Alpha Events

2024 Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Alpha Events Hakkında

İzmir, Konak ilçesinde hizmet veren Alpha Events, müşterilerine organizasyonlarında kolaylık sunuyor. Sen de doğum günü ve baby shower organizasyonu için deneyimli bir organizasyon firması arıyorsan doğru adrestesin diyebiliriz. Firmanın paket başlangıç fiyatları ise yaklaşık 1000 TL olarak belirleniyor. Doğum günü ve baby shower organizasyonu firması hakkında daha ayrıntılı bilgi için içeriğimize göz atabilirsin.

Alpha Events Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu

Organizasyon firması doğum günü ve baby shower organizasyonu gibi etkinliklerde müşterilerini zora sokmuyor. Bu yüzden ek olarak catering hizmeti imkanı da sağlıyor. Etkinliğini bu şekilde ister yemekli istersen de kokteylli yapabilirsin. Üstelik, seçim yapmadan önce menüler üzerinde tadım ve değişiklik de yapabilirsin.

Catering hizmetine ek olarak fotoğrafçı ve video ekibi de düğün ve baby shower organizasyon firması tarafından temin ediliyor. Yakınlarınla doğum günü kutlarken veya dünyaya gelecek bebeğin haberini kutlarken fotoğrafçı en güzel anlarını senin için kayıt altına alıyor. Davette profesyonel video çekim ekibi de seninle oluyor.

Hizmet Yelpazesi ve Ayrıcalıkları

Alpha Events, doğum günü ve baby shower organizasyonu yanı sıra farklı birçok etkinlikte müşterilerine yardımcı oluyor. Kına gecesi, düğün, sünnet düğünü, nikah sonrası yemek gibi pek çok etkinliğini bu organizasyon firması yardımı ile gerçekleştirebilirsin.

Doğum günü ve baby shower organizasyon firması etkinliklerdeki farklı süsleme seçenekleri ile de beğeni topluyor. Doğum günü için farklı konseptlerde ve renklerde balonlar sana sunuluyor. Yine aynı şekilde baby shower etkinlikleri için de zengin bir süsleme ve dekorasyon yelpazesi bulunuyor.

Alpha Events Doğum Günü ve Baby Shower Fiyatları

Doğum günü ve baby shower organizasyon firması etkinlik düzenleme fiyatları paket tercihine göre farklılık gösterebiliyor. Başlangıç paketi dahilindeki hizmetleri almak istersen fiyatı ortalama 1000 TL olarak belirleniyor. Her şey dahil paket içerisindeki hizmetlerin fiyatı ise yaklaşık 2500 TL olarak belirleniyor.

Organizasyon firmasının paket içeriklerindeki hizmetler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için danışman servisimiz ile iletişime geçebilirsin. “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak da net fiyat bilgisi edinebilirsin.

Alpha Events Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Doğum günü ve baby shower organizasyon firması İzmir, Konak ilçesinde yer alıyor. İzmir’in en merkezi ilçesinde bulunan firma ile görüşmek için Eshot otobüsleri, minibüs, vapur, Tramvay veya İzmir Metro hattını kullanabilirsin. Firma ile iletişime geçmek için ise danışman servisi ile ücretsiz görüşebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Konsept / tema geliştirme hizmet İçeriğini oluşturur.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Catering, çiçek, davetiye, dekor, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kına gecesi, masa / sandalye temini, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı ve süsleme hizmetlerinden yararlanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Minimum 2 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ