Adab-ı Muaşeret

2024 Nikah Sonrası Yemek Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
300
min
|
400
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kır Bahçesi Alanı
300
min
|
400
max
Otopark
75

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Bahçe
Şehir merkezi
Teras

Olanaklar

After party organizasyonu
Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Vale
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Süsleme ve Ek Hizmetler

Şerbet ikramı

Adab-ı Muaşeret Hakkında

Adab-ı Muaşeret, Kayseri’nin en güzel lezzetlerini tadabileceğin restoranlar arasında yer alıyor. Nikah sonrası yemek etkinlikleri için de sıklıkla tercih edilen mekanda unutulmaz tatlar seni bekliyor. Cazip paket seçenekleri ve zengin menüleri ile öne çıkan mekanın fiyatları ortalama 50 TL’den başlıyor.

Adabı Muaşeret Özellikleri

Adab-ı Muaşeret Restaurant, nikah sonrası yemek daveti için isteyebileceğin tüm detayları sunuyor. Teras katında bulunan restoran, geniş bir manzara açısı sunuyor.

Davet alanlarından açık alan, 300 ila 400 arası değişebilen kapasitesi ile ferah ve iç açıcı bir ortam sunuyor. Aynı zamanda donanımlı teknik ekiple çalışan mekanda her detayında sana özel bir etkinlik planlanıyor. İkinci salon olan kapalı alanın ise 100-200 kişilik kapasitesi bulunuyor.

Mekan hakkında detaylı bilgi için DüğünYardımcısı.com danışman ekibiyle iletişime geçebilirsin.

Sunduğu Olanaklar

Adab-ı Muaşeret Restaurant, seçtiğin davet alanını sana özel olarak süslüyor. Profesyonel bir ekibe sahip olan mekanda nikah sonrası yemek etkinliklerini tam da hayalindeki gibi hayata geçirebilirsin. Mekan senin için özel süsleme de yapabiliyor. Senin için ayrılan masada kırmızı örtüler ve gül yaprakları kullanılarak dekorasyon yapılıyor. Ayrıca dilersen dışarıdan kendi tercih ettiğin bir organizasyon firması ile de çalışma şansın bulunuyor.

Mekan, menüler konusunda oldukça zengin seçenekler sunuyor. Yöresel Kayseri mutfağından lezzetler, kırmızı veya beyaz et seçenekleri, içecek çeşitleri, salatalar ve hamur işleri gibi farklı menü alternatifleri sunuyor. Kendine en uygun olan menüyü tadarak seçebilirsin.

Adab-ı Muaşeret Restaurant Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Bu şık mekanda oldukça uygun fiyat aralıklarında nikah sonrası yemek etkinliğini düzenleyebilirsin. Etkinlik gününe göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor. Yemek fiyatları kişi başı ortalama 80 TL’den başlıyor. Menüye ekleme yapıldıkça fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor.

Fiks menü alternatifini değerlendirebileceğin gibi dilersen kendi menünü de oluşturabilirsin. İkramlar konusunda oldukça bonkör davranan mekanda benzersiz lezzetler tadacağından emin olabilirsin.

Adres & Yol Tarifi

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde yer alan Adab-ı Muaşeret Restaurant’a kendi aracınla rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. 75 araçlık otopark olanağı bulunan restoranda park sorunu ile uğraşmana gerek kalmayacak.

Aık adresi ise şöyle; Tablakaya Mahallesi Atatürk Bulvarı No:230 Yukarı Talas Seyir Restorant Üstü.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü yapılan diğer organizasyon türleridir.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alan vardır. Kapalı alanın ve yemekli kapasitesi 100-200 kişidir. Açık hava kapasitesi ise 300-400 kişidir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz et menü seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik ve servis 24:00 da sona eriyor.

Manzara ve Lokasyon

Şehir manzarası, kır ve doğa manzarası bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ