AltınSaray Düğün Salonu

2022 Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
15 TL
30 TL
Kokteyl
15 TL
20 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
min
|
500
max
Konaklama
500
Otopark
90

Özellikler

Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

AltınSaray Düğün Salonu Hakkında

Ankara Çankaya ilçesinin en merkezi konumlarından birisi olan Dikmen mevkiinde bulunan AltınSaray Düğün Salonu nişan mekanı arayışına son verebilir. Hafta içi 15 TL’den başlayan fiyatları sunan düğün salonu birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Hizmet yelpazesi organizasyondan organizasyona değişen AltınSaray’ın mekan kapasitesi de oldukça yüksek. Üstelik konaklama imkanından da yararlanabilirsin. Mekan hakkında gerekli olan tüm bilgileri içeriğimizin devamında bulabilirsin.

AltınSaray Düğün Salonu Fiyatları

Nişan ve söz organizasyonları için her bütçeye uygun farklı fiyat seçenekleri sunuluyor. Kokteyl davet şeklinde bir nişan planlıyorsan seni hafta içi 15 TL’den, hafta sonu ise 20 TL’den başlayan fiyatlar karşılıyor. Yemekli nişan organizasyonunun fiyatları ise hem hafta içi hem de hafta sonu 30 TL olarak belirlenmiş.

DüğünYardımcısı.com ekibi olarak hazırlamış olduğumuz ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurarak nişanın için sunulacak olan en uygun fiyat aralığını öğrenebilirsin.

Hizmet Yelpazesi

AltınSaray Düğün Salonu tarafından nişan ve söz organizasyonları için geniş bir hizmet yelpazesi sunuluyor. Hangi hizmetlerden yararlanmak istediğini davet öncesinde mekan bünyesinde çalışan organizasyon sorumlusu ile görüşmende belirleyebilirsin. Dilersen dışarıdan organizasyonu üstlenecek firma da temin edebilirsin.

İşletmenin davet salonunda kurmuş olduğu ses, sahne ve ışık sistemleri ise oldukça profesyonel ekipmanları içeriyor. Böylelikle davet sırasında aksaklık çıkmadan rahat rahat eğlenebilirsin. DJ ve orkestra temini için de kendini yormana hiç gerek yok. Çünkü AltınSaray Düğün Salonu müzisyen teminini de üstleniyor.

Menü çeşitleri ise oldukça fazla. Peynir toplarından ordövr tabaklarına, mezelerden salatalara birçok ikram çeşidi önüne sunuluyor. Etkinlikten önce menü tadımı yaparak nişanında sunabileceğin lezzetleri seçebilirsin.

AltınSaray Kapasitesi ve Tasarımı

Mekanda nişan ve söz davetini düzenleyebileceğin bir adet kapalı davet alanı bulunuyor. Bu davet salonunun sana sunduğu kapasite ise 500 kişi ile sınırlı. Üstelik bu kapasiteyle birebir olan konaklama hizmeti de mevcut.

AltınSaray Düğün Salonu renkli ve cıvıl cıvıl bir tasarıma sahip. Davetlilerinin de ruh halini etkileyecek olan bu tasarım sana neşeli ve eğlenceli bir nişan organizasyonu sağlayacaktır.

AltınSaray Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Çankaya ilçesinde konumlanmış olan mekan ulaşımı oldukça kolay olan Dikmen Caddesi üzerinde hizmet veriyor. İster otobüs ile istersen de metro hatları ile ulaşımını sağlayabilirsin. Özel aracın ile geleceksen de mekanın otopark ve vale hizmetinden de yararlanabilirsin.

Dikmen Caddesi, No:158, Çankaya/Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Her türlü toplantılarda çeşitli organizasyonlar yapabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarını düzenleyebilirsin.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Sandalye giydirme, masa süsleme, konfeti, Volkan, sis show, lazer show ve  nedime organizasyonları vardır.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Nedime ve çeşitli organizasyon teminleri yapabilirsin.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

İsteğe bağlı her türlü kokteyl/ maydanozlu ve çörek otlu pul biberli peynir topları, kabak rulo, közlenmiş biber ve meyveli çikolatalı toplar; kişiye özel ordövr tabağı Çerkez tavuğu, humus, patlıcan salatası, haydari mercimek köftesi, acılı ezme, beyaz peynir, domates, salatalık yaprak sarma, talaş böreği, iç pilav eşliğinde kuzu tandır dondurmalı düğün pastası seçenekleri vardır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 24.00'da  sona eriyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

İsteğe bağlı her türlü müzisyen seçeneği vardır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Sınırsız fotoğraf ve video çekimi  vardır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Kenan ASÇELİK
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ