Feyzabad Kır Düğünü

Feyzabad Kır Düğünü Hakkında

Feyzabad Kır Düğünü , İstanbul Beykoz semtinde bulunan bir kır düğün salonu. Yaz aylarının vazgeçilmezi kır düğünleri için ise biçilmiş kaftan. Kişi başı fiyatları 50 TL’den başlayan mekanın kokteyl düzen alternatifi de var. Açık ve kapalı davet alanları opsiyonları bulunan mekan hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsin.

Hangi Organizasyonlara Ev Sahipliği Yapılıyor?

Mekan, kır düğünleri ile anılsa da bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapmış. Açılış, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, toplantı ve konferans gibi kurumsal etkinliklerini de burada düzenleyebilirsin.

Yine aynı şekilde düğün, kına gecesi, nişan, nikah, parti, sünnet, baby shower ve doğum günü gibi özel etkinliklere de kapıları açık. Yalnızca kalabalık davetler değil butik davetler için de Feyzabad Kır Düğünü’nü değerlendirmeni tavsiye ederiz.

Feyzabad Kır Düğünü Hizmet Yelpazesi

Masallarda da denildiği gibi ‘’sonsuza kadar mutlu yaşadılar’’ sözünün kurulduğu düğün günleri çiftler için unutulmaz bir gün. Bu yüzden bu özel günde her şeyin kusursuz olması beklenir. Mekanın ekibi ise bu kusursuz geceyi garanti ediyor.

Nikah için ayrı bir alanı bulunan mekanda nikahtan sonra yemekli oturma düzenine geçiliyor. Ve bu yemek düzeninin tüm dekorasyonu tamamen senin seçiminle düzenleniyor. Düğünden önce yapacağın toplantıda bunların hepsini organizasyon sorumlusu ile kararlaştırıyorsun.

Feyzabad Kır Düğünü ekibi düğün akşamında sen, eşin ve davetlilerin güzel bir gece geçirin diye deyim yerindeyse arı gibi çalışıyorlar. Catering servis personelinden organizasyon sorumlusuna, DJ’den karşılama hosteslerine kadar tüm ekip gece boyunca harika bir iş çıkarıyor.

Feyzabad Kır Düğünü Fiyatları

Sunulan pakete, alınan hizmete, davetli sayısına ve davet gününe göre fiyatlarda değişiklikler olabiliyor. Standart fiyatlandırma sistemi ise kişi başına göre hesaplanıyor. Hafta içi yapacağın kokteyl& yemekli düğünün başlangıç fiyatı 50 TL olarak belirlenmiş.

Hafta sonu bu fiyatlandırma kokteyl düğünlerde sabit kalırken yemekli düğünlerde 80 TL’ye çıkıyor. Sana en uygun teklifi öğrenmek için ücretsiz teklif al formumuzu incelemeyi unutma.

Feyzabad Kır Düğünü Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Beykoz’da yer alan mekan, Çubuklu İstinye Feribot İskelesi’ne yürüme mesafesinde bulunuyor. Açık adresi ise şu şekilde:

‘’Petrol Ofisi Sokak, No:18, Çubuklu, Beykoz/İstanbul’’

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Doğan Moda
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ