Akay Gelinlik

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim
Tamir

Akay Gelinlik Hakkında

İstanbul Kadıköy semtinde bulunan Akay Gelinlik, 45 yıllık tecrübesi sayesinde özel günlerinde tercih edebileceğin şık gelinlik ve abiye modelleri tasarlıyor. Kendi alanında tecrübeli ve profesyonel bir ekibi olan Akay Wedding House, farklı konseptleri ile dikkat çekiyor. Gelinlikçi, 1500 TL’den başlayan fiyatları ile ön plana çıkıyor. Gelinlikler ve gelinlikçi ile ilgili tüm detaylar yazımızın devamında.

Hizmet Yelpazesi

Akay Wedding House bünyesinde yer alan tasarım gelinliklerin yanısıra; hazır modeller de hoşuna gidebilir. Mağazanın sade ve yalın gelinlikler üzerinde daha fazla tecrübesi olduğunu da belirtelim. Ayrıca isteğine özel harika duvak tasarımları da mevcut. Hazır gelinlikleri ile de büyük beğeni toplayan Akay Wedding House; gecelik, sabahlık, abiye, nişanlık, duvak gibi hizmetleri de gelinlerin beğenisine sunuyor.

Sunulan Olanaklar

Akay Wedding House, uzun yıllardan beri süregelen tecrübesi ile özgünlük ve yalınlık ilkesi ile hareket ediyor. Müşterilerin memnuniyetini her zaman her şeyin üzerinde tutuyor. Profesyonel ekibi ile en kaliteli kumaşları kullanarak isteğe göre özel dikim gerçekleştiriyor.

3 Prova sonunda istediğin gelinliğin üzerinde harika duracağından emin olabilirsin. Özel dikim istendiğinde Akay Wedding House ile, 3 ay önceden iletişime geçmen gerekiyor. Kalite konusunda kendilerine çok güvendiklerini de söylemeden geçmeyelim. Siparişin 3 hafta içerisinde sana teslim ediliyor.

Akay Gelinlik Fiyatları

Akay Wedding House, tasarladığı ya da hazır olarak gelinlerin beğenisine sunduğu zarif gelinlikler ile tanınıyor. Yalın ve sade çizgilerin hakim olduğu gelinlikler, cep yakmayan fiyatlara sahip. Gelinlikçi, iki adet paket seçeneği ile karşımıza çıkıyor.

Başlangıç paketini tercih edersen, fiyatları 1500 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket tercihi yapman halinde ise, fiyatları 3000 TL’den başlayıp tercihe göre yükselebiliyor. Yıllardır hayalini kurduğun gelinliği sana sunabilecek başarılı bir ekiple beraber olduğunu da unutmamalısın.

Güncel fiyat bilgisi almak ve sana özel ayrıcalıklardan yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” kısmından formu doldurman yeterli.

Akay Gelinlik Nerededir? Nasıl Gidilir?

Akay Wedding House, İstanbul’un en önemli semtlerinden biri olan Kadıköy lokasyonunda yer alıyor. Merkezi konuma sahip olması nedeniyle gelinlikçiye kolayca ulaşılabiliyor. Senin de tercihin burası ise, gerek özel aracın gerekse toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsin. MARMARAY, M4 ve M5 metro istasyonları, C-50 ve C-54 minibüsleri, 17, 17L, 19F, 2 numaralı otobüsleri kullanarak ulaşabilirsin.

Gelinlikçi açık adresi ise şöyledir:

“Erenköy, Bağdat Cd. No:327 D:4, 34738 Kadıköy/İstanbul, Türkiye”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi; hazır modeller ve temel provaları içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette; özel dikim ve tasarımda gelinlik modelleri, gelinliği tamamlayan aksesuarlar, prova ve tadilat işlemleri bulunmaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Gelinlik, 3 hafta içerisinde teslim ediliyor. Bu kadar kısa bir süre içerisinde teslim edilmesi sunulan avantajlardandır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Akay Gelinlik bünyesinde gelinlik modellerine ek olarak abiye, kına, after party gelinliği gibi pek çok farklı türde ürün mevcuttur.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Akay Gelinlik ile gelinlik için en az 3 ay öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Gelinlikçi, İstanbul'da hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Gelinlikçi, tasarladığı sade ve yalın gelinlikler ile ön plana çıkmakla beraber her tür konsepte uygun tasarımlar sunabiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişin 3 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Sezanur Akay
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ