Grand Park Düğün Salonları

2023 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL
Kokteyl
10 TL
30 TL
Pasta - Meşrubat
10 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
750

Özellikler

Supla
Şamdan
Gelin - Damat Odası
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf ve video çekimi
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Yemek Servisi

Grand Park Düğün Salonları Hakkında

Grand Park Düğün Salonları, Ankara’nın Eryaman semtinin Selçuklular Caddesi üzerinde; gerek mimarisi gerek profesyonel hizmeti gerek leziz menüsü ile enfes bir davet, davet ve balo salonudur. Bölgenin en çok tercih edilen düğün salonlarından olan mekanın fiyatları 10 – 30 TL’den başlamaktadır. Detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Grand Park Düğün Salonları Özellikleri

Birbirinden farklı dekorasyona sahip salonları bulunan mekan, 750 – 1000 kişilik organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Burada düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, mezuniyet partisi, doğum günü kutlamaları, baby shower etkinlikleri gibi eğlenceler birbirinden eğlenceli organizasyonlar eşliğinde düzenlenebilmektedir. Tüm bunların yanı sıra Grand Park Düğün Salonları, Ankara’da düzenlenecek her türlü bayi toplantısı, açılış, lansman, iş yemeği, dönem sonu toplantıları gibi kurumsal etkinlikler için de hem teknolojik olanakları hem de profesyonel servis ekibiyle hizmet sağlamaktadır.

Mekanın her etkinliğe özel olarak sahne alan sahne ekibi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, dj performansı, disko saati, ışık ve lazer gösterileri de yine Grand Park’ta düzenlenen etkinliklere dahil edilebilmektedir. Profesyonel ve deneyimli organizasyon kadrosu ile burada hayata geçirilecek olan her türlü etkinlik için eksiksiz hizmet anlayışıyla hizmet sunmaktadır.

Olanakları

Mekan bünyesinde havalandırma sistemi, jeneratör, ışık gösterisi, disko saati, sinevizyon, sıcak-soğuk klima, barkovizyon, engelli girişi, internet canlı yayın, sis gösterisi, kar gösterisi, lazer gösterisi, dinlenme salonu, mescit, güvenlik, konfeti, kafeterya, volkan, köpük, soğuk hava deposu, salona giriş asansörü, güvenlik kamerası gibi olanakları da bulunmaktadır.

Grand Park, şık düzenlenmiş peyzaj mimariye sahip bir park içerisinde bulunmaktadır. Mekan şehir içerisinde bulunmasına rağmen, bu sayede yemyeşil park ve Ankara’nın en güzel şehir manzarasına sahiptir.

Grand Park Düğün Salonu Fiyatları

Mekanın düğün fiyatları davet türüne ve gününe göre belirleniyor. Kokteyl veya pasta-meşrubat şeklinde düzenlenen düğünler kişi başı 10 – 30 TL’den başlıyor. Yemekli davetlerde ise bu fiyat 30 – 50 TL arasında değişebiliyor.

Nerededir?

Grand Park Düğün Salonları, Ankara’nın Eryaman ilçesinde Selçuklular Caddesi üzerinde yer almakta ve şehir merkezi bir konuma sahiptir. Buraya metro, otobüs, gibi toplu taşıma alternatifleri kullanılarak şehrin her noktasından kolaylıkla varılabilmektedir. Otobüs hatlarından 541 – 541-3 ve 582 numaralı araçlar, Grand Park’ın yakınından geçmektedir.

Ankara Metrosu’na binip, Eryaman Metrosu’nda inildiğinde ise, salonun 100-200 metre mesafede olduğu görülecektir. Mekan, konum itibariyle toplu taşıma duraklarına yürüme mesafesine sahiptir. Ayrıca ana yolların kesişim noktasında bulunan lokasyonu sayesinde kişisel araçlar ve dolmuş hatları ile de mekana şehrin her noktasından rahatça varılabilmektedir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Fotoğrafçı, mekan süsleme, organizasyon sorumlusu, orkestra, yemek servisi ve düğün pastası yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, bekarlığa veda partisi, after party, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, özel gün organizasyonları, evlilik teklifi organizasyonu, kahvaltı organizasyonları, İftar yemekleri, yılbaşı partisi organizasyonu, mezuniyet partisi ve balo, üniversite mezun toplantı ve davetleri, konferans ve seminerler, davet ve resepsiyon, kulüp davetleri, brunch ve piknik etkinlikleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, yıllık değerlendirme toplantıları

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 - 3 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Gelin yolu, şamdan, supla seçenekleri ve masa sandalye giydirme hizmeti bulunuyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Bir adet 1000 kişilik yüksek tavanlı balo salonu bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı et, beyaz et ve kokteyl menü seçeneklerine ek olarak pasta meşrubat servisi de bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00

Manzara ve Lokasyon

Grand Park Düğün Salonu, şık düzenlenmiş peyzaj mimariye sahip güzel bir park içerisinde bulunmaktadır. Mekan şehir içerisinde bulunmasına rağmen, bu sayede yemyeşil park ve Ankara'nın en güzel şehir manzarasına sahiptir. Grand Park Düğün Salonları, Ankara'nın Eryaman ilçesinde Selçuklular Caddesi üzerinde yer almakta ve şehir merkezi bir konuma sahiptir. Buraya metro, otobüs, gibi toplu taşıma alternatifleri kullanılarak şehrin her noktasından kolaylıkla varılabilmektedir.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekanın sahne ekibi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, dj performansı, disko saati, ışık ve lazer gösterileri de yine Grand Park'ta düzenlenen etkinliklere dahil edilebilmektedir.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Grand Park Düğün Salonları'nın fotoğraf ve video çekim ekibi vardır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ