Filmlerden Hayatımıza Girmiş Düğün Giriş Müzikleri

Hayatınızın en unutulmaz, en özel gününde eşsiz bir düğün giriş müziği size eşlik etsin istiyorsanız doğru yerdesiniz.

wedding-fireworks

Düğün günü hayatınızın en önemli ve unutulmaz günlerinden biridir. Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirdiğiniz, buna tüm dostlarınızın ve sevdiklerinizin tanık olduğu eşsiz bir günü yaşarken dikkat etmeniz gereken ve gününüzü daha özel kılan ayrıntılara dikkat etmeniz gerekiyor elbette. Düğün giriş müzikleri de bunun bir parçası. Fakat standart giriş müzikleri yerine daha özel ve hatta sevgilinizle birlikte anısı olan bir müziği seçmek daha uygun olacaktır. Özellikle de birlikte izleyip sevdiğiniz filmlerden seçeceğiniz müziklerle bu ânı daha özel kılabilirsiniz.

1. Enya – Only Time (Sweet November)

Aşk filmi denince aklımıza ilk gelen filmlerden biri olan Sweet November, romantik müzikleriyle de hayatımıza damga vuruyor. Özellikle Enya’nın Only Time parçası, düğün giriş müzikleri için ideal bir tercih olacaktır.

2. Celine Dion – My Heart Will Go On (Titanic)

Yediden yetmişe hepimizi derinden etkileyen Titanic’i unutmamız mümkün değil elbette. Doludizgin aşk sahneleri ve romantik müzikleriyle hepimizin kalbinde taht kuran Titanic’in soundtracki, düğün giriş müzikleri listesinde en çarpıcı ve iddialı seçenek olsa gerek. Tabii, en az Rose ve Jack’inki kadar büyük ve tutkulu bir aşk yaşamanız dileklerimizle.

3. The Righteous Brothers – Unchained Melody (Ghost)

Birbirini çok seven bir çiftin yollarının ölüm nedeniyle ayrılmasını fakat tutkulu aşklarının onların yanında olmasıyla bir arada kalmalarını anlatan Ghost, oldukça etkileyici bir yapım. Müzikleri de elbette. Özellikle The Righteous Brothers’ın Unchained Melody adlı parçası, giriş müziği için eşsiz bir tercih. Tutkuyu ve aşkı iliklerinizde hissedeceksiniz. 

 

4. The Pouges – Love You ‘Till The End (P.S. I Love You)

Unutulmaz aşk filmleri arasında yer alan ve hepimizi en az bir kez ağlatmış olan P. S. I Love You filmini anmadan geçmeyelim. Filmin en vurucu ve en dramatik sahnelerinde duyduğumuz bu tınılar, bir ömür sürecek aşkınıza tanıklık edecek. 

5. The Cranberries – Linger (Click)

Saydığımız diğer filmlere nazaran bilimkurgu komedi-dram filmi olarak kabul edilen Click, yoğun iş programı nedeniyle ailesini ihmal edip hayatını bir kumandayla idame ettiren bir adamın hayatını anlatıyor. Elbette dramatik yönü daha ağır basıyor. Ve siz bu drama şahit olurken, The Cranberries’in o muhteşem şarkısı, Linger, size eşlik ediyor. Düğün giriş müzikleri listesinde yer almaya aday bu şarkı, romantik ve vurucu bir dans için harika bir tercih olacak, inanın.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!