Event Garden

2023 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
200 TL
Kokteyl
80 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
2.000
min
|
3.000
max
Kapalı Davet Alanı
200
min
|
300
max
Kır Bahçesi Alanı
2.000
min
|
3.000
max
Otopark
1.000

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Çim alan
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Şehir merkezi

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yemek Servisi
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma
After Party için Ayrı Alan

Event Garden Hakkında

Yıllar boyunca çiftlerin en gözde kır düğünü mekanlarından birisi olmayı başaran Event Garden Sarıyer, 60.000 dönüm arazi üzerinde kurulmuştur. Kişi başı 80 TL’den başlayan fiyatları benzersiz bir davet seni bekliyor.

Kapasiteleri & Özellikleri

Birbirinden farklı beş açık alana sahip işletmenin açık alanda toplam davetli kapasitesi 20.000 kişidir. Farklı davet alanlarına sahip işletme içerisinde aynı anda birden fazla organizasyon düzenlenebilir.

Düğün dışında nişan, kına gecesi, sünnet, mezuniyet balosu, lansman, bayi toplantısı, doğum günü, baby shower, kurumsal etkinlikler, seminer gibi organizasyonlar da düzenlenebilir. Her türlü etkinliğe hazır alt yapısı ile organizasyon sahiplerinin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliklere sahip olan işletmeden pek çok konuda da yardım alınabilir.

Event Garden Kır Düğünü Hizmetleri

Organizasyon sorumlusu ile yapılacak planlamalar dahilinde ışık, ses, sahne sistemlerinin kurulumu, DJ ve orkestra temini, fotoğraf, video çekimleri Event Garden bünyesinde çözümlenebilir.

Davet menüsü organizasyon türüne göre değişiklik gösterebilir. Yemekli ya da sadece kokteyl tarzında davetler verilebilir. Yemekli menülerde isteğe bağlı olarak diyet, vegan, vejetaryen, kosher, diyabet ve çocuk menüleri hazırlanabilir. Yemek menüsünün hazırlanması aşamasında davet sahipleri tadım yapma şansına da sahiptirler.

Event Garden kır düğünü öncesi olduğu kadar düğün sırası ve sonrası için de gerekli ayrıntıların hazırlanmasında yardımcı olur. Düğün sahiplerine ise sadece o muhteşem anları yaşamak kalır.

Event Garden Kır Düğünü Fiyatları

Bütçe konusunda ise organizasyon sahiplerinin istekleri doğrultusunda toplam maliyette değişir. Organizasyon ve kır düğünü fiyatları bütün istekler değerlendirildikten sonra belirlenir. Fiyat konusunda en etkili öge ise menüde bulunan ayrıntılardır.

Mekanın  kır düğünü fiyatları kokteyl düzeninde hafta içi kişi başı 80 TL, hafta sonu ise 100 TL civarında seyrediyor. Yemekli organizasyonlarda ise kişi başı hafta içi 150 TL, hafta sonu 200 TL civarında.

Event Garden Nerededir? Nasıl Gidilir?

Event Garden’ın bir başka avantajı ise merkezi bir konumda olması. Hacıosman metro istasyonuna araçla 10 dakika, Sarıyer merkeze ise 15 dakika kadar uzaklıktadır. Bahçeköy yolu üzerinden geçen otobüsler ve minibüsler ile ulaşım sağlanabilir.

Özel araç sahipleri için de işletmenin otoparkı mevcuttur. Hem şehre yakın hem de şehirden uzak havasında olmak isteyenler, Event Garden’ın kendilerine sunduğu fırsatlardan yararlanabilirler. Açık adresi ise şöyle;

“PTT Evleri, Bahçeköy Caddesi, No:87, Sarıyer / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Kokteyl servisi, organizasyon sorumlusu, mekan süsleme, fotoğraf çekimi ve müzik hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Yemek servisi, konsept mekan süsleme, organizasyon sorumlusu, ses ve sahne sistemleri, video ve fotoğraf çekimi, servis elemanı ve müzik hizmeti bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

After party alanı, menü tadımı ve menüde değişiklik olanağı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, bekarlığa veda partisi, after party, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower ve özel gün organizasyonları yapılabiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept mekan süslemesi, çiçek süsleme, gelin yolu, şamdan ve supla seçenekleri bulunuyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan catering firması ile çalışabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı olarak 2 adet davet alanı bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Özel menü seçenekleri, kırmızı et, beyaz et ve kokteyl seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a dek devam ediyor.

Manzara ve Lokasyon

Event Garden'ın üzerinde bulunduğu geniş alan ağaçlar, çiçekler ve yeşillikler ile bezelidir. İstanbul'un en gözde kır düğünü mekanlarından bir tanesi olması da doğa ile iç içe olmasından kaynaklanır. Bahçeköy yolu üzerinde bulunan Event Garden'a ulaşmak için 153 Bahçeköy-Sarıyer, 42 Bahçeköy- Ferahevler-Zincirlikuyu, 42HM Bahçeköy-Hacıosman Metro, 42M Bahçeköy-Zincirlikuyu Metrobüs, 42T Bahçeköy-Taksim otobüsleri kullanılabilir. Event Garden önünden geçen minübüsler de bulunur. Hacıosman Metro durağından on dakika içerisinde işletmeye ulaşılabilir. Özel araç ile gelenler de Event Garden'ın otoparkından yararlanabilirler.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Event Garden'da düzenlenecek düğün, davet, diğer organizasyonlar için DJ ve orkestra temini mekanın organizasyon sorumlusu tarafından yapılabilir. Organizasyon sahipleri kendi seçtikleri isimlerle de çalışabilirler.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Kır düğünü denilince akla gelen masum ve romantik anlar Event Garden'ın her köşesinde fotoğraflara yansıtılabilir. Fotoğraflara çiçekler ve yemyeşil bir fon eşlik edecektir. Video kayıtları da aynı şekilde işletme bünyesinde çekilebilir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Neslihan Akyay & Burcu Genç
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ