Your Day Organizasyon

Your Day Organizasyon Hakkında

Your Day Organizasyon, Ankara’nın Altındağ ilçesinde hizmet vermek üzere bekliyor. Özel gün ve davetlerde sunduğu organizasyon desteği ile ön plana çıkıyor. Çiftler tarafından ilgi gören firma, nişan organizasyonu için profesyonel bir destek kapısı oluyor. 1.500 TL’den başlayan paket fiyatları ile çiftlerin uğrak noktası haline geliyor.

Firmanın Olanakları

Yourday Kına Organizasyonu, nişan ve söz merasimleri için çiftlerin isteklerini yerine getiriyor. Davet sonrası after party düşünürsen, firma bu konuda yardımcı oluyor. Yemekli bir nişan düzenlemek istersen catering hizmeti ayarlaması da yapıyor. Anlaşma sağladığın mekana vale temin ederek araçların güvenliğini sağlayabiliyor.

Mekanın ses, sahne ve ışık düzenlemelerini yapıyor. Masa ve sandalye süslemeleri haricinde mekan giydirme imkanı da sağlıyor. Fotoğraf ve video çekimi için ekip ayarlıyor. Böylece en özel anların ölümsüzleşiyor. Nişan için davetiye hazırlayıp LCV olanağı da sunuyor.

Your Day Organizasyon Nişan Fiyatları

Organizasyon firması fiyat olarak paket üzerinden değerlendirme yapıyor. 1.500 TL’den başlayan paket fiyatları daha az ya da daha yüksek olabiliyor. Fiyatlar belirli etkenlere göre değişiklik gösteriyor. Her şey dahil paket fiyatları da hizmet çeşitliliğine göre belirleniyor.

DüğünYardımcısı.com danışmanları ile iletişime geçerek firmanın sana özel fiyatlarını öğrenebilir ve değerlendirebilirsin.

Sunduğu Ek Hizmetler

Yourday Kına Organizasyon firması, nişan organizasyonu için tüm teminatları sağlıyor. Aksesuar ve süsleme seçeneklerini eksiksiz gideriyor. Kırmızı kurdeleyi unutmuyor. Nişan makası, tepsisi ve tagı ile mekandaki hazırlıkları yerine getiriyor. Nişan tagı kişinin istediği konseptte ve renkte dekore edilebiliyor.

Yüzük yükseltici bulunuyor. Nişan hatırası hediyelikleri ile davetlilerin yüzünü güldürüyor. Nişan yüzüğü kutusu da firmanın sağladığı avantajlar arasında yer alıyor. Ek hizmet ve süsleme seçenekleri ile dikkatlerden kaçmayan bir firma olarak biliniyor. Nişan haricinde kına ve sünnet organizasyonu için de hizmet veriyor.

Your Day Organizasyon Nerededir?

Ankara Altındağ lokasyonundaki firma, şehrin merkezinde konumlanıyor. Kolay bir şekilde ulaşım sağlamanın mümkün olduğu firmaya, özel araç veya toplu taşımak kullanarak gidilebilir. Yüz yüze görüşme yaparak anlaşma sağlamak için görüşme ayarlamak istersen açık adres şu şekildedir;

Aydınlıkevler Mah. Çağdaş Sok. No:44/A Altındağ /Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Özge Özdemir
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ