Your Day Organizasyon

2024 Kına Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
6.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Your Day Organizasyon Hakkında

Your Day Organizasyon, Ankara’nın Altındağ ilçesinde gelin adayları için hizmet veriyor. Kına gecesine dair hazırlık aşamasında destek oluyor. Diğer organizasyon türleri için de hizmet veren firma, her şeyi eksiksiz bir şekilde değerlendiriyor. Firmanın kına organizasyonu fiyatları 6.000 TL’den az bir bütçeyle belirleniyor. Paket içeriği doğrultusunda fiyatlarda değişiklik olabiliyor.

Firma Özellikleri

Yourday Kına Organizasyon ismiyle de bilinen firma, çoğunlukla kına geceleri için hazırlık yapsa da birçok farklı davet için hizmet veriyor. Mekan arayışındaysan istediğin kriterlere göre mekanlara bakıyor. Senin anlaştığın bir mekan varsa oraya gelip tüm hazırlıkları isteğine göre yapıyor.

Aksesuar kiralama seçeneği ile tüm detayları düşünüyor. A’dan Z’ye her şeyi düşünen firma, profesyonel bir çalışma performansı sergiliyor. Ekip olarak başarılı işlere imza atıyor. Küçük detaylardan büyük ve önemli noktalara kadar tüm eksikleri gideriyor.

Your Day Organizasyon Kına Fiyatları

Kına organizasyonu için hizmet talep edilen firma, başlangıç ve her şey dahil sistemde kapılarını açıyor. Başlangıç fiyatları 6.000 TL’den az olarak belirleniyor. Paket içeriğinde belirli sayıda hizmet bulunuyor.

Firmanın senin organizasyonuna özel fiyatlarını, kampanyalarını ve indirimlerini detaylı bir şekilde öğrenmek için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsin.

Sunduğu Hizmetler

Yourday Kına Organizasyon, giyimden mekan süslemeye kadar birçok hizmet ve olanak tanıyor. Bindallı ve kaftan için farklı bir yerle anlaşmaya gerek olmadan beden ölçülerinize göre bir temin sağlıyor. Eğlenceli bir gece geçirilmesi için davul şov başta olmak üzere, zenne veya oryantal dans ekibi ayarlaması yapılıyor.

Dilek feneri, hint kınası ve kına ekibi gibi farklı alanlarda hizmet sunmasıyla da avantajlı bir firma olarak gelinlerin dikkatini çekiyor. Kına mumu, müziği, takımı, tepsisi gibi sayısız seçenek sunuyor. Semazen isteyenler için de ilgili anlaşmalar sağlanıyor. Firma sünnet düğünü ve nişan organizasyonu için de hizmet veriyor.

Your Day Organizasyon Adresi

Firma, Ankara’nın Altındağ ilçesinde konumlanıyor. Yüz yüze görüşme yaparak anlaşma sağlamak istiyorsan ulaşımını kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsin. Özel araç veya toplu taşıma ile gidebilirsin. Tercihin özel araçtan yanaysa açık adres şu şekildedir;

Aydınlıkevler Mah. Çağdaş Sok. No:44/A Altındağ / Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Özge Özdemir
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ