İki Kalp Bir Kare Wedding Photo

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Davetiye
Fotoğraf ve video çekimi
Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi
Şehir dışı hizmeti

İki Kalp Bir Kare Wedding Photo Hakkında

İki Kalp Bir Kare Wedding Photo Video konum olarak İstanbul Pendik ilçesinde bulunsa da şehir dışında ve bazı ülkelerde de hizmet veriyor. Dış çekim fotoğrafçısı olarak İstanbul’da ün salmış olan firma, müşterilerinin memnuniyetini kendilerine referans alarak işlerini yürütüyorlar. İşini aşkla ve profesyonelce yapan bir ekiple çalışması firmanın en iyi özelliklerinden yalnızca birisi. İki Kalp Bir Kare’nin dış çekim fiyatları ise 1.000 TL’den başlıyor.

İki Kalp Bir Kare Dış Çekim Fiyatları

Çiftlere dış çekim için farklı paket seçenekleri sunuluyor. Paket fiyatları ise hizmet çeşitlerine göre değişiyor. Paketlerin detaylı içeriklerini ve sunulacak olan detaylı fiyatlandırmayı ‘’Teklif Al’’ formumuzu doldurarak ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsin.

Temel hizmetleri barındıran İki Kalp Bir Kare Wedding Photo Video başlangıç paketinin standart fiyatı 1000 TL olarak belirlenmiş. Daha geniş bir hizmet yelpazesine dahil olmak isteyen çiftlere özel sunulan her şey dahil paketin başlangıç fiyatı ise 1.500 TL.

Hizmet Yelpazesi

İki Kalp Bir Kare ile yapacağın ön görüşmede, fotoğraflarının çekilmesini istediğin konsepti ve temayı belirleyebilirsin. Save the date, trashday gibi oldukça popüler olan çekim hizmetlerinden de faydalanabilirsin. Bunların da tema seçimi tamamen senin ellerinde. Sadece düğün öncesinde değil nişanın için de fotoğraf veya video çekimi talebinde bulunabilirsin.

Fotoğraf çekiminde kullanmak istediğin aksesuarları İki Kalp ekibi ile görüşüp kararlaştırabilirsin. Düğün klibi, düğün hikayesi, düğün belgeseli video çekimleri sayesinde her anın film sahnesi gibi kayıt altında olacak. Firma sana davetiye de hazırlayabiliyor.

İki Kalp Bir Kare Dış Çekim Olanakları

Firma sana sınırsız bir mekan seçeneği sunuyor. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin çoğu ilinde hatta yurt dışında bile hizmet verebiliyor. Aklında belirli bir çekim mekanı yoksa da endişelenip panik yapmana hiç gerek yok. İşinde oldukça profesyonel olan ekip sana harika mekan önerilerinde bulunacaktır.

İki Kalp Bir Kare ekibi çekim gününün her anında senin yanında olarak her dileğini hayata geçirecek. Firma ile çalışmaya karar verdiğin takdirde çekim gününden iki hafta önce iletişime geçmen yeterli. Fotoğrafçıdan randevu almak istersen danışmanlık hattımız ile iletişime geçebilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Pendik ilçesinde stüdyosu bulunan firmayı yerinde ziyaret etmek istersen senin için açık adresi aşağıya ekliyoruz. Stüdyoya giderken metro kullanacaksan Pendik durağında inip kısa bir yürüyüş ile yolculuğunu tamamlayabilirsin.

Doğu Mahallesi, 23 Nisan Caddesi, No:48 Daire:2 Pendik/İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Davetiye, fotoğraf ve video hizmetleri vermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Minimum görüşme süresi 1 aydır.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Şehir dışında da hizmet verilmektedir. Profesyonel ekibimizle size her yerde eşlik edebiliriz. Hatta farklı illerde ve yurt dışında da çekimlerinizi yapmamız mümkün.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ