Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi

2024 Sosyal Tesisler Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
30 TL
Kokteyl
30 TL
30 TL
Pasta - Meşrubat
30 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
500
min
|
750
max
Havuz Başı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Konaklama
250
Otopark
250

Olanaklar

Süsleme
Gelin Yolu
Masa - Sandalye
Ses
Sahne ve Işık
Yemek Servisi
Fotoğraf Çekimi
Video Çekimi
Organizasyon Sorumlusu
Ücretsiz Otopark
Organizasyon Öncesi Menü Tadımı
After Party için Ayrı Alan
Engelli Girişi
Gelin - Damat Odası
Aynı Mekanda Birden Fazla Davet Alanı

Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi Hakkında

Birbirinden farklı mekan seçenekleri ile Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi’nde unutulmaz bir davet geçirmek istemez misiniz? Zübeyde Hanım Öğretmenevi, İstanbul’un Ataşehir ilçesinde bulunan bir işletmedir. Konaklama imkanı bulunan öğretmenevinin kapasitesi 150 ile 250 kişi arasındadır. Müşterilerine oldukça konforlu odalar sunarken, birbirinden çeşitli davet alanları ile en güzel davetlerinize ev sahipliği yapmaktadır.

Mekan Ataşehir’in girişinde 2000 yılından beri hizmet vermektedir. Ayrıca Zübeyde Hanım Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü olarakta bilinir. Mekan, okul mezuniyet baloları, düğün, söz ve nişan törenleri, kına gecesi, sünnet töreni gibi davetlerinizi gerçekleştirmek için oldukça uygun bir mekandır. Aynı zamanda sahip olduğu teknolojik araç ve gereçler sayesinde en kıymetli kurumsal etkinliklerinizi ve bayi toplantılarınızı gerçekleştirmek için kapılarını açmaktadır.

Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi Olanakları

Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi Oldukça modern bir şekilde dizayn edilen davet alanları tüm organizasyon konseptlerinize kolayca uyum sağlayabilmektedir. Mekanın süsleme seçenekleri sizleri oldukça memnun edecek ve büyük bir yükten kurtaracaktır. Çünkü organizasyon sorumlusu davetinizin temasının belirlenmesinde sizlere destek olacaktır. Belirlediğiniz renklere uygun olarak mekan süslemeleri hazırlanmaya başlar. Masa düzenleri, kullanılan sandalye tipleri ve detay aksesuarlarının hepsine davet sahipleri karar vermektedir. Mekan bu konuda oldukça geniş süsleme aksesuarlarına sahiptir. Davetinizin hazırlanma sürecinde Zübeyde Hanım Öğretmenevi sizleri menü tadımı yapmak için mekana davet edecektir.

Davetlerinizi yemekli olarak gerçekleştireceğiniz takdirde oldukça geniş içerikli menüler sizleri bekliyor olacak. 2 adet kırmızı etli menü ve 1 adet beyaz etli menü bulunmaktadır. İçerikleri çeşitlilik gösterdiğinden tadım sırasında en beğendiğiniz menüyü seçme imkanınız olacaktır. Davetlerinizde yemek yerine, atıştırmalık aperatifler ikram etmek isterseniz buna özel menüler de bulunmaktadır. Tüm organizasyon paketi seçeneklerine canlı müzik, kamera ekibi, mekan süsleme, gelin ve damat masası fiyatları dahildir. Gerekli tüm hizmetlerinizi tek bir elden karşılayan Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi ’nin amacı davetlerinizde sizlere kolaylık sunmaktadır.

Sizlerin düşünüldüğü kadar davetlilerinizde Zübeyde Hanım Öğretmenevi için önemlidir. Bu sebepten ötürü değerli misafirleriniz için ayrılan özel otopark hizmeti mevcuttur. Uzun yoldan veya şehir dışından gelen misafirleriniz için Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi’nde konaklama imkanı bulunmaktadır. Oda fiyatları oldukça uygun olduğundan bütçenizi zorlamayacaktır. Tüm detayların sizler için düşünüldüğü bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız, bu mekan sizler için doğru adrestir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, After Party, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Özel Gün Organizasyonları, Mezuniyet Partisi ve Balo, Kulüp Davetleri, Kurumsal Etkinlikler, Bayi Toplantıları

Manzara ve Lokasyon

Sizlere oldukça geniş yeşil alan ve havuz manzarası sunmaktadır. Şehir merkezinde bulunduğundan şehir manzarası mevcuttur. Mekan Ataşehir'dedir. Toplu taşıma ile ulaşım sağlanabilir. En yakın durak Zübeyde Hanım Öğretmenevi durağıdır. Bu duraktan geçen 8K, 10A, 19E, 14ŞB, 19FS ve 19M numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekan sizlere müzik hizmeti sunmaktadır. Müzisyen ekip, fiyata dahildir. Dışarıdan müzisyen getirtmek uygun değildir.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekanın fotoğrafçısı gün boyunca fotoğraf ve video çekimi yapmaktadır. Fiyata dahildir. Dışarıdan fotoğrafçı getirtilmez.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

150 ve 250 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Oda fiyatları oldukça uygun olmakla birlikte, çeşitlilik mevcuttur.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ