Atapark

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kapalı Davet Alanı
250
min
|
500
max
Kır Bahçesi Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
2

Olanaklar

Karşılama Kokteyli
Volkan Gösterisi
Düğün Pastası
Yemek Servisi
After Party için Ayrı Alan

Atapark Hakkında

İstanbul’un Avcılar ilçesinin en gözde bölgelerinden Ambarlı’da bulunan denize nazır konumu ile dikkat çeken Atapark, düğün ve benzeri organizasyonlarda hizmet veriyor. Bu alandaki tecrübesini uzman bir ekip, özel seçilmiş menüler ve deneyimli yönetici kadrosu ile birleştiren Atapark, organizasyonlar sırasında gerekli olacak bütün ihtiyaçları karşılayacak bir sisteme sahip. Beş farklı kır bahçesi ve iki ayrı kapalı alana sahip tesis içerisinde aynı anda farklı organizasyonlar düzenlemek mümkün. 10 kişiden başlayarak 2000’in üzerinde davetli kapasitesi ile çalışan mekan deniz kenarında kır düğünü konsepti isteyenler için çok özel seçenekler sunarken, bütçe konusunda da oldukça uygun seçeneklere sahip. Kokteyl düzeninde ve yemekli organizasyonlar düzenlenebilir. Kokteyl tarzını seçenleri üç farklı menü beklerken, yemekli düğünlerde beyaz ve kırmızı et menüleri kendi içinde şekillenir. Toplam bütçe seçilen menüye ve davetli sayısına göre değişiklik gösterir. Standart menüler dışında özel istekler de tesis bünyesinde karşılanabilir. Çocuk, vegan, vejetaryen, kosher, diyabet menü hazırlatma imkanı da mevcut. Bebek bakım odası, mescid, giyinme odası ise konukların daha konforlu vakit geçirebilmelerini sağlar. Engelliler için özel olarak dizayn edilmiş girişler ise engelleri ortadan kaldırır.
Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, doğum günü, parti, davet, iş toplantıları, baby shower, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, piknik gibi farklı organizasyon türleri düzenlenebilir. Organizasyonun türüne ve organizasyon sahiplerinin isteklerine göre salon, mekan düzenlemeleri, süslemeleri yapılabilmekte. Atapark düğün düzenlemek istemeyen ama nikahlarını burada kıymak isteyen çiftlere de bambaşka bir seçenek sunuyor. Nikah bahçesinde çiftlerin kararlaştırdığı bir zaman aralığında iki saat boyunca nikah törenleri tamamlanabiliyor.
Konum olarak oldukça merkezi bir noktada bulunan Atapark’a toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. Özel araçları ile gelmek isteyenler ise işletmenin yüksek kapasiteli otoparkı sayesinde park sorunu yaşamıyorlar.
Deniz manzarası eşliğinde, huzurlu bir ortamda, güler yüzlü hizmet almak isteyenler için profesyonel imkanlarla donatılmış Atapark’ın açık mekan kapasitesi kapalı mekan kapasitesine göre daha yüksek. Açık havada düzenlenen organizasyonlarda hava muhalefeti ile karşılaşılması ihtimaline karşı dört ayaklı otağ tarzı şemsiyeler de hazır bulunduruluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partisi, After Party, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Özel Gün Organizasyonları, Evlilik Teklifi Organizasyonu, Kahvaltı Organizasyonları, Mezuniyet Partisi ve Balo, Üniversite Mezun Toplantı ve Davetleri, Davet ve Resepsiyon, Kulüp Davetleri, Brunch ve Piknik Etkinlikleri, Kurumsal Etkinlikler, Bayi Toplantıları

Manzara ve Lokasyon

Avcılar sahilinin en özel lokasyonlarından birinde yer alan Atapark denize sıfır konumdadır. Göz alabildiğine uzanan deniz manzarasına tesisin özel peyzajı eklenince mavi yeşil bir görünüm ortaya çıkar. Atapark kelimenin tam anlamıyla şehrin içinde şehirden uzak havası yaşatan nadir mekanlardan bir tanesidir. Atapark'a ulaşım için özel araç tercih edenler işletmenin otoparkından yaralanabilirler. Toplu taşıma kullanmak isteyenler ise Avcılar Cihangir Mahallesi - Bakırköy hattı olan 76B, Avcılar Cihangir Mahallesi ve otogar arasında hizmet veren 76O ve Şahinbey - Avcılar Cihangir Mahallesi hattı olan 147 numaralı otobüsleri kullanabilirler. Bu otobüslere metro, metrobüs hatlarından aktarma yapılabilir.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Atapark bünyesinde müzik hizmeti profesyonel DJ'ler tarafından verilir. İsteğe bağlı olarak dışarıdan orkestra getirmek ya da işletmenin anlaşmalı olduğu orkestralardan da yararlanmak da mümkündür. Işık, sahne ve ses sistemleri ihtiyaçları da Atapark'ın anlaşmalı olduğu firmalardan alınabilir.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı firmalar tarafından sağlanan fotoğraf ve video hizmetleri ile özel günler en güzel hali ile ölümsüzleştirilir. Deniz kenarında yer alan işletme fotoğraflara da güzel bir fon sağlar. Bembeyaz çitlerin önünde, denizin hemen yanı başında, gelin yolunda, işletmenin her bir köşesinde yer alan ağaçların çevresinde fotoğraf çektirilebilir.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama seçeneği bulunmuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Merve Şişman
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ