Saklı Kır Bahçesi

2023 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Pasta - Meşrubat
10.000 TL
10.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
350
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
250
max
Konaklama
350

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Supla
Şamdan
Çim alan
Şehir merkezi

Olanaklar

DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Mekan giydirme
Menüde değişiklik
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Çekimlerin orijinal teslimi
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Saklı Kır Bahçesi Hakkında

Ankara’nın Altındağ ilçesinde kapılarını aralayan Saklı Kır Bahçesi, açık alanda kına gecesi organize etmek için ideal bir mekan oluyor. İki farklı davet alanıyla seçenekleri çoğaltan mekan, kır bahçesinde özgün bir davet gerçekleştirmeni mümkün hale getiriyor. Birçok farklı fiyat alternatifi sunmasıyla birlikte kokteyl menülü paket fiyatları uygun aralıklarda seyrediyor.

Özellikleri

Merkezi bir lokasyona sahip Saklı Kır Bahçesi, açık ve kapalı olmak üzere iki davet alanında misafirlerini ağırlıyor. Kır bahçesi olan açık havada kına geceleri 100 – 250 kişi aralığında gerçekleştiriliyor. Kapalı salondaki organizasyonlarda ise 100 – 200 kişi rahatlıkla ağırlanıyor.

Şehir merkezindeki mekan, masa ve sandalye süslemeleriyle mekan özelliklerine katkıda bulunuyor. Şamdan ve suplalar ile renk kattığı masalarda çiçek süslemeleri de yer alıyor. Konaklama alanı da bulunan mekanda, organizasyon sonrası kalabilirsin. Konaklama kapasitesi de 350 kişilik olarak biliniyor.

Saklı Kır Bahçesi Kına Gecesi Fiyatları

Yemekli ve kokteyl olmak üzere iki seçenek olarak fiyat listesi hazırlanıyor. Aynı zamanda yemeksiz paket fiyatları da uygun aralıklarda belirleniyor. Yemekli kına gecesi fiyatları 12.000 TL olarak belirlenirken kokteyl fiyatları 9.000 TL’den başlıyor.

Dilersen ücretsiz teklif formunu doldurabilir, sana özel fırsat ve indirimlerden faydalanabilirsin.

Olanakları

Saklı Kır Bahçesi, DJ ve orkestra temini gerçekleştirerek ortamdaki eğlence dozajını hep yüksek tutuyor. Kına gecesine uygun müzikler çalınarak tüm davetlilerin eğlenmesi sağlanıyor. En özel anların karelenmesine katkıda bulunmak için fotoğraf ve video çekim hizmeti de veriliyor.

Misafirlerin karşılama hostesleri tarafından karşılanıyor. Davetlileri salona geçiren hosteslerin ardından gecedeki planlamalar senin belirlediğin akışta seyrediyor. Mekan giydirme hizmetiyle ortamı kına gecesi organizasyonuna uygun olarak belirliyor. Menüde değişiklik seçeneği sayesinde istemediğin yemekleri menüden çıkarma veya değiştirme şansın bulunuyor.

Saklı Kır Bahçesi Nerededir?

Düğün, kına, nişan ve sünnet düğünü gibi tüm özel günlerde kapılarını açan mekan, Altındağ ilçesinde yer alıyor. Ankaralı çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alan mekana tüm toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla gidilebiliyor. Özel aracını ulaşım için tercih edeceksen açık adres şu şekildedir;

Altınpark Mahallesi Altınpark İçi No:146/16 Altındağ / Ankara.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına, Nişan, Sünnet Düğünü.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ