Aliağa Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
250
max
Otopark
75

Özellikler

Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Aliağa Evlendirme Dairesi Hakkında

Aliağa Belediyesi kılavuzluğunda aktif olarak hizmet veren Aliağa Evlendirme Dairesi, bölge halkı ve genç çiftler tarafından oldukça rağbet görüyor. 250 kişilik nikah salonu ile bölgedeki en kapasiteli evlendirme dairesi olan mekanda, kiralama fiyatları ise çok uygun. 120 TL’den başlayan nikah salonu ücretleri ve çok daha fazlası için aşağıdaki içeriğimizi okumalısın.

Kapasitesi & Özellikleri

Aliağa Evlendirme Dairesi, salon ve otopark kapasitesi ile göze çarpıyor. İzmir Aliağa Nikah Salonu, bu önemli günde 250 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor. Ayrıca 75 araçlık otopark kapasitesi de nikah dairesi için ayırt edici bir özellik.

İç tasarımda kullanılan bordo renkli konferans sandalyelerine sahnede ve duvarlarda tercih edilen ahşap rengi eşlik ediyor. Genellikler sıcak tonların kullanıldığı salon, samimi bir ortam sunuyor. Buna ek olarak sahnedeki nikah masasında da yine aynı şekilde ahşap renk kullanılmış.

Aliağa Evlendirme Dairesi İzmir Nikah Salonu Fiyatları

Aliağa Evlendirme Memurluğu, evliliğe hazırlanan çiftleri için farklı fiyatlandırmalar sunuyor. Örneğin ilk olarak nikah salonu kullanımı için alman gereken izin belgesi fiyatı 50 TL olarak belirlenmiş. Evlilik cüzdanı bedeli ise ortalama 80 TL olarak talep ediliyor. Mekanın sunduğu bir diğer ücret ise hizmet bedeli. Nikah türeni için alınacak hizmet bedeli fiyatı ortalama 250 TL ile 300 TL arasında değişiyor.

Aliağa Evlendirme Dairesi bünyesinde salon kiralama fiyatları tercih ettiğin güne göre farklılık gösteriyor. Hafta içi yapılan törenlerin fiyatları 125 TL civarı olurken, hafta sonu yapılan törenlerin fiyatları 250 TL olabiliyor. Aynı zamanda, mesai dışı ve mesai saatleri arağında da değişkenlik gösterebilir.

Sunulan ücretler hakkında güncel ve net bilgiler almak için üst taraftaki “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurman yeterli. Bu şekilde sana özel kampanya ve fırsatlardan da faydalanabilirsin.

Aliağa Evlendirme Dairesi Adres & Yol Tarifi

Nikah salonu, Aliağa merkez konumunda hizmet veriyor. Aliağa Belediyesi çatısı altında hizmet veren salona kendine ait bir araçla gidebileceğin gibi toplu taşıma ile de gidebilirsin. İZBAN hattını kullanarak da mekana gidiş oldukça hızlı. Açık adres ise şu şekilde;

Kültür Mahallesi, İstiklal Caddesi, No:66, Aliağa / İzmir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Otopark alanı bulundurması ile farklılaşmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Aliağa Evlendirme Dairesi Nikah Salonu ile en az 7 gün öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan anlaşma sağlayabileceğin çekim ekibi için Aliağa Evlendirme Dairesi Nikah Salonu gerekli çalışma şartlarını sunmaktadır.

Manzara ve Lokasyon

İzmir, Aliağa konumunda bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ