Ars Prodüksiyon

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.500 TL
Her Şey Dahil Paket
25.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Animasyon ve şov grupları
Barkovizyon ve Led Ekran
Dans grupları
Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Fasıl grupları
Kendi müzik listesini oluşturma
Müzik grubu
Orkestralar
Şehir dışı hizmet

Ars Prodüksiyon Hakkında

Düğün geceni unutulmaz bir şölen havasında yaşamak ister misin? Merkezi Kağıthane ilçesinde bulunan Ars Prodüksiyon, bünyesindeki düğün orkestrası ve DJ olanakları ile en özel geceni unutulmaz bir hale getiriyor. “Düğünümü gerçekleştirdiğim mekan, bir festival alanına dönüşsün.” diyenlerin tercihi Ars, başlangıç paketi fiyatları için 2500 TL’lik bir değer biçmiş.

Ars Prodüksiyon & Organizasyonlar

1998 yılında faaliyete geçen Ars, sadece düğün organizasyonları özelinde hizmet vermiyor. Nişan, mezuniyet, kına gecesi, sünnet gibi konseptlere DJ ve orkestra olanağı sağlayan Ars, 22 yıllık tecrübesi ile ön plana çıkıyor.

Senden gelen talep doğrultusunda İstanbul dışına hizmet verebilen Ars Prodüksiyon, organizasyon danışmanlığı hizmeti de veriyor.

Hizmet Yelpazesi

Etkinliğine ayrı bir hava katacak Ars Prodüksiyon, geniş bir hizmet yelpazesine sahip. Işık şovları, dans performansları, geleneksel şovlar, fasıl aktivitesi… Kendine münhasır bir organizasyon düzenlemek isteyenlerin seçimi Ars Prodüksiyon’un hizmetleri bunlarla da sınırlı değil.

Avrupa standartlarında ses ve sahne ekipmanları, son model ışık (truss) sistemleri ve barkovizyon teknolojisi Ars’ın sana sundukları arasında yer alıyor. Ayrıca trend şov akımlarını takip eden Ars ekibi ile organizasyon öncesi toplantı yapabilir, etkinliğine süpriz şovlar da ekleyebilirsin.

Ars için herşeyden önce senin memnuniyetin geliyor. Hangi tarz müziklerden hoşlandığın veya nasıl bir organizasyon düşlediğin sana hizmet verecek düğün orkestrası için belirleyici etkenler arasında yer alıyor.

İsteğine göre DJ performansı hizmeti de sağlayabilen Ars, bu konsept için sana bir takım önerilerde de bulunmayı ihmal etmiyor. Oturma düzeni ve DJ için gerekli ışık sistemleri önerileri bu kapsamda yer alıyor.

Alanlarında profesyonelleşmiş ve işinin ehli diyebileceğimiz tecrübeye sahip farklı düğün orkestrası ekipleri ile çalışan Ars Prodüksiyon, geniş bir repertuara sahip.

Son olarak; sunulan olanaklar ve ekipmanlar hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Düğün Yardımcısı’nın ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsin.

Düğün Orkestrası & DJ Performansı Fiyatları

Ars kılavuzluğundaki bir organizasyonun bedeli 2500 TL ile 25.000 TL arasında farklılık gösteriyor. İsteklerinin ve organizasyon tarihinin fark yaratan unsurlar arasında bulunduğunu da unutmadan belirtelim.

“Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak, Ars Prodüksiyon özelindeki düğün orkestrası ve dj fiyatlarına hızlıca ulaşabilirsin. Ars’ın indirimlerinden ve dönemlik kampanyalarından haberdar olmak için ücretsiz danışmanlık ekibimiz ile görüşmeni kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Ars Prodüksiyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Avrupa Yakası’nın Kağıthane ilçesinde yer alan Ars’a gitmek için toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin. Ars Prodüksiyon’un açık adresi ise şu şekildedir;

“Dumlupınar Caddesi, No:6/1, Kağıthane / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ekipman temini ve çalma listesi hazırlama olanağı başlangıç paketi kapsamında bulunmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Teknolojik ekipmanlar kapsamında barkovizyon ve LED panel, dans grubu temini, özel şovlar, sahne ekipmanları ve ışık sistemleri her şey dahil paket kapsamında yer almaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Sana çalma listesi oluşturma imkanı veren Ars Prodüksiyon, organizasyon öncesi görüşme olanağı ile de ön plana çıkmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Ars Prodüksiyon düğün organizasyonları haricinde; konser, yılbaşı kutlaması, doğum günü partisi, özel konsept partiler, geniş çaplı kına gecesi etkinlikleri, nişan & söz törenleri gibi etkinliklerde boy göstermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Düğün Yardımcısı olarak etkinliğinden en az 1 ay önce Ars Prodüksiyon ile iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'da hizmet vermektedir. İsteğe ve organizasyona göre şehir dışında hizmet olanağı da bulunmaktadır.

Manzara ve Lokasyon

Ars Prodüksiyon'un merkezi İstanbul'un Kağıthane ilçesinde bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Osman Arslan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ