Altınsaray Düğün Salonu

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
40 TL
40 TL
Kokteyl
25 TL
25 TL
Pasta - Meşrubat
20 TL
20 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
min
|
1.300
max
Otopark
150

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Supla
Şamdan

Olanaklar

Dans ekibi
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Volkan Gösterisi
Mekan giydirme
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Vale
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Yemek Servisi
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma

Altınsaray Düğün Salonu Hakkında

Bulunduğu konumdan adını alan Altınsaray Düğün Salonu, Ankara’nın Altındağ ilçesinde kapılarını senin için açıyor. Düğün salonu olarak hizmet veren mekanda hayallerine bir adım daha yaklaşabilirsin. Uygun fiyatlı bir mekan arayışındaysan tesisi mutlaka değerlenmelisin. Kişi başı fiyatları minimum 20 TL’den başladığı için bütçene uygun organizasyonlar da düzenleyebilirsin.

Mekanın Özellikleri

Kapalı davet alanında misafirlerini ağırlayan Altınsaray, dekorasyonuyla göz dolduruyor. Beyaz ve siyah renklerinin masa örtülerinde yoğun kullanıldığı mekanda sade şıklık öncelik olarak ele alınıyor. Avizelerle aydınlatılan salondaki dans pisti büyüklüğü ile misafirlerin rahatça dans edebilmesini sağlıyor.

Siyah renkli tiffany sandalyelere masalara yerleştirilen supla ve şamdanlar eşlik ediyor. Bunun haricinde yuvarlak masaların birbirine olan mesafesi, davetlilerin konforunu sağlıyor. 200 – 1.300 kişilik davetli kapasitesiyle de profesyonel işlerin imzası önceden atılıyor.

Altınsaray Düğün Salonu Fiyatları

Düğün gecelerinin vazgeçilmez adreslerinden biri olan mekan, yemekli ve kokteyl davetler için sıkça tercih ediliyor. Yemekli düğün fiyatları 40 TL’den başlarken, kokteyl fiyatları 25 TL’den başlıyor. Yemeksiz düğünlerin de düzenlendiği yerde 20 TL’lik başlangıç fiyatı veriliyor. Fiyatlar hafta içi ve hafta sonu aynı aralıklara sahip.

Eğer kendi davetli sayına göre özel bir fiyat teklifi almak istersen ücretsiz teklif formunu doldurabilirsin.

Sunduğu Olanaklar

Altınsaray Düğün Salonu, sadece düğünlerde değil birçok organizasyon için aynı kalitede hizmet veriyor. Kına, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, nişan, davet ve resepsiyon organizasyonları için özel hazırlıklar yapılıyor. Mekan aynı zamanda gelinlik alanında da üretimler yaparak gelin adaylarının yanında yer alıyor.

Düğünlerde de ayrıcalıklı hizmetleri arasında dekorasyon ve masa süsleme, DJ, orkestra, video ve fotoğraf çekim hizmeti gibi olanaklar mevcut. Ses, ışık ve sahne düzenlemesi konusunda da harikalar yaratan mekan, dans ekibi temini ile eğlenceyi yüksek tutuyor.

Altınsaray Düğün Salonu Nerededir?

Ankara Altındağ ilçesinde yer alan salon, 150 araçlık otopark kapasitesine sahip. Otoparkı sayesinde özel araçlarla mekana ulaşım oldukça kolaylaşıyor. Bununla birlikte şehir içi toplu taşımaları tercih ederek de ulaşmak mümkün.

Adres: Başpınar Mahallesi Orhan Kemal Caddesi No:241 Altındağ / Ankara.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Nişan, Sünnet Düğünü.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Var.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ