Ada Tesisleri

2024 Sosyal Tesisler Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
50 TL
Kokteyl
30 TL
30 TL
Pasta - Meşrubat
50 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kapalı Davet Alanı
200
min
|
300
max
Havuz Başı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Otopark
250

Olanaklar

Süsleme
Düğün Pastası
Gelin Yolu
Masa - Sandalye
Ses
Sahne ve Işık
Volkan Gösterisi
Yemek Servisi
Fotoğraf Çekimi
Video Çekimi
Organizasyon Sorumlusu
Ücretsiz Otopark
Vale Hizmeti
Menüde Değişiklik İmkanı
Engelli Girişi
Aynı Mekanda Birden Fazla Davet Alanı

Ada Tesisleri Hakkında

İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunan Ada Tesisleri, oldukça geniş bir arazide yer alan benzersiz konumuyla, sizlere unutulmaz davetler hazırlıyor. Pendik ilçesinin en gözde davet mekanlarından biri olan Ada Tesisleri, müşterileri tarafından övgülerle anılmaktadır. Sunulan hizmet kalitesinin yüksek olmasıyla meşhur olan mekan, daha önce görülmemiş organizasyonlar gerçekleştirmeyi adeta görev edinmiştir. Özel davetleriniz için son derece şık bir tercih olan Ada Tesisleri, uzun yıllardır sürdürdüğü kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere kapılarını açıyor.

Ada Tesisleri Olanakları

Tüm özel davetlerinizin tek adersi olan Ada Tesisleri ’nde dilediğiniz konsepti hayata geçirebilir ve davetlerinizi unutulmaz kılabilirsiniz. Hayal gücünüzü zorlayan imkanlarıyla müşterilerinin gönlünü kazanan mekanda, sunulan hizmetler saymakla bitmiyor. Eğer sizlerde hayatınızın en önemli ve kıymetli gününü emin ellere teslim etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü mekan uzun yıllardır sektörde var olmaya devam etmekte ve emin adımlara başarıya koşmaktadır.

Ada Tesisleri bünyesinde davetlerin konseptleri konusunda sizleri asla kısıtlamayan, aksine oldukça özgür bırakan bir işletme anlayışı ile karşılaşacaksınız. Yeniliğe her zaman açık olan bu mekan gerçekleştirdiği tüm organizasyonlar ile müşterilerini mutlu edebilmeyi başarmıştır. Çünkü burada sizleri ön planda tutan, sizlerin huzuru için canla başla çalışan bir işletme ruhu vardır. mekan bu sebepten dolayı sizlere farklı davet alanları sunmaktadır. Bu alanlar her kitleye ve her organizasyon çeşidine hitap edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Sunduğu alan çeşitliliği sayesinde söz hakkı kesinlikle sizdedir. Dilerseniz davetinizi şık bir şekilde dizayn edilmiş kapalı bir salonda gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilerine dört duvar arasına sıkışmış hissiyatı yaratmamak adına Ada Tesisleri salon camlarını oldukça geniş tutmuştur. Kapalı alanda bile sizlere ferah bir ortam sunmayı başarabilen mekan, sadece sizlerin konforunu önemsemektedir. Kapalı alan kapasitesinin 200 ile 300 kişi arasında olduğunu da belirtmek isteriz. Bunun dışında mekanın bir de dillere destan havuzbaşı etkinlikleri mevcuttur. Açık havada, havuzbaşında vereceğiniz davet ile tüm misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Bu alan 500 ile 750 davetliyi ağırlama kapasitesine sahiptir.

Oldukça şık dekore edilen havuzbaşı organizasyonları, sizlerin belirleyeceği konsepte uygun aksesuarlar ile desteklenmektedir. Eğer kötü hava şartlarına maruz kalırsanız sakın üzülmeyin. Mekanın açık alanında bile üstü açılır kapanır tavan sistemi mevcuttur. Böylece hiçbir olumsuz etken en özel gününüzü mahvedemez.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, After Party, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Mezuniyet Partisi ve Balo, Kurumsal Etkinlikler, Bayi Toplantıları

Manzara ve Lokasyon

Mekan sizlere şehir manzarası sunmaktadır. Marmaray hattını kullanarak Pendik durağında inerek oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekan sizlere müzik seçeneği sunmaktadır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı fotoğrafçısı oldukça kaliteli ekipmanları ile en özel anlarınızı ölümsüzleştirecektir.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Yok

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ