Ankara Konağı

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
95 TL
Kokteyl
55 TL
55 TL
Pasta - Meşrubat
40 TL
40 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
1.000

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Supla
Yapay çiçek süsleme
Bahçe
Çim alan
Gazebo
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi

Olanaklar

After party organizasyonu
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Vale
Kokteyl menü
Yemek Servisi
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Ankara Konağı Hakkında

Ankara Konağı, kır düğünü planlayan isteyen çiftler tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. Ankara Yenimahalle ilçesinde hizmet veren mekan, şehir manzarası ve ayrıcalıklı olanakları ile müşterilerinin beğenisini topluyor. Diğer mekanlar ile karşılaştırıldığında da uygun fiyatlar sunuyor. Kişi başı fiyatları 40 TL’den başlıyor. Mekan hakkında daha fazla bilgi almak için yazımıza göz atabilirsin.

Ankara Konağı Kır Düğünü Olanakları

Mekan faaliyet gösterdiği yıllar boyunca birçok başarılı organizasyon gerçekleştirmiş. Kır bahçesi konseptli düğün organizasyonu için de hiçbir ayrıcalığı esirgemiyor. Örneğin, en özel gününü yıllar sonra bile hatırlayabilmen için fotoğrafçı hizmeti sunuyor. Bunun için tecrübeli bir düğün fotoğrafçısı ile çalışıyor. Davet boyunca video ekibi de sana eşlik ediyor.

Mekan, yemek servisi için de özenle çalışıyor. Mutaftaki tecrübeli şefler, eksiksiz bir organizasyon deneyimi yaşaman için zengin menü seçenekleri sunuyor. Yemek menülerinde kırmızı veya beyaz et seçenekleri buluyor. Aynı zamanda kokteyl menüsü de hazırlanıyor. Menü tercihini yaparken tadım ve değişiklik de yapabilirsin.

Mekan Kapasitesi

Ankara Konağı hem açık hem de kapalı alanları ile hizmet veriyor. İki davet alanı da geniş çaplı kır düğünü organizasyonları için ideal kapasite sunuyor. Kapalı alan kapasitesi 500 kişiden 750 kişiye kadar çıkıyor. Kır bahçesi alanı ise 750 kişiden 1000 kişiye kadar davetli ağırlıyor.

Özellikleri

Yenimahalle ilçesinde bulunan mekan müşterilerine eşsiz şehir manzarası sunuyor. Oturma düzeninde kullanılan yuvarlak masalar ve sandalyelerde beyaz rengi hakim. Gazebo ve masa süslemelerine ise sunulan seçenekler arasından sen karar verebilirsin.

Ankara Konağı Kır Düğünü Fiyatları

Mekanın kır düğünü fiyatları birçok çiftin bütçesine uygun olarak belirleniyor. Yemeksiz düğün organizasyonu fiyatı ise hafta içi kişi başı 40 TL olarak belirlenmiş. Hafta içi kokteylli organizasyon fiyatı da 55 TL’ye çıkıyor. Yemekli düğün fiyatı ise kişi başı 80 TL olarak belirleniyor.

Mekanın fiyatları ile ilgili net bilgi almak istersen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmalısın. Aynı zamanda mekan danışmanlarımızla ücretsiz iletişime geçerek sana özel hazırlanan indirimli kır düğünü fiyatları hakkında da bilgi alabilirsin.

Ankara Konağı Adres & Yol Tarifi

Ankara Yenimahalle ilçesinde faaliyet gösteren mekana hem toplu taşıma araçları hem de kendine ait bir araçla rahatlıkla gidebilirsin. Mekan dilersen otobüs, Ankaray, Başkentray ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak kısa bir sürede varabilirsin. Kendine ait araçla gitmek için mekanın açık adresi aşağıda yer alıyor.

Çamlıca Mahallesi, 137. Sokak, No: 2, Yenimahalle / Ankara.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlu, yemek servisi, konsept mekan süsleme, orkestra ve fotoğrafçı gibi hizmetler yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Tarihi bir yer olmasının getirisi olarak yöresel ürünler ve yöresel kıyafetler bulunmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, bekarlığa veda partisi, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, özel gün organizasyonları, evlilik teklifi organizasyonu, kahvaltı organizasyonları, iftar yemekleri, mezuniyet partisi ve balo, üniversite mezun toplantı ve davetleri, konferans ve seminerler, davet ve resepsiyon, kulüp davetleri, brunch ve piknik etkinlikleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, yıllık değerlendirme toplantıları gibi davetlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Mekanın açık alanında kır düğününüze özel olarak mekan süsleme seçenekleri sunuluyor. Gazebo ve gelin tagı gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Sadece süsleme için dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz. Dışarıdan orkestra ve müzik grubu temin edebilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

5 Salon, 1 Restaurant olarak hizmet verilmektedir. Açılır kapanır tavan olan salonları olduğu gibi, kır düğünü için ayrı, kına için ayrı ve hatta nikah için ayrı alanları bulunmaktadır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı et menü, beyaz et menü, çocuk menü, kokteyl menü, ara sıcak düğün tabağı, ordövr tabağından oluşan çeşitli menüler bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

23.00'e kadar müzik performansı ve servis devam etmektedir.

Manzara ve Lokasyon

Ankara'nın merkez lokasyonlarından birisi olan Yenimahalle ilçesinde bulunan Ankara Konağı muhteşem bir şehir manzarasına sahiptir. Merkez konumundan dolayı ulaşım seçenekleri de oldukça geniştir. Ankara Konağı'na ulaşım için M1 metro hattı veya 211, 220-3 ve 221-3 numaralı otobüs hatları kullanılabilir. Özel araç ile gelmek isteyenler de park sorunu yaşamadan konağın park alanından faydalanabilirler.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Ankara Konağı'nda yapılan organizasyonlarda DJ ve orkestra planlama ayrıntılarının içinde yer alır. Müzik türü düzenlenecek organizasyona göre seçilir. Aynı şekilde isteğe bağlı olarak ışık, ses ve sahne sistemlerinin kurulumu da Ankara Konağı tarafından yapılır. Organizasyon sahipleri müzik ve orkestra çözümlerini de kendileri de sağlayabilirler.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekan tarafından fotoğraf çekimi ve video çekim hizmetleri sağlanmaktadır.

1 görüş

  1. Teşekkürler

    Ankara konağı çalışan garsonlarina ve yöneticilerine sonsuz tesekkurler

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Esin Hanım
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ