Feyzabad Kır Düğünü

Feyzabad Kır Düğünü Hakkında

Feyzabad Kır Düğünü, muhteşem deniz manzarasıyla İstanbul Beykoz ilçesinin en merkezi konumunda yer alıyor. Bugüne kadar birçok etkinliğe imzasını atmış olan mekan kına gecesi organizasyonları için de oldukça iddialı. Kişi başı fiyatı 50 TL’den başlıyor. Mekanla ilgili tüm bilgiler ise içeriğimizin devamında.

Hangi Organizasyonlara Ev Sahipliği Yapılıyor?

Feyzabad Kır Düğünü başlı başına bir davet mekanı diyebiliriz. Ev sahipliği yaptığı davet çeşitleri oldukça fazla. Özel günlerden kurumsal etkinliklere, butik davetlerden kalabalık davetlere düzenleyebileceğin birçok organizasyon alternatifi var.

Bu davet çeşitleri ise şöyle; açılış, baby shower, bayi toplantısı, doğum günü, toplantı ve konferans, davet ve resepsiyon, kına gecesi, düğün, nişan, parti, sünnet, piknik, doğum günü, mezuniyet töreni…

Feyzabad Kır Düğünü Kapasitesi ve Tasarımsal Özellikleri

Mekanda bir adet açık davet salonu ve bir adet kapalı davet salonu bulunuyor. Daha çok butik organizasyonlar için tercih edilen kapalı davet salonu 200 kişi kapasiteli. Açık davet alanında ise kokteyl düzeninde 2000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Beyaz rengin zarifliği ile bürünmüş her iki salonda da dekorasyon seçimleri oldukça başarılı. Göz yormayan şık tasarımıyla Feyzabad Kır Düğünü görenleri büyüleyen bir mekan. Elbette davet sahiplerinin istekleri doğrultusunda dekorda değişiklikler de yapılıyor.

Hizmet Yelpazesi

Misafirlerin mekan kapısından girer girmez onları karşılama hostesleri bekliyor. Karşılama kokteyli ile geceye giriş yapılıyor. İstediğin temaya bürünmüş olan davet alanı kına gecesi organizasyonuna göre düzenlenmiş oluyor. Ve şenlikler başlıyor.

Gece boyunca sürecek eğlenceyi dilersen mekanın anlaşmalı olduğu DJ’ye bırakabilirsin. Sadece senin istediğin şarkılar çalacak merak etme J Volkan gösterileri ile de kına gecesi tamamen görsel şölen haline gelecek.

Feyzabad Kır Düğünü Kına Gecesi Fiyatları

Mekanda kına gecesi yapmaya karar verirsen mekan sorumluları sana farklı paket seçenekleri sunacaklardır. Başlangıç paketi ve her şey dahil paketlerinin içeriği hakkında detaylı bilgiyi danışmanlık hattımızdan öğrenebilirsin. Standart kişi başı fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Davetli sayın, tercih etmek istediğin hizmetler ve organizasyon tarihin belli mi? O zaman seni hemen ücretsiz teklif al formumuza yönlendirelim. Böylelikle sana en uygun fiyatı kolaylıkla öğrenebilirsin.

Feyzabad Kır Düğünü Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Beykoz semtinin Çubuklu mevkiinde bulunan mekan hemen sahil şeridinde yer alıyor. Çubuklu İstinye Feribot İskelesine yürüme mesafesinde olan mekanın açık adresi ise şöyle;

‘’Petrol Ofisi Sokak, No:18 Çubuklu, Beykoz/İstanbul’’

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ