Alpha Events

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Alpha Events Hakkında

Alpha Events, İzmir Konak ilçesinde hizmet veriyor. Düğün organizasyonu gibi davetlerde hem şehir içinde hem de şehir dışında faaliyet gösteriyor. Herkesin aklına kazınacak bir düğün organizasyonu düzenlemek istersen organizasyon firması ile çalışabilirsin. Düğün organizasyon firması fiyatları ise ortalama 1000 TL’den başlıyor. Organizasyon firması hakkında daha fazla bilgi edinmek istersen yazımızı okumaya devam edebilirsin.

Hizmet Yelpazesi & Ayrıcalıkları

Alpha Events ile yalnızca düğün organizasyonları düzenlenmiyor. Düğün haricinde kına gecesi, söz, nişan, nikah sonrası yemek, doğum günü ve sünnet düğünü gibi etkinlikler de düzenlenebiliyor. Aynı zamanda baby shower ve doğum günü gibi etkinlikler de gerçekleştiriyor. Hangi etkinlik türü olursa olsun firma, kaliteli hizmetinden ödün vermiyor.

Düğün organizasyon firması, düğün gibi etkinliklerde farklı konseptlerdeki süslemeleri ile dikkat çekiyor. Farklı renklerde çiçek aranjmanları, masa & sandalye giydirmeleri ve gelin tagı seçenekleri müşterilerinin beğenisini topluyor.

Alpha Events İzmir Düğün Organizasyonu Fiyatları

Düğün organizasyon firması etkinlik düzenleme fiyatları paket tercihine göre farklılık gösterebiliyor. Başlangıç paketi dahilindeki hizmetleri almak istersen fiyatı ortalama 1000 TL olarak sunuluyor. Her şey dahil paket içerisindeki hizmetlerin fiyatı ise yaklaşık 2500 TL olarak belirleniyor.

Organizasyon firmasının paket içeriklerindeki hizmetler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için danışman servisimiz ile iletişime geçebilirsin. “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak da net fiyat bilgisi edinmen mümkün.

Olanakları

Düğün organizasyon firması evlenecek çiftlere her türlü açıdan kolaylık sağlıyor. Tecrübeli bir catering firması ile çalışan firma catering firması arayışına girmene gerek bırakmıyor. Firmanın sunduğu zengin menü seçenekleri arasından tercihini yapabilirsin. Dilersen menü tadımı ve değişikliği imkanına da sahipsin.

Catering firması yanı sıra organizasyon firması tarafından fotoğrafçı ve video ekibi de temin ediliyor. Deneyimli fotoğrafçı düğündeki en güzel anlarını yakalıyor. Video ekibi de misafirlerinle keyifli vakit geçirirken anlarınızı kayıt altına alıyor. Eğlence için de sahne ve ses sistemleri davet öncesinde mekana kuruluyor.

Alpha Events Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Düğün organizasyon firması İzmir, Konak ilçesinde faaliyet gösteriyor. Şehrin en merkezi ilçesinde bulunan firma ile yüz yüze görüşmek için İzmir Metro, Tramvay veya Eshot otobüs hatlarını kullanabilirsin. Organizasyon firması ile iletişime geçmek için ise danışman servisi ile ücretsiz görüşebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Konsept / tema geliştirme hizmet İçeriğini oluşturur.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Catering, çiçek, davetiye, dekor, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kına gecesi, masa / sandalye temini, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı ve süsleme hizmetlerinden yararlanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Minimum 2 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ