Altındağ Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
1.500
max
Otopark
750

Özellikler

Engelli girişine uygun
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Altındağ Evlendirme Dairesi Hakkında

Altındağ Belediyesi Evlendirme Dairesi, sunduğu farklı nikah salonları ile Ankara’da parmak ile gösteriliyor. Ankaralı çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen Altındağ Evlendirme Memurluğu, salon kiralama fiyatları olarak ise 100 TL’den başlayan değerler talep ediyor. Altındağ Nikah Memurluğu kılavuzluğunda çalışan nikah salonları hakkında en güncel bilgiler ise aşağıda seni bekliyor.

Kapasiteleri & Özellikleri

Altındağ Evlendirme Memurluğu, ilçe sınırları içerisinde barındırdığı farklı nikah salonları ile farklılaşıyor. Altındağ Belediyesi çatısı altında işletilen nikah salonları, Ankaralı çiftlere oldukça geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Altın Nikah Sarayı, Hamamarkası Nikah Konağı, Altındağ Kültür Sarayı ve Zümrüt Düğün Sarayı tercih edebileceğin nikah salonları arasında bulunuyor.

Her biri birbirlerinden farklı kapasite ve özelliklere sahip olan bu nikah salonları hakkında bilgi almak için ücretsiz danışmanlık hattımız ile görüşebilirsin. Yapacağın bu görüşmeler esnasında yukarıda belirttiğimiz nikah salonları özelindeki kampanyaları ve fırsatları da öğrenebilirsin.

Nikah İşlemleri İçin Talep Edilen Belgeler

Altındağ Evlendirme Dairesi, nikah işlemleri için birtakım belgeler talep ediyor. Ayrıca bir konuda da seni uyaralım. Altındağ Evlendirme Memurluğu ile nikah için düşündüğün tarihten en az 5 iş günü önce iletişime geçmelisin. Nikah işlemleri için gerekli belgeler ise son 6 ayda çekilmiş 4 adet vesikalık fotoğraf ile başlıyor.

Aile hekimliği tarafından kaşelenmiş sağlık raporu da olmazsa olmazlardan. Ayrıca Altındağ Nikah Dairesi, evlilik beyannamesi de talep ediyor. Nikah işlemleri için gerekli belgeler hakkında en güncel bilgileri almak için ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

Altındağ Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Farklı nikah salonları ile farklı fiyatları bünyesinde barındıran Altındağ Evlendirme Dairesi, bu özelliği ile her bütçeye hitap edebiliyor. Hamamarkası Nikah Konağı fiyatları 100 TL’den başlarken bu rakam Altın Nikah Sarayı için 500 TL’ye yükselebiliyor. Ayrıca evlilik işlemleri için de bir takım ücretleri ödemek gerekli.

Evlilik cüzdanı için 130 TL talep eden Altındağ Belediyesi, evlilik izin belgesi için de 120 TL’lik bir değer biçmiş. Ayrıca evlilik dosya ücreti de 35 TL olarak karşımıza çıkıyor. İndirimli nikah salonu fiyatları öğrenmek ister misin? Hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurmalısın.

Altındağ Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Altındağ Evlendirme Memurluğu konumuna gitmek için en hızlı alternatif M4 kodlu metro seferi. Ayrıca 419-5, 439, 450, 479 ve 488 numaralı otobüs hatları ile de Ankara merkezden aşağıda belirtilen adrese ulaşabilirsin.

Talatpaşa Bulvarı, Altındağ Belediye Sarayı, Altındağ / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Nikah töreni canlı yayını olanağı ile farklılaşmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Altındağ Belediyesi Evlendirme Memurluğu ile nikah akdi için düşündüğün tarihten en az 5 iş günü öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Manzara ve Lokasyon

Ankara, Altındağ konumunda bulunmaktadır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Altındağ Belediyesi Evlendirme Dairesi bünyesinde düğün fotoğrafçısı ve çekim ekibi bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ