Ataşehir Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
min
|
500
max
Otopark
15

Özellikler

Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Ataşehir Evlendirme Dairesi Hakkında

500 kişi kapasitesi ile İstanbul nikah salonları arasından sıyrılan Ataşehir Evlendirme Dairesi ile karşındayız. Salon kiralama fiyatları 150 TL’den başlayan Ataşehir Nikah Dairesi Memurluğu hakkında tüm güncel bilgileri yazımızda bulabilirsin.

Kapasiteleri & Özellikleri

Hem butik nikah töreni hem de geniş katılımcılı bir nikah merasimi yapabileceğin Ataşehir Evlendirme Dairesi, ferahlığı ile de beğeni topluyor. Geniş salon, yüksek tavanı ve kolonsuz tasarımı ile misafirlere ferah bir nikah imkanı sunuyor. Ayrıca Ataşehir Belediyesi, dışarıdan anlaşma sağlayabileceğin düğün fotoğrafçısı için de gerekli çalışma şartlarını sağlıyor.

Ücretsiz hizmet veren organizasyon planlamacılarımız ile görüşerek Ataşehir Evlendirme Dairesi hakkında daha ayrıntılı özellik ve kapasite bilgisi alabilirsin.

Nikah İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

Ataşehir Belediyesi, nikah akdi gerçekleştirmek için bir takım belgeler talep ediyor. Aile hekimliği kaşeli sağlık raporu başta olmak üzere fotoğraf ve kimlik de bu belgeler arasında sıralanıyor. Fotoğraf için son 6 ayda çekilmiş olması ve vesikalık türünde olması şartı da koşuluyor. Ayrıca nüfus cüzdanı için de hem aslı hem de fotokopisi isteniyor.

Ataşehir Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Ataşehir Belediyesi Nikah Dairesi salon kiralama fiyatları hakkında bilgi vermeden önce nikah işlemleri ücretleri söz edelim. Ataşehir Belediyesi, evlilik cüzdanı için 121 TL’lik bir ücret talep ediyor. Ayrıca nikah işlemleri için de evlilik dosyası açılması fiyatları ise 30 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Nikah salonu kiralama fiyatları ise 150 TL ile 500 TL arasında değişiyor. Kokteyl düzeni ile gerçekleştirilecek olan nikah merasimleri için fiyatları biraz daha yukarda seyrediyor. Hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayıp karşına gelen formu doldurarak dakikalar içerisinde indirimli kiralama fiyatları hakkında bilgi alabilirsin.

Ataşehir Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Aşağıda açık adresi belirtilen Ataşehir Belediyesi Nikah Dairesi, birçok toplu taşıma aracı güzergahında bulunuyor. 10, 10A ve 21B numaralı otobüs seferleri ile konuma hızlı bir şekilde ulaşabilirsin. Ayrıca M4 kodlu metro hattı da seni Ataşehir Belediyesi Nikah Memurluğu adresine götürecektir.

Küçükbakkalköy, Dilek Sabancı Caddesi, No:13, Ataşehir / İstanbul.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Geniş kapasite sunması ile farklılaşmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ataşehir Belediyesi Evlendirme Dairesi ile nikah akdi için düşündüğün tarihten 5 iş günü önce iletişime geçmelisin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Ataşehir Belediyesi Evlendirme Dairesi tarafından dışarıdan düğün fotoğrafçısı temini sağlamana izin verilmektedir.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul, Ataşehir konumunda hizmet vermektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ