Ağaç Ev

Ağaç Ev Hakkında

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer alıyor. Ağaç Ev, kır düğünü hayali olan çiftlerin beklentilerini karşılıyor. Hizmetleri ve mekan özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kolay ulaşılabilir bir yerde bulunması sayesinde de beğeni topluyor. Düğün haricinde de farklı davetler için kapılarını açıyor. Mekanda kır düğünü fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Ağaç Ev Cafe olarak da bilinen mekan, butik düğünlerin merkezi haline geliyor. Aynı şekilde kalabalık düğün yapmak isteyen kişilerin de beklentilerini karşılayan ayarlamalar yapıyor. Açık hava kır düğünü kapasitesi 50 – 100 kişi aralığında seyrediyor. Şık ve sade bir düğün için ideal mekanların başında geliyor.

Kapalı salonda ise 100 – 200 kişilik düğün davetleri gerçekleştirilebiliyor. Şehir merkezindeki mekandan şehir manzarasına tanıklık ediliyor. Yeşillikler içinde huzurlu bir atmosfer vadediyor. Hem açık hem de kapalı alanı olması sayesinde seçim şansı sunuyor. Kır düğünleri için açık alan hazırlığı yapılıyor.

Ağaç Ev Kır Düğünü Fiyatları

Kır düğünü organize etmek isteyenler için mekan yemekli davet imkanı sağlıyor. Hem hafta içi hem de hafta sonu yemekli fiyatları 50 – 100 TL aralığında başlıyor. Bu fiyatlar talep ve isteklere göre şekilleniyor. Aynı zamanda davetin günü, davetli sayısı da fiyat belirleme aşamasında etkili oluyor.

Mekanın sana özel indirimlerini ve fiyat tekliflerini öğrenmek istersen DüğünYardımcısı.com danışmanları ile iletişime geçebilirsin.

Hizmet ve Olanakları

Ağaç Ev Cafe, yemekli düğün düşünen çiftlere çeşitli avantajlar sunuyor. Düğün gününden önce mekanı ziyaret ederek menü tadımı yapabilirsin. Bu doğrultuda dilersen menüde değişiklik seçeneği imkanından faydalanabilirsin. Düğünde servis edilecek yemekleri seçme şansın böylelikle yerini getirilmiş oluyor. Yemek servisi güler yüzlü personeller tarafından yapılıyor.

Mekanın kendine ait bir organizasyon sorumlusu bulunuyor. İstersen mekanın danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsin. Dilersen de dışarıdan bir firmayı mekana çağırma imkanın bulunuyor. Aynı zamanda fotoğrafçı ekibi de kendin ayarlayabilirsin. Işık, ses ve sahne hizmetlerini de eksiksiz bir şekilde tamamlayan mekanda nişan ve söz merasimini de düzenleyebilirsin.

Ağaç Ev Adresi

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde konumlanan mekan, Boğaziçi Üniversitesi Hisar Kampüsü içinde yerini alıyor. Kolay bir şekilde ulaşım sağlanıyor. Toplu taşımaların güzergahında bulunması ile davetliler kolayca katılım sağlayabiliyor. Aynı zamanda 75 – 100 araca uygun otoparkı sayesinde kişisel araçlarla da gelme fırsatı sunuyor.

Adres: Nispeti Caddesi Boğaziçi Üniversitesi Hisar Kampüsü Hisarüstü / Sarıyer 34467 İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ