Ali Gür Profilo Wedding

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
700 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Evde / mekanda hizmet
Gelinin yakınlarına hizmet
İpek kirpik
Kalıcı makyaj
Kalıcı oje
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik

Ali Gür Profilo Wedding Hakkında

Hayatının en özel gününe mükemmel bir gelin saçı ve gelin makyajı ile damga vurmak kulağına nasıl geliyor? Ali Gür Profilo Wedding, 20 yılı aşkın tecrübesi ile senelerce düşlediğin düğün organizasyonunda bir prenses gibi görünmeni sağlayacak! Şişli ilçesinde bulunan ve 10 kişiye aynı anda hizmet verebilen bir salona sahip Ali Gür’ün, başlangıç paketi fiyatları 700 TL’den başlıyor.

Ayrıca Kuaför Ali Gür’ün; sünnet düğünü, mezuniyet, kına gecesi ve nişan töreni gibi önemli organizasyonlarda da hizmet verdiğini unutmadan söyleyelim.

Tecrübe & Sunulan Hizmetler

2000 yılından bugüne 6000’i aşkın gelini bir kuğu gibi düğününe uğurlayan Ali Gür Profilo Wedding, sana birçok hizmet sunuyor. Kuaför Ali Gür, hazırladığı gelin saçı & gelin makyajı paketi içeriğinde güzelliğini efsanevi boyutlara ulaştıracak ayrıcalıklara yer vermiş.

Masaj ve vücut bakımı gibi ayrıcalıklar barındıran Kuaför Ali Gür, takma kirpik uygulamasında da bir hayli profesyonel. Son teknoloji cihazlar ve en kaliteli kozmetik ürünleri kullanan Ali Gür Wedding, isteğine göre evde de hizmet verebiliyor.

Kuaför Ali Gür bünyesinde öncelik senin memnuniyetin. Düşlediğin gelin saçı ve gelin makyajı konseptini Ali Gür ekibine aktarman yeterli. Usta makaslar hayallerini hayata geçirirken, leziz ikramlar ve eğlenceli müzikler eşliğinde harika vakit geçireceğini şimdiden söyleyelim.

Gelin Saçı ve Gelin Makyajı Fiyatları

Gelin saçı ve gelin makyajı fiyatları Kuaför Ali Gür’de 700 TL ile 1000 TL arasında değişiyor. İsteklerine ve hizmet alacak kişi sayısına göre saç ve makyaj fiyatları farklılık gösteriyor.

Ali Gür Profilo Wedding özelinde en net gelin başı ve gelin makyajı fiyatları için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmalısın. Ali Gür’ün erken rezervasyon fırsatları ve Düğün Yardımcısı’na özel olarak hazırladığı kampanyalar hakkında kesinlikle bilgi sahibi olmanı tavsiye ediyoruz.

Fırsatlar ve kampanyalar hakkında bilgi almak için ücretsiz hizmet veren Düğün Yardımcısı danışmanlarını arayabilirsin.

Ali Gür Profilo Wedding Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kuaför Ali Gür, İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan Profilo AVM’nin içerisinde yer alıyor. Profilo AVM’ye gitmek için toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin. Araba ile Kuaför Ali Gür’e gidecek okuyucularımız için ise açık adres şu şekildedir;

” Mecidiyeköy Mahallesi, Cemal Şair Sokak, Profilo AVM, Şişli / İstanbul “

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Saç & makyaj uygulamaları ve provaları başlangıç paketi içeriği kapsamında bulunmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

İsteğine göre ev hizmeti, 10 kişi kapasiteli saç & makyaj uygulaması, kişiye özel tasarım, el & ayak bakımı ve takma kirpik uygulaması her şey dahil paket içeriğinde yer almaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde hizmet olanağı ile ön plana çıkmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonları haricinde Kuaför Ali Gür; sünnet düğünü, kına gecesi, nişan & söz töreni ve mezuniyetler için hizmet vermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Düğün Yardımcısı olarak Kuaför Ali Gür ile etkinliğinden en az 1 ay önce rezervasyon için iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Mecidiyeköy ilçesinde hizmet vermektedir. İsteğe göre evde hizmet olanağı da vardır.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul'un Şişli ilçesinde bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Harun Uzun
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ