Ağaç Ev

Ağaç Ev Hakkında

Nişan ve söz merasimin için mekan arayışındaysan İstanbul’un Sarıyer ilçesinde kapılarını açan bir önerimiz var. Ağaç Ev, doğa ile iç içe gerçekleştirebileceğin davetlerin şık bir adresi olarak karşına çıkıyor. Özellikleri, kapasitesi ve sunduğu imkanlar ile beğeni topluyor. Çiftler tarafından rağbet gören mekanda nişan fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor. Belirli faktörler kapsamında fiyat değişiklikleri görülebiliyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Hem açık hem de kapalı alanı bulunan Ağaç Ev Cafe, çeşitli davetlere ev sahipliği yapıyor. Nişan ve söz davetin için iki alandan birini tercih edebilirsin. Yaz aylarında kır bahçesini, kış aylarında ise kapalı salon tercihlerin arasında yer alıyor. Yeterli kapasite seçenekleri sayesinde butik ve kalabalık davetler düzenlenebiliyor.

Açık hava kır bahçesi kapasitesi minimum 50 kişi maksimum 100 kişiye uygunluk gösteriyor. Kapalı alanda ise 100 – 200 kişilik nişan ve söz merasimleri gerçekleştirilebiliyor. Yemekli kapasite düzenlenmesinde 300 kişiye kadar ayarlama yapılabiliyor.

Ağaç Ev Nişan ve Söz Fiyatları

Mekanda düzenlenen davetler yemekli konsepte dahil oluyor. Söz kesimi için düzenlediğin yemekli davetlerin fiyatları 50 TL’den başlıyor. Kişi başı belirlenen fiyatlar hem hafta içi hem de hafta sonu maksimum 100 TL’den başlıyor. Fiyat aralığı davet günü haricinde davetli sayısı ve hizmet çeşitliliğine göre şekilleniyor.

DüğünYardımcısı.com danışmanları ile iletişime geçerek mekan tarafından sana özel teklifleri değerlendirebilirsin.

Sunulan Hizmetler

Ağaç Ev Cafe adıyla da bilinen mekan, şehir manzaralı davet alanları ile davetini gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Yemekli davetler için menü tadımı ve menüde değişiklik seçeneği olanaklarını sunuyor. Böylece nişanın öncesinde gelerek lezzetleri test edebilirsin.

Güler yüzlü ve samimi personeller yemek servisini gerçekleştiriyor. Dışarıdan organizasyon firması getirebildiğin gibi fotoğrafçı ekibi de kendin ayarlayabilirsin. Dilersen mekanın kendi organizasyon sorumlusu ile de çalışma şansın bulunuyor. Işık, ses ve sahne sistemleri eksiksiz bir şekilde kuruluyor. Mekanda kır düğünü davetini de verebileceğini söylemeden geçmeyelim.

Ağaç Ev Nerededir?

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer alan mekan, kolay ulaşım imkanı sunuyor. Boğaziçi Üniversitesi Hisar Kampüsü içinde konumlanıyor. Ulaşım araçları ile rahat bir şekilde gidilebiliyor. Otoparkı bulunduğu için özel araçla da gitmek mümkün.

Adres: Nispeti Caddesi Boğaziçi Üniversitesi Hisar Kampüsü Hisarüstü / Sarıyer 34467 İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ