Akpınar Fotoğrafçılık

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Akpınar Fotoğrafçılık Hakkında

Akpınar Fotoğrafçılık, İstanbul, Kadıköy bölgesinde yer alan bir fotoğraf stüdyosu. Her ne kadar Kadıköy merkezli bir düğün fotoğrafçısı olsa da dış çekim organizasyonlarındaki mekan alternatifleri ile göz dolduruyor. Sen de görenleri mest edecek bir düğün albümü istiyorsan bu stüdyo tam sana göre. Üstelik paket fiyatları 1500 TL’den başlıyor.

Fotoğraf stüdyosu hakkında daha fazla bilgi edinmek istersen yazımızı okumaya devam et.

Hizmet Deneyimi

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren fotoğraf stüdyosu her işinde müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Düğün etkinliklerinde, dış çekim haricinde, düğün belgeseli, hikayesi ve düğün klipleri tasarımları yapıyor.

Nişan çekimi, katalog ve konsept çekimleri de hizmet yelpazesinde bulunuyor. Son zamanlarda fazlasıyla popülerleşen “save the date” ve “trashday” konseptlerinde çekimleri de gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsin.

Dış Çekim Olanakları

Akpınar Fotoğrafçılık ile çalıştığında, dış çekim kapsamında pek çok hizmet sana sunuluyor. Son kalite kamera ekipmanları ve ışık sistemleri ile yüksek çözünürlükte fotoğraflar elde etmeni sağlıyor. Gün boyu sürecek olan çekimin verimli geçmesi için de deneyimli bir kamera ekibi orada oluyor. Çekilen binlerce fotoğraf arasında en beğendiklerini seçebilirsin.

Düğün hikayesi, belgeseli ve klip hizmetlerini yerine getirmek için montaj odaları ve fotoğraf uzmanları bulunuyor. Fotoğrafların düzenlenirken kalitesini düşürmeyecek uygulamalar kullanılıyor.

Dilersen, düğün fotoğrafçısı ile yapacağın toplantıda çekim mekanlarını tartışabilirsiniz. Çekimlerini yalnızca yaşadığın şehirde değil, şehir dışında ve yurt dışında da gerçekleştirebilirsin.

Akpınar Fotoğrafçılık İstanbul Dış Çekim Fiyatları

Firma, hizmet gruplarına göre farklı paket fiyatları sunuyor. Her şey dahil pakette yer alan hizmetlerden faydalandığında fiyatları yaklaşık olarak 2000 TL oluyor. Başlangıç paketini kullanmak istersen de fiyatları 1500 olarak belirlenmiş.

Ancak kendi bütçene göre fiyat bilgisi almak için sitemizdeki ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin. Paket içerikleri ve kampanyalardan haberdar olmak için de ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Akpınar Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Fotoğraf stüdyosu, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunuyor. Merkezi konumu sayesinde müşterilerine ulaşım kolaylığı sağlıyor. Pek çok toplu taşıma aracı mekanın yakınından geçiyor. Fotoğrafçılar ile yüz yüze görüşmek istersen ister toplu taşıma araçları ister kendine ait bir araç ile ulaşımını sağlayabilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Bostancı, Bağdat Caddesi, No:314, Kadıköy / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim ekipmanları temini, fotoğrafların orijinal teslimi, dış çekim, stüdyo çekimi, ışık sistemleri hizmetleri başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içerisinde, düğün hikayesi, belgeselii klibi, konsept çekimler, mekan önerileri ve etkinlik öncesi toplantı hizmetleri yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Akpınar Fotoğrafçılık, şehir dışında ve yurt dışında hizmet imkanı sağlıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Dış çekim haricinde, düğün belgeseli, hikayesi ve düğün klipleri tasarımları yapıyor. Nişan çekimi, katalog ve konsept çekimleri, save the date ve trashday de hizmet yelpazesinde bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az bir ay önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Türkiye içerisinde her şehirde ve yurt dışında dış çekim gerçekleştiriliyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişin 14 gün içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ