Ahmet Tuncay Kaya Kuaför

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
600 TL
Her Şey Dahil Paket
600 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı yapımı
Gelinin yakınlarına hizmet
İpek kirpik
Kalıcı makyaj
Kalıcı oje
Makyaj provası
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik

Ahmet Tuncay Kaya Kuaför Hakkında

1992 yılından bu yana profesyonel hizmet vermekte olan Ahmet Tuncay Kaya Kuaför tecrübesi ve kalitesi ile birlikte ile sizlere en önemli gününüzde hizmet vermeyi bekliyor. Sizi güzel bir şekilde dinleyip istedikleriniz doğrultusunda hareket eden Ahmet Tuncay Kaya sizleri asla hayal kırıklığına uğratmayacak.

Ahmet Tuncay Kaya Kuaför Hizmetleri ve Fiyatları

Herşeyi en ince detayına kadar düşünen Ahmet Tuncay Kaya Kuaför saç ve makyajınızı yaparken düğün yapacağınız mevsimi bile dikkate almaktadır. Böylece sizlere mevsime uygun konseptler ve fikir önerileri sunmaktadır. Bunun dışında stilinize ve yüz tipinize göre en iyi görünüme sahip olmanız için tüm özelliklerinize dikkat eder. Sizlere en uygun saç ve makyaj yapmaktadırlar.

Düğün Öncesi Saç ve Makyaj Provası Var Mı?

Ahmet Tuncay Kaya’da düğün öncesi prova imkanı da mevcut. Özel gününüzde bir sorun yaşamamak adına önceden bir prova günü belirlenir. Belirlenen provalarda yüzünüze uygun makyaj stillleri denenir. Böylelikle yüzünüze en çok yakışan ve en uygun olan makyajı seçebilme imkanınız olur.

Ahmet Tuncay Kaya Kuaför Aksesuar İmkanı Var Mı?

Trendleri de son derece önemseyen bu salon yine de ilk önce makyajın sizin yüzünüze uygun olmasına dikkat ediyor. Saçınızın boyuna, rengine ve duvağınıza göre saçlarınızı tasarlamaktadırlar. Ahmet Tuncay Kaya Kuaför saç aksesuarlarınızı da yine sizin isteğinize göre saçınıza yerleştiriyor ve gerekirse önerilerde bulunuyor. İş birliği içinde oldukları firmalardan aldıkları taçları da sizlerin isteğinize bağlı olarak saçlarınızda kullanabiliyorlar. Asla sizi sıkmadan büyük bir özveri ile isteklerinizi dinliyorlar. Makyajınızı da ister sade ve doğal isterseniz de koyu bir göz makyajı ile iddialı bir makyaj uygulaması yapabiliyorlar. Saç ve makyajınızın düğününüz boyunca size eşlik edebilmesi için sprey ve kremler kullanmaktalar. Böylece saçınız etkinliğiniz boyunca hiçbir şeyden etkilenmiyor.

Aynı Gün Kaç Kişiye Hizmet Sunabiliyor?

Sizinle birlikte 15 yakınınıza daha aynı gün hizmet verebilmektedirler. Ahmet Tuncay Kaya Kuaför’ün size sunduğu imkanlar arasında ücretsiz prova, bulunduğunuz mekanda veya evde hizmet imkanı, şehir dışında ve gelin yakınlarına hizmet imkanı bulunmaktadır. İstanbul’da bulunan Ahmet Tuncay Kaya Kuaför’un başlangıç fiyatları 600-800 tl arasındadır. Özel gününüzden en az 2 hafta önce iletişime geçmeniz sizin için iyi olacaktır. Salonun açık adresi : A.Nafiz Gürman Mahallesi Şair Ahmet Kutsi Tecer Caddesi No:13 34173 Güngören / İstanbul. Detaylı bilgi için DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz danışma hattını arayabilirsiniz.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Ücretsiz prova , şehir dışı hizmet imkanı, evde / mekanda hizmet imkanı

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, söz, kına gecesi saçı ve makyajı yanı sıra bütün etkinlik, davet ve organizasyonlara yönelik saç tasarım ve makyaj hizmeti. Takma kirpik, porselen makyaj, saç kaynak, epilasyon gibi ek hizmetler.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Minumum 2 hafta

4 görüş

  1. Guvenilir

    Tuncay bey bir harika. Oyle zarif ve guleryuzluli. Iyiki gelin sacimi ona emanet etmisim.

  2. Ahmet bey ve ekibi sayesinde çok gelin saçım ve makyajım çok güzel ve kusursuz oldu. Davetim boyunca makyajım ve saçım hiç bozulmadı. Hayalimdeki modeli kusursuzca yaptığınız için teşekkür ediyorum.

  3. Teşekkürleeeer

    Siz harika bir ekipsiniz 🙂 Düğüne gitmemeyi düşündüm neredeyse kendimi o kadar özel hissetim ki 🙂

  4. Herşey mükemmel.

    Ve geldi çattı düğün günüm 🙂 Evlenmek her kadının hayali tabiki o gün prenses gibi olmak ta benim hayalimdi. Düğün tarihim belli olduktan sonra ,hemen beni prenses gibi yapacak bir yere ihtiyacım vardı ve aradığımın çok üzerinde olan Ahmet Tuncay Kaya Kuaför salonu ile tanıştım. Saç, makyaj,ilgi ,alaka tek kelime ile mükemmel. Ve ben o gün bir prensestim 🙂

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Ahmet Tuncay Kaya
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ