçtiniz, o zaman ona vakit ayırmalı ve özel günlerden mahrum etmemelisiniz. Bazen ne kadar çocuk sahibi olunsa da ya da ne kadar kimlik yaşı ilerlese de kişilerin ruhu genç ve arzulu kalabiliyor. Yıllardır eşinize hediye almaktan bıktınız ve aynı şeylerde tekrara düşmek heyecanınızı kırdıysa işte size birkaç öneri;

1) Aromaterapik Banyo Seti

Ev hayatı, akraba hayatı, iş hayatı, çocukların sorumlulukları derken hayat kendi kendine gider. Eğer hayatla birlikte yol alamazsınız, hayat sizi geride bırakır ve bir türlü yetişemezsiniz. Kadın farkında olmadan her şeyden şikâyetçi sadece çocuklarının annesi erkek de bir o kadar huysuz sadece çocuklarının babası adıyla yetinir. Oysa birbirlerini neden sevdiklerini senede birkaç kez özel birkaç şekilde hissettirseler bu onların gözlerindeki aşkı görmeye yeter de artar bile. Evli çiftler de iyi bir anne-baba oldukları kadar iyi birer sevgili olduklarını gösterebilirler. İş hayatı, trafik vs. yoğunluklarını bir kenara atın ve tek sevgilinize ateşli bir sürpriz yapmak için aromaterapik banyo seti alarak kendinizi suyun rahatlatıcı havasına bırakın. Yağların yumuşak etkisi ve hoş kokusu aklınızdan tüm sene çıkmayacaktır.

2) Kindle

Eğer okumayı seven bir eşiniz varsa çok şanslısınız. Ve size büyük araştırmalar sonucu bir kindle alan eşiniz varsa daha da şanslısınız. Tam kitap kurdu diye tabir ettiğimiz kişilerin bayılacağı türden bir hediye seçimi olan cihaz akıllı telefon veya tabletlerin aksine sadece rahat kitap okunması için tasarlanmış adeta kağıt gibi bir üründür. Geceleri uyumadan evvel belki birkaç sayfa birlikte devirip kitap hakkında yorum yapabilirsiniz. Sadece sevgililer gününe özel seçeceğiniz bu hediye ile tüm sene sevgilinizin düşlerine ortak olmak da çabası.

3) Anı Albümü Oluşturmak

Hayatta kendimize yaptığımız yapabileceğimiz en faydalı şey şüphesiz güzel anılar biriktirmektir. Hayat anılarınız aklınızda taze kaldığı sürece hiç eskimez. Bu yüzden de fotoğraflama olayını hep abartırız ya… Anılar sizin de hayatınızda eşinizle ya da sevgilinizle olduğu için daha büyük bir anlam kazandıysa o zaman neden resimleri bastırıp bir anı albümü oluşturmayasınız? Evet, sevgililer günü için farklı ve bir o kadar kalıcı bir seçim olacağı da kesin. Anılarınızın içinde yer aldığı bir albüm sevgiliniz için sunabileceğiniz en romantik seçeneklerden biri olacaktır. Benzersiz anlarınızı ölümsüzleştiren karelerin yanlarına o anılarınızla ilgili düşeceğiniz minik notların sevgilinizin gözlerini dolduracağına eminiz.

Sevgililer İçin Sıra Dışı Öneriler

Sizin için durum çok daha kolay… Hayatınızda birbirinize vakit ayırmak dışında sorumluluk olmadığı için ve henüz birbirinize yeni yeni hediyeler almaya başladığınız için çok şanslısınız. Birbirinizi daha yakından tanımak, birbirinize zaman ayırmanın keyfinden başka bir şey düşünemeyeceğiniz harika önerilerimiz var. Seviyor ve sevdiğinizi bir şekilde o günle özel kılarak bir nevi sevgililer günü klasiği yaşatmak istiyorsanız farklı düşünün ve özel kalın.

1) İlgi Alanınıza Hitap Eden Bir Kurs

İster dans kursu, fotoğrafçılık, yemek kursu gibi klasik seçenekler olsun ister dağcılık, seramik gibi daha farklı seçenekler olsun birlikte keyifli ve kaliteli zaman geçirmenizin anahtarı olacak. Hatta ve hatta aranızdaki uyumu da arttıracak. Düşünün sevgililer gününde sevgiliniz için planladığınız kursun giriş kayıtlarını hediye paketi yapıyorsunuz. Sıradanlaşmış bir sinema biletinden daha gözlerini parlatacağı kesin. Bir düşünün sevgiliniz hangi ilgi alanına sahip, onu ne kadar tanıdığınız hediye ettiğiniz kursla orantılı olacak ve işin sonunda mutlaka sevgi sözcükleri duymaktan şımaracaksınız.

2) Çift Kişilik Bisiklet

Belki ilerisi için deli planlar yapıp, her şeyin çift olmasından böylesine hoşlanırken, genelde aynı renkleri giymeyi tercih edecek kadar uyumlu bir çiftseniz neden çift kişilik bisiklet seçeneğini düşünmeyesin. Beraber spor yapmayı sever misiniz? O zaman bu fikir tam size göre. Beraber çevireceğiniz pedallar birlikte harekete geçmenin hazzıyla birleşecek ve bu sizde uyumu çevrenizdeki herkese de gösterecektir. Aşk da uyum en gerekli özelliklerdendir.

3) Aşk Ölçer

Hala çocuk ruhlusunuz ve beraber oyun oynamaktan keyif alır mısınız? Nintendo Love Tester ile öpüşmeleriniz daha keyifli hale gelecek. Birer elinizle tuttuğunuz aşk ölçer yalan makinası mantığıyla öpüşürken ne kadar heyecanlandığınızı ölçüyor. Şayet heyecanınız yoksa bile o an ne çıkacağı telaşıyla heyecan dorukta oluyor korkmayın. Mutlaka bu farklı, yaramaz hediye seçeneğini de planlarınıza dahil edin.

4) Solar Sırt Çantası

Bazı insanlar doğa aşığıdır. Gözleri dağları, denizleri, ormanları arar. Sevdiğiniz kişi bu nitelikte biriyse teknoloji ile bütünleşmiş, tam da ihtiyaçlarına göre olan solar sırt çantası hediyenize inanamayacaktır. Solar sırt çantası hediyesini kullanmaya başladıktan sonra güneş enerjisi ile telefonunu her an şarj edebilecek. Siz de ondan asla habersiz kalmayacaksınız.

İster evli olun ister sevgili burada unutulmaması gereken ömür boyu sevgili kalmayı başarabilmektir. Yoksa bu özel gün için farklı sevgililer günü hediyeleri fiyat bedelinin, mali değerinin aşkın önünde bir değeri yoktur. Sonuç olarak her ne alırsanız alın en güzeli beraber geçirdiğiniz o güzel anları anımsatması veya beraber geçireceğiniz güzel anları yaratmasıdır. Bu güzel ve özel günde gözlerinin içine bakarak onu ne kadar çok sevdiğinizi söylemeyi unutmayınız.

Peki, bu kadar bahsetmişken siz sevgililer gününde ne gibi hediyeler aldınız?

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!