Aslım Moda Evi

2023 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Aslım Moda Evi Hakkında

Aslım Moda Evi, Ankara’nın Altındağ ilçesinde gelin adaylarına sunduğu hizmetlerle adını duyuruyor. Gelinlik ve moda evi alanında başarılı işlere imzasını atan firma, farklı model ve tasarımlarla en güzel gününe hazırlanmana yardımcı oluyor. Özel dikim teknikleri ve modern tasarımlarla tüm dikkatleri üzerine çekmeni sağlıyor. Moda evinin tasarım veya hazır kalıp model fiyatları 1.000 TL’den başlıyor.

Firma Özellikleri

Ankara genelinde, bulunduğu sektörde bir adım öne çıkan Aslım Moda Evi, düğün gününde hayallerindeki gelinliği sana hazırlıyor. Alanında uzman isimlerle çalışan firma, gelinlik haricinde tasarımlar da gerçekleştiriyor. Abiye ve nişanlık tasarımlarıyla da tüm özel günlere uygun hizmetlerle karşına çıkıyor.

Altınyıldız Düğün Salonu bünyesine bağlı olmasıyla birlikte hayatınızın özel gün ve davetlerinde mekan arayışınıza da çözüm üretiyor. Hem gelinlik, abiye veya nişanlık hizmetini hem de mekan hizmetini aynı çatı altında bulunan ekipten alabilirsiniz. Böylece hayallerinize daha kolay bir şekilde ulaşmanıza da destek veriliyor.

Aslım Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Her özel güne ayrıcalıklı hizmet sunan firmanın başlangıç ve her şey dahil paket fiyatları farklı şekilde belirleniyor. Belirli hizmet içeriğine sahip başlangıç paket fiyatı 1.000 TL’den başlıyor. Daha geniş imkanların yer aldığı her şey dahil paketin fiyatları ise 1.500 TL’den başlıyor.

Firmanın dönemsel indirim ve kampanyalarını öğrenmek istersen DüğünYardımcısı.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Aslım Moda Evi, düğün için gelinliğe ek olarak duvak, gelin tacı ve çiçek gibi aksesuarlar da sunuyor. Gelinliğini tamamlamak için tasarım olarak en uyumlu seçenekleri önüne seriyor. Kına gecen için kıyafetine aksesuar arıyorsan kına tacı da tasarlanıyor. Ayrıca tüm kıyafetlerin altına en uyumlu ayakkabıyı da burada bulabilirsin.

Moda evinde hazır ürünlerin kuru temizleme işlemi bittikten sonra 3 – 4 gün aralığında teslimi gerçekleştiriliyor. Ancak özel dikimlerde durum daha farklı. 1 – 2 hafta teslimatı süren özel dikim kıyafetler de en güzel şekilde sana ulaşıyor.

Aslım Moda Evi Adresi

Ankara’nın Altındağ ilçesinde mağazası bulunan gelinlikçi, şehirdeki tüm gelinleri bekliyor. Ulaşım konusunda birçok farklı seçenek sunuyor. Şehir içi otobüs, metro ve dolmuş gibi araçlarla gidilebiliyor. Aynı şekilde özel araçla da şehir içinden ulaşım oldukça kolay.

Adres: Başpınar Mahallesi Orhan Kemal Caddesi No:241 Altındağ / Ankara.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Duvak, gelin tacı, kına tacı, çiçek, ayakkabı.

Sipariş teslim süresi?

Tahmini olarak hazır ürünler kuru temizlemeden sonra 3-4 gün içerisinde teslimatı sağlanır. Özel dikimlerde ise 1 veya 2 hafta içerisinde değişiklik gösterir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ