Film Kareleri Gibi Düğün Fotoğrafları

Kaynağı hayal gücünüz olan her fikri artık düğün fotoğraflarınızda kullanabilirsiniz. Çünkü gelişen teknoloji ve fırsatlarla, aynı zamanda fotoğrafçılardaki fark yaratma isteğiyle düğün fotoğraflarınızın film karelerine benzemesi oldukça kolay. Tek yapmanız gereken sizi en çok etkileyen, en sevdiğiniz filmden bir sahne seçebilmek. Bir film izlediğiniz zaman mutlaka kendinizden parçalar bulur, bulamazsanız da ararsınız. Yaşamın paralel duygularıdır filmler. Söyleyemedikleriniz, anlatamadıklarınız ve en derinden hissettiklerinizin geçtiği karelerlin tamamında verdiği mesaj ve filmlerin tüm amacı kendinizi iyi hissetmenizdir. Düğün fotoğraflarınızın film karelerine benzemesi için biraz emek gerekiyor. Kostüm, makyaj ve mekan önemli unsurların başında geliyor. Düğün fotoğraflarınıza en çok yakışacak kareleri barındıran filmlerden bir kaçını sizin için incelemeye aldık.

1- Runaway Bride – Film Kareleri Gibi Düğün Fotoğrafları

Düğünlerden kaçmasıyla ünlü bir gelin ve hikayesini yazmak isteyen gazetecinin hikayesini anlatan filmde çılgın gelini Julia Roberts, gazeteciyi ise Richard Gere canlandırıyor. Filmlerin içinde en güzel evlenme teklifine sahip olan 2009 yapımı, Runaway Bride’ın afişi düğün fotoğrafınız olarak oldukça iyi bir seçim olacaktır.

0000110519

2- Mr & Mrs Smith – Film Kareleri Gibi Düğün Fotoğrafları

Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin de evlenmesiyle sonuçlanan bu aksiyon filminde sıra dışı bir evlilik hayatı anlatılıyor. 2005 yılına damgasını vuran filmdeki karelerden birini gelinlik ve damatlıkla canlandırmak heyecan verici bir duygu olabilir. Aynı zamanda Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin kıskanılan evliliğini örnek almış olursunuz.

mr-and-mrs-smith-2005-11281

3- The Graduate – Film Kareleri Gibi Düğün Fotoğrafları

1967 yılında Dustin Hoffman’a ilk Oscar adaylığını getiren The Graduate genç bir adamın aşkını geri kazanmak için verdiği çabayı anlatır. Herkesin akıllarına kazınan sahnesi de filmin dönüm noktasıdır. Düğün fotoğrafı olarak klasik bir filmden seçim yapmak isterseniz The Graduate en iyi tercih olacaktır.

brody-the-graduate-1200

4- The Ugly Truth – Film Kareleri Gibi Düğün Fotoğrafları

Afişiyle romantik filmlerin arasında fark yaratan film The Ugly Truth olarak kayıtlara geçmiştir. Eğer düğün fotoğrafı olarak The Ugly Truth’a karar veriyorsanız Gerard Butler ve Katherine Heigl’in canlandırdığı eğlenceli karakterlere de bürünüyorsunuz demektir. Afişiyle gülümseten filmde, afişinin yanında düğün fotoğrafı olarak seçebileceğiniz birçok romantik kare bulunuyor.

full-cast-of-the-ugly-truth-actors-and-actresses-u4

5- When Harry Met Sally – Film Kareleri Gibi Düğün Fotoğrafları

Romantik filmlerin içinde en sevileni When Harry Met Sally’dir. Barındırdığı derin diyaloglar, eğlenceli sahneler ve çarpıcı bir aşk sayesinde kült filmler listesinde yerini almıştır. 1989 yapımı filmde Meg Ryan ve Billy Crystal başrollerde. Birçok evlenme teklifine de ilham olan bu romantik filmden düğün fotoğrafı olarak seçeceğiniz her kare duygusal ve mutluluk dolu hisler barındıracaktır.

350316

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!