ATS Vip Platosu

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

ATS Vip Platosu Hakkında

İstanbul Beykoz konumunda bulunan ATS Vip Platosu, çiftlerin özel günlerini ölümsüz kılma konusunda harikalar yaratıyor. Pek çok çekim tekniği sunan firma, bu çekimleri kaliteli ekipmanları ile gerçekleştiriyor. İstersen fotoğraf stüdyosunda istersen de herhangi bir mekanda dış çekim talep edebilirsin. Bu geniş hizmet yelpazesi için firmanın fiyatları 500 TL’den başlıyor.

ATS Vip Çekim Olanakları

Düğün sürecinde fotoğraflanması ve sonsuza kadar hatırlanması gereken pek çok özel an bulunuyor. Nişan gününden nikah anına kadar, kına gecesi, düğün ve hatta özel çekimlerin için ATS Vip ile çalışabilirsin.

Çekimlerde kullanılacak olan ekipmanlar ise oldukça profesyonel ürünler olarak tercih ediliyor. Ortaya kaliteli bir sonuç çıkması adına her şey titizlikle ayarlanıyor. Ayrıca çekim sırasında kullanılacak olan aksesuarlar da yine firma tarafından karşılanıyor.

ATS Vip Platosu tarafından sunulan ayrıcalıklar ise bununla sınırlı değil. Geniş bir alana yayılmış olan çekim platosunda stüdyo çekimleri gerçekleştirebilirsin. Stüdyo çekimi tercih etmek istemeyen çiftlere göre de oldukça fazla alternatif sunuluyor. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet veriliyor. Talep doğrultusunda yurt dışı çekimi de sağlanabiliyor.

Hizmet Yelpazesi

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, ATS Vip Platosu birden fazla çekim türü için hizmet sunabiliyor. İster etkinlik anında istersen de etkinlik öncesinde fotoğraf çekimlerini gerçekleştirebilirsin. Bu çekimler sırasında yakalanan her fotoğrafın orijinal baskısı teslim ediliyor.

Tüm fotoğraflar arasından en çok beğendiklerin ile bir albüm oluşturabilirsin. Tüm fotoğraflar üzerinde gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra en fazla 4 hafta içerisinde fotoğrafların sana teslim ediliyor.

Ayrıca şunu da ekleyelim ki, ATS Vip yalnızca fotoğraf çekimleri için değil özel video çekimleri için de hizmet sunuyor. Düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeselinin yanı sıra sosyal medya hesaplarında paylaşabileceğin kısa trailerlar da hazırlıyor. Tüm bu video çekimlerinin kurgusunu ve montajını üstlenen firma videoda senin seçtiğin şarkılara da yer veriyor.

ATS Vip Platosu Dış Çekim Fiyatları

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz bu zengin hizmet yelpazesine oranla fotoğraf stüdyosu oldukça uygun fiyatlar sunuyor. İki farklı paket altında hizmet veren dış çekim fotoğrafçısının fiyatları ise 500 – 1.000 TL bandında seyrediyor.

Senin hayalindeki fotoğraf çekimine göre sunulabilecek en uygun fiyatları ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurarak öğrenebilirsin. Aklına takılan sorular için ise danışmanlık servisimizden destek talep edebilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Beykoz ilçesinde bulunan ATS Vip Platosu oldukça merkezi bir konumda hizmet veriyor. Firmayı yerinde ziyaret edeceksen toplu taşıma araçları ile ulaşımını kolaylıkla sağlayabilirsin. Rahat bir yol tarifi alman için açık adresi seninle paylaşıyoruz:

Çiftlik Mahallesi, Sakarya Caddesi, No:39 Çavuşbaşı / Beykoz / İstanbul.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 Ay önceden iletişime geçilmeli.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İmkanlar doğrultusunda kendi platomuz ve istenilen her yerde çekim yapabiliriz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Ercan Yüzak
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ