Akyol Fotoğrafçılık

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
750 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Akyol Fotoğrafçılık Hakkında

Düğün gününe ait bir albümün olsun istiyorsan Akyol Fotoğrafçılık İstanbul, Üsküdar konumunda profesyonel düğün fotoğrafçısı ekibi ile senin için var. Üstelik fotoğraf ve video dış çekim olanağı da sunan firmanın ortalama olarak paket fiyatları da 750 TL’den başlıyor. Paket içeriklerini öğrenmek için hemen ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Hizmet Çeşitliliği

Akyol Fotoğrafçılık Reklam Davet Organizasyon İstanbul’un hizmet sağladığı dış çekim türlerinden düğünün ve diğer organizasyonların için de faydalanabiliyorsun. Düğün hikayesi, düğün belgeseli ve save the date gibi video alternatifleri sunuluyor. Bunlarla birlikte trashday, katalog ve konsept gibi farklı türde fotoğraf çekimleri de firma tarafından sağlanıyor.

Akyol Fotoğrafçılık Dış Çekim Fırsatları

Fotoğraf çekilirken motivasyonunun yüksek olması ve çekim esnasında rahat hissetmen oldukça önemlidir. Bunu bilen Akyol, profesyonel bir düğün fotoğrafçısı ekibi ile birlikte hizmet veriyor. Ekip içerisindeki uyum dış çekimlere de yansıyor. Tüm üyeler senin rahat hissetmen adına çaba sarf ediyorlar. Poz verirken önerilerde de bulunarak kusursuz fotoğraf karelerine sahip olmanı sağlıyorlar.

Bu dış çekimlerin gerçekleşmesini istediğin bir alan bulunuyorsa firmaya iletmen isteğinin somutlaşması için yeterli oluyor. Hatta ve hatta dış mekan seçimlerini şehir dışından yana da kullanabiliyorsun.

Akyol Fotoğrafçılık Üsküdar Dış Çekim Fiyatları

Çeşit çeşit fotoğraf ve video dış çekim olanakları farklı fiyatları ile her bütçeye uyabiliyor. Bu türleri farklı paket içerikleri olarak sunan firmanın başlangıç paketi fiyatları ise 750 TL’den başlıyor. Seçtiğin paketin içeriğine göre de fiyatları değişebiliyor.

Hemen yukarı kısımda yer alan ücretsiz teklif al butonunu kullanarak firmanın seçimlerine özel fiyatları kolaylıkla öğrenebilirsin.

Akyol Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İstanbul, Üsküdar mevkiinde hizmet veren stüdyo, Üsküdar’ın uğrak bir mahallesinde yer alıyor. Üsküdar istikametine giden toplu taşıma araçlarını kullanarak firmaya kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Eğer firmaya gitmeden detaylı bir telefon görüşmesi gerçekleştirmek istiyorsan hemen yukarıdaki numarayı tuşlayarak danışmanlık servisine ulaşabilirsin. Stüdyoda bir görüşme yapmak istiyorsan da firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Ahmediye, Gündoğumu Caddesi, No: 21, D: 1, Üsküdar / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimi sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgilendirme almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurtiçi ve yurtdışı çekim olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Üsküdar ilçesinde bulunan firma muhiti ve çevresine hizmet verdiği gibi şehir dışından gelen talepler doğrultusunda da hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

21-28 işi günü aralığında teslim yapılıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ