Ataköşk Hotel

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Konaklama
100
Otopark
750

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Kolonsuz salon
Konaklama
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf ve video çekimi
Hoşgeldiniz kokteyl sunumu
Jeneratör
Karşılama Hostesi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Özel konsept tasarımı
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima
Yöresel oyun ve dans grupları
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Süsleme ve Ek Hizmetler

Bindallı / kaftan kiralama ve satış
Gelin kına örtüsü
Halay mendili
Kına / nedime ekibi
Kına müziği
Kına seti
Kına tagı
Kına tepsisi
Nedime tefi ve bendiri
Oryantal / zenne şov
Rengarenk kına kemeri şovu

Ataköşk Hotel Hakkında

Ataköşk Hotel sunduğu olanaklar ile en güzel kına gecesi organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Çankaya semtinin tam göbeğinde, Çukurambar’da bulunan mekan, bütün misafirlerine özel ilgi gösteriyor. Ayrıca 50 TL’den başlayan uygun fiyatları ile en gözde Ankara kına gecesi mekanları arasına girmiştir.

Mekanın sana özel indirim fırsatlarını öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsin.

Ataköşk Hotel Özellikleri

Ataköşk, yüksek tavanlı, kolonsuz, modern ve şık tasarımı ile misafirlerine konforu sunuyor. Özellikle, sunulan organizasyon hizmetleri sayesinde, zevkine ve konseptine uygun düzenlemeler yapabilirsin. Mekan süslemelerinden masa organizasyonlarına, orkestra ve dj performansından dans şovlarına kadar her aksiyonda misafirlerinin zevkine göre hareket ediyor. Kapalı olarak dizayn edilmiş etkinlik alanı, 1000 kişiye kadar misafirini ağırlayabiliyor.

Kına Gecesi Menüsü

Kaliteli ikramları ile ün salmış Ataköşk Hotel, menü çeşitliliği konusunda da oldukça zengindir. Yiyecek içecek kalitesini profesyonel ekiple birleştiren mekan misafirlerinin damak zevkine hitap edecek. Kırmızı ve beyaz et menülerinin yanı sıra çocuklara özel menü, vegan, vejetaryen ve diyabet menüleri de bulunuyor.

Ayrıca enfes kokteyl menüleri arasından dilediğini seçerek tatları kadar sunumlarıda oldukça güzel olan ikramlarda bulunabilirsin. Dilersen organizasyon öncesi tadım ve menü üzerinde yapılabilecek değişikliklerle kendi damak zevkine uygun bir menü oluşturabilirsin.

Ataköşk Hotel Kına Gecesi Fiyatları

Her türlü organizasyonun yapılabildiği Ataköşk Hotel organizasyon fiyatlarının tarih, içerik ve sayıya göre değişiklik gösterdiğini söylemek mümkündür. Örneğin, yemekli konseptte hafta içi kişi başı ücret 80 TL iken, hafta sonu 100 TL’dir. Kokteyl konseptte hafta içi fiyatı 50 TL’den başlarken, hafta sonu 80 TL’yi bulur.

Sunulan Olanaklar

Kına gecesi organizasyonları için konsept düzenlemeler sunan mekan, profesyonelliğin her aşamada hissedildiği bir yerdir. Hem kurumsal hem de geleneksel organizasyonlarını dilediğin gibi gerçekleştirebilirsin.

Ses, müzik ve sahne için kullanılan ekipmanlar, servis elemanları, ve mekan düzenlemeleri etkinlik boyu hizmetinde olacak.  Otopark ve vale hizmeti, 100 kişiye kadar konaklama imkanı sunması bakımından, misafirlerinin konforunu her açıdan düşünen bir mekandır.

Ataköşk Hotel Nerededir? Nasıl Gidilir?

Her organizasyonda olduğu gibi kına gecesi mekanı seçiminde dikkat edilecek en önemli unsurlardan biri mekanın yeri ve ulaşımıdır. Ataköşk Hotel, Ankara’nın göbeğinde, Mevlana Bulvarı No:148 Çukurambar / Çankaya semtinde bulunur.

Başkentin havasını gerek kurumsal gerek protokol gerek geleneksel bütün organizasyonlarda hissetmek mümkündür. Lokasyonu ve otoparkı açısından en iyi ulaşım yolu özel araçken, toplu taşıma kullanmak zorunda olan misafirlerin, Ankara’nın her yerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirler.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çoğu mekanda olduğu gibi burda da başlangıç paketi servis çalışanları, mekan süslemesi ve pasta servisinden oluşur.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketin içerisinde, catering hizmeti, ses-müzk-ışık düzenlemeleri, fotoğraf ve video çekimleri ve organizasyonu düzenleyen bir görevli bulunur.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Tüm hizmetlere ek olarak, kusursuz ikramlar içim menü tadımı ve değişiklik hizmeti bulunmaktadır. Yine aynı şekilde, şehir merkezinde eğlenceli bir organizasyon hizmeti için geniş bir otopark ve vale hizmetine sahiptir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Merkezi konumu, geniş ve ferah yapısı dolayısıyla önemli toplantılardan mezuniyet balolarına, kurumsal etkinliklerden her türlü düğüne bir çok organizasyonun yapılabildiği bir mekandır. En iyi Ankara kına gecesi mekanı listesi yapan bütün gelin adaylarının listesinde bulunması gereken bir yerdir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com ekibi olarak çok tercih edilen Ataköşk Hotel ile etkinliğinden 6 ay önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Organizasyon konseptine uygun mekan süsleme, standart mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları ile masa süsleme, kına tahtı ve kına tagı süsleme seçenekleri mevcuttur.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Organizasyon firması dışarıdan temin edilebilir.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Mekan, 1000 kişi kapasiteli davetlerin verilebildiği bir yapıdadır. Farklı amaçlar için tercih edilebilecek, farklı büyüklüklerde salonlara sahiptir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Hem kokteyl hem de yemekli organizasyonlar yapmak mümkündür. Kırmızı veya beyaz etli, vejetaryen, vegan, diyabetik olmak üzere farklı damaklara özel hazırlanan menülere sahiptir. Minik misafirler için ayrıca çocuk menüsü sunumu da bulunur.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik ve servis saatleri benzerlik gösterir e 24:00'da son bulur.

Manzara ve Lokasyon

Mevlana Bul. No:148 Çukurambar/Ankara/Türkiye açık adresine sahip olan mekan, her türlü organizasyonu yapmak için, Ankara'da seçilebilecek en iyi lokasyonlardan biridir. Şehrin göbeğindedir ve ışıl ışıl şehir manzarasına sahiptir.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik, orkestra ve dj seçenekleri bulunmaktadır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekanda fotoğraf ve video çekimi hizmeti bulunmaktadır.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

100 kişilik konaklama kapasitesi bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Gizem Aydoğan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ