Alpha Events

2024 Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Alpha Events Hakkında

Alpha Events, İzmir Konak ilçesinde yer alıyor. Düzenlediği düğün organizasyonu etkinliklerindeki başarısı ile dikkat çekiyor. Nişan organizasyonu firması hem fiyatları hem de ayrıcalıklı olanakları ile müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak için çalışıyor. Organizasyon firmasının paket fiyatı ise ortalama 1000 TL’den başlayacak şekilde sunuluyor. Firma hakkında daha fazla bilgi almak için içeriğimize göz atabilirsin.

Ayrıcalıkları ve Hizmet Yelpazesi

Müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına hiçbir hizmetten kaçınmayan Alpha Events ile hayallerindeki nişan organizasyonu gerçeğe dönüşebilir. Birbirinden güzel konseptte nişan tagı, çiçek aranjmanları ve süslemeler firma tarafından sunuluyor. Nişan organizasyonu için dilediğin süslemeleri tercih edebilirsin.

Nişan organizasyon firması farklı etkinlik türlerindeki başarısı ile de dikkat çekiyor. Davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlik ve bayi toplantısı gibi etkinliklerde özveri ile çalışıyor. Tabi ki düğün, söz, kına gecesi ve sünnet düğünü gibi etkinliklerdeki başarısı da göz ardı edilemez.

Alpha Events İzmir Nişan Organizasyonu Fiyatları

Nişan organizasyon firması fiyatları başlangıç ve her şey dahil paketlere göre farklılık gösteriyor. Standart hizmetlerin yer aldığı başlangıç paketi fiyatları ortalama 1000 TL olarak belirleniyor. Daha kapsamlı hizmetlerin bulunduğu her şey dahil paket fiyatları ise kişi başı 2500 TL olarak sunuluyor.

Firmanın paket içerikleri hakkında daha fazla bilgi almak için danışman servisi ile iletişime geçebilirsin. Paketlerin fiyatları hakkında net bilgi almak için ise “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurman yeterli olacaktır.

Olanakları

Nişan etkinlikleri eğlencesiz düşünülemez. Bu yüzden seçtiğin nişan mekanının davet için hazırlıkta ses, sahne ve ışık sistemleri firma tarafından karşılanıyor. Mekanın havasını renklendirecek ışık sistemleri ve orkestra için sahne kurulumu yapılıyor. Kullanılan kaliteli ses sistemleri sayesinde etkinlikte kimse müziksiz kalmıyor.

Aynı zamanda organizasyon firması etkinliğini yemekli veya kokteylli yapma seçeneği de sunuyor. Başarılı bir catering firmasını ayağına getiren organizasyon firması müşterilerine zengin menü seçenekleri sunuyor. Ana yemek menüleri ve kokteyl menüleri arasından seçimini yapabilirsin.

Alpha Events Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Nişan organizasyon firması Konak ilçesindeki konumu ile müşterilerine kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Sen de firma ekibi ile yüz yüze görüşmek istersen vapur, Eshot otobüsleri, minibüs ve İzmir Metro hattını kullanarak ulaşımını sağlayabilirsin. Firmadan randevu almak için ise DüğünYardımcısı.com danışmanlık servisi ile iletişime geçmen yeterli.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Konsept / tema geliştirme hizmet İçeriğini oluşturur.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Catering, çiçek, davetiye, dekor, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kına gecesi, masa / sandalye temini, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı ve süsleme hizmetlerinden yararlanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Minimum 2 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ