Filmlerden Göz Kamaştıran Evlenme Teklifleri

İzlediğimizde hepimizin etkilendiği filmlerde karşımıza çıkan birbirinden duygusal sahneler ve filmlerden göz kamaştıran evlenme teklifleri.

Duygusal sahneler karşısında hepimiz kuşkusuz bir iç çekmişizdir. Kimi zaman karakterlerin başına gelenlerle mutlu olmuş, kimi zaman da göz yaşları içinde izlemişizdir. Belki de en duygulandığımız anlar evlilik teklifi sahneleri olmuştur. Başrollerin gelip duygusal sözler eşliğinde kadınlara yaptıkları evlilik tekliflerine bazen “Ben de yapabilirim bak bunu” diye tepkiler verdik, bazen de sadece hayranlıkla izledik. Hatta bazen kadınların yaptığı şok edici teklifler karşısında şaşkınlığımızı gizleyemedik, Julia Roberts örneği gibi. İşte o filmlerden göz kamaştıran evlenme teklifleri:

Sweet Home Alabama (Beni Unutma)

evlilik-teklifi

Reese Witherspoon ve Patrick Dempsey’in başrollerini paylaştığı bu romantik komedi filmindeki evlenme teklifi sahnesi göz kamaştıran cinsten. Esas oğlan Andrew, esas kız Melanie’yi karanlık bir odaya götürür. Kız şaşkınlıkla “neredeyiz, neler oluyor” gibi sorular sorarken birden ışıklar yanar ve kendini bir sürü yüzüğün olduğu bir mağaza içerisinde bulur. Bu ışıltılı ortamda Andrew diz çöker ve evlilik teklifini yapar.

Walk The Line (Sınırları Aşmak)

tumblr_m6vvjaewvb1ql4uo2o1_5002

Johnny Cash’in hayatını konu alan filmde; Johnny büyük aşkı June’a defalarca kez evlenme teklif eder ama bir türlü istediği cevabı alamaz. Final sahnesi yaklaşırken Johnny şansını tekrar denemek ister ve bu kez daha kararlı bir şekilde yüzlerce seyircinin önünde sahnede yapar bunu. June ve Johnny’nin şarkısı olan Jackson’ı söylerlerken ” Sana bunu 40 farklı şekilde sordum ve bir cevap alamadım. Cevap alana kadar da bu şarkıyı bir daha söylemiyeceğim. Benimle evlenir misin?” diye sorar ve istediği cevabı alır.

Serendipity (Tesadüf)

kzNGZtYTq

Başrollerini John Cusack ve Kate Beckinsale’in paylaştığı filmde gerçek hayatta olmasını isteyeceğiniz bir evlilik teklifi sahnesi var. Sara (Kate Beckinsale) evine girdiğinde yüzeyin tamamen güllerle ve mumlarla kaplı olduğunu ve salonun ortasında duran bir kutuyu bulur. Kutuyu açtıkça içinden daha küçük bir kutu çıkar ve en sonunda boş bir yüzük kutusu ile karşılaşır. O esnada Lars sahneye girer ve “Önce evet demelisin” diyerek yüzükle birlikte gelir.

He’s Just Not That Into You (Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar)

Ben Affleck ve Jennifer Aniston’un oynadığı filmde birbirlerini yedi yıldır tanıyan iki sevgilinin evlilik kararı aldıkları sahne efsane evlenme teklifleri sıralamasında yerini alabilir. Beth, Neil’in pantolonunu atmak için götürürken içinde bir yüzük kutusu bulur ve arkasını döndüğü anda diz çökmüş Neil’in evlilik teklifi ile karşılaşır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!